Nokia X10 ve W10!!!!Yok artık

Sponsorlu Bağlantılar

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
bncede cok guzelde cikmaz :D

ayrica sacmaliga bakin :

nokia w1oda

* Battery Li-Ion 2000 mAh

diyor 2ghz?? :kop: haytta yetismez bunun bataryasi 1 gunde biter :ehe

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

samsunspor_06

samsunspor_06

Üye
arkadaslar burda yazılanlar tamamem hayal ürünüdür nokıa ruyasını anlatmıs bence :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
bnce nokia degil adamin biri sallamis o telefonlarida kendi hayal etmis sallamis resmen nokia ole bi hata yapmaz cnku :D (yukardaki msjimda gosterdim)

emincik46

emincik46

Üye
sallamışlar yaw :D

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
aynen:D

pRime.

pRime.

Üye
:ehe:ehe:ehe
Şakacı seni.

----------Eklendi @ 13:19:05 ---------- Yazıldı @ 12:58:27 ----------

Böyle telefonlar en erken 2013 sonbaharında çıkabilir ama symbian kullanacağını zannetmem. Nalet olasıca wp7 kullanır ve donanımları bu kadar yüksek olmaz.
Ayrıca resimler bariz fake, hiç telefon markası tutup da ön kameraya xenon flaş koymaz. led belki ama xenon çok saçma olur.
4.5 ekran mı? Telefon için çok fazla! (bence 4 inç bile fazla, cebe nasıl sığacak?)
2ghz quad işlemci? Oluşacak ısıdan elde tutulabilir mi merak ediyorum. İphone 4'te bile azıcık oyun oynayınca nasıl ısınıyor.
Batarya ömrü? Ya nükleer enerjiyi cebe sığdıracaklar ya da laptoplardaki gibi şarj aletlerimizi her an yanımızda bulunduracağız.
Ben şahsen 2011 sonu, 2012 başında n900 gibi, meego kullanan bir bomba bekliyorum nokia'dan yoksa E6'mı da alır giderim. :D

• Beğen
Tepkiler: samsunspor_06 ve emre2574
Uruloki

Uruloki

Üye
ya allah aşkına daha dün mynokiablog da l
çıktı sadece hayal ürünü olan cihazlar ki şunu da belirteyim mynokiablog ile nokianın alakası yok o olmaa bu olmaz saçma kaçar bence çünkü adam sallamış

erollcelik

erollcelik

Üye
Bu şeyler hayal değil hatta az bile fakat en büyük sorun uzun ömürlü pillerdir arkadaşlar.Bu enerji ya da enerjiyi üretecek pil,cihaz v.s sorunu çözüldüğü vakit hayal bile edemeyeceğiniz şeyler olacak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ultrayer6

ultrayer6

Üye
farkederseniz iki telefon da tamamen aynı, sadece ekranlar montaj ile yerleştirilmiş ve windows'lu modeline bakınca montaj hatalarını görebilirsiniz.

SilentOne

SilentOne

Üye
x10 böle özelliklerde çıkars symbian ı ozmn seweriz mis gibi ne kasma olur ne takılma xD

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
isterse 3ghz işlemci olsun, symbian işlemci az diye kasmıyorki bu symbianın geleneksel kültürü kasmazsa kompleks yapar

• Beğen
Tepkiler: Rich4arD
mangdaşire

mangdaşire

Üye
* Symbian Anna or Belle
* Quad-band Network
* 4G-LTE Network
* Quad Stereo Speakers
* Super Amoled Plus � Clear Black Display � 16 M Colors
* Capacitive Touchscreen
* 1280×720 Screen Resolution
* 4.5 inch Display � Dragontrail Glass Display
* TV-out (1080p video) via HDMI with Dolby Digital Plus sound
* 15 MP Primary Camera, Carl Zeiss optics, autofocus, Dual Xenon flash, 1/1.83� sensor size, ND filter, geo-tagging, face detection
* Video Recording HD 1080p@30fps
* 5 MP Secondary Camera, Carl Zeiss optics, EDoF, Xenon flash, face detection
* Proximity sensor
* Ambient light sensor
* Thermo sensor
* Magnetometer sensor
* 3-axis Gyro sensor
* 2 GHz Quad-Core Processor � 32 GB Storage � 2 GB ROM � 2 GB RAM � GPU
* MicroSD up to 64 GB
* USB on the go
* Battery Li-Ion 2000 mAh
eger x10 çıkarsa android tarihe karışır.ama bu kadar iyi bir cihaz çıkmaz.15 mp kamera ben daha fotagraf makinesinde görmedim...

intro

intro

Üye
ona kalırsa nokia n serisini çıkardığında samsung müzik dinlerken menüye girmiyordu.. Olur olur da işlemci hızı symbiani kurtarmaz kafaları komple değiştirmek lazım. Artı n8 daha sexy bence :)

• Beğen
Tepkiler: Rich4arD
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Çıkarsa bu modeller 3000 lira'ya kadar bütçemi açarım X10'a zaten abartıya olan ilgimden N8 aldım bayılıyorum abartıya ama multitouch olmaması çok kötü

----------Eklendi @ 16:14:02 ---------- Yazıldı @ 16:11:27 ----------

eger x10 çıkarsa android tarihe karışır.ama bu kadar iyi bir cihaz çıkmaz.15 mp kamera ben daha fotagraf makinesinde görmedim...

neden olmasın bundan önce n86 8mp vardı en iyi olarak ona bile ağzımız açık kalıyordu o zaman n8 in kamerasından bahsedildiğindede inanmıyorduk ama yaptı nokia

filozofurkan

Üye
abi saçmalamayın ya böyle bi cihaz olablir mi hadi oldu diyelim bunun bataryası ne olcak Allah bilir onada 8 hücreli fln derler :):) peki ya fiyat en az 4000 5000 tl olur :D:D birisi oturmuş 2050 deki hayallerini yazmış :):)

WebStyle

WebStyle

Üye
Belki 3-5 sene içinde çıkabilir neden olmasın? Bakın bundan 2 sene öncesine kadar kim N8'i hayal edebilirdi. Adamlar yapıyor. Çıksın bunu da alırız..

uguro

uguro

Üye
15 Mp kamera :d: :oke: hayal gibi bana 8mp yetiyordu be .D

synergy11

synergy11

Üye
rüyamda görsem kabus diye uyanırım :D

• Beğen
Tepkiler: warriorofislam
V/RS

V/RS