Note 2 Kitkat

Sponsorlu Bağlantılar

sacid589

sacid589

Üye
Anlattıklarının aynısı bendede var Garantiye göndereceğim :kotu:

Son düzenleme:

mrsivri

mrsivri

Üye
    Konu Sahibi
Burdan yazsam olur mu ?

mrsivri

mrsivri

Üye
    Konu Sahibi
Eger sorun olursa bana ait degil ilk onu belirteyim :)
Ve de yedekleme yapmayi unutma ben unuttum gitti her sey :(

Ilk olarak suan telefonunda bulunan surumu bir yere not al ta da odin dosyasi varsa bilgisayarda kalsin

Simdi basliyoruz :)

1- sammobile sitesine girip note 2 icin en dusuk surumu indir 4.1.1 olan :)
2- odin ile yukle
3- telefon samsung yazisinda takili kalacak telefonu kapatip wipe islemlerini yap telefon 4.1.1 surumu ile baslayacak ve imei 0049 gibi bisi olacak ve telefon modifiye edildi gibi bi yazi cikacak
4- google playa gir csc changer programini indir telefona reset atacaktir
5-islem bittikten sonra sende olan kitkat surumunu kur sonra yine wipe at ve ta ta ta telefon artik tr olarak acilacak ve guncellemeler ona gore alinacak iemi numaran geri gelecek ve telefonda yeniden resmi olacak

bu kadar iyi forumlar :DCsc programinda tr secenegine in onu tikla :)

sacid589

sacid589

Üye
Eger sorun olursa bana ait degil ilk onu belirteyim :)
Ve de yedekleme yapmayi unutma ben unuttum gitti her sey :(

Ilk olarak suan telefonunda bulunan surumu bir yere not al ta da odin dosyasi varsa bilgisayarda kalsin

Simdi basliyoruz :)

1- sammobile sitesine girip note 2 icin en dusuk surumu indir 4.1.1 olan :)
2- odin ile yukle
3- telefon samsung yazisinda takili kalacak telefonu kapatip wipe islemlerini yap telefon 4.1.1 surumu ile baslayacak ve imei 0049 gibi bisi olacak ve telefon modifiye edildi gibi bi yazi cikacak
4- google playa gir csc changer programini indir telefona reset atacaktir
5-islem bittikten sonra sende olan kitkat surumunu kur sonra yine wipe at ve ta ta ta telefon artik tr olarak acilacak ve guncellemeler ona gore alinacak iemi numaran geri gelecek ve telefonda yeniden resmi olacak

bu kadar iyi forumlar :DCsc programinda tr secenegine in onu tikla :)
Tessekkür ederim çok sağ ol

MaxipmaN

Üye
4.4.2 candır ya bence ben olsam 4.4.2yi temiz kurar bi denerim olmazsa 4.1.2 falan kurardım ve temiz yükleme yapmadım telden kurup fabrika ayarına cevirdim o kadar

Üst Alt