Nokia Türkiye C6-01'in fiyatının 599 TL olduğunu resmen duyurdu !

Sponsorlu Bağlantılar

haltie

haltie

Üye
aynen fiyat aşağıya çekilde bizde satıyoruz tasarım olarak güzel telefon bildiğimiz nokia :ehe

• Beğen
Tepkiler: OğuzcanAbi ve PureFood
PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
haltie

haltie

Üye
5800da öyle oldu 900lerden 500lere düşürüldü baktı satamıyor :) bence şuan samsung çok daha iyi bunun yanında htc iphone söylemeye gerek yok.

PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
5800da öyle oldu 900lerden 500lere düşürüldü baktı satamıyor :) bence şuan samsung çok daha iyi bunun yanında htc iphone söylemeye gerek yok.

5800 farklı ama o Nokia'nın dokunmatikte ilk gözbebeği :)

O olsun o kadar canım :D

Bende Symbian aşığıyım Android de kullandım iphone 3g de Symbian'dan rahat ve kullanışlı işletim sistemi yok hele ki S^3se bide :D

haltie

haltie

Üye
bana ne yazık ki symbian sıkıcı geliyor:)

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
fiyat çok iyi :oke:

• Beğen
Tepkiler: PureFood
umut681

umut681

Üye
bu telefona bu fiyatta iken hala o çin malı x5 i öne sürenler var ya peki ya o androidcilere ne demeli.emimin çoğunun adam akıllı bi androidi bile yoktur.kaçınızın hd video çeken amoled ekranlı telefonu var?neymiş efendim android hızlıymış.hd 3D oyun oynatan telefonu varmı 600 liraya?hiçbiri nokianın malzeme kalitesine erişemez.hele ki kamera ve çözünürlükte.özellikle extra özelliklerde.

• Beğen
Tepkiler: Osmanlı Evladı
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
bu telefona bu fiyatta iken hala o çin malı x5 i öne sürenler var ya peki ya o androidcilere ne demeli.emimin çoğunun adam akıllı bi androidi bile yoktur.kaçınızın hd video çeken amoled ekranlı telefonu var?neymiş efendim android hızlıymış.hd 3D oyun oynatan telefonu varmı 600 liraya?hiçbiri nokianın malzeme kalitesine erişemez.hele ki kamera ve çözünürlükte.özellikle extra özelliklerde.
Biz onları artık görmezden geliyoruz. Onlar alsınlar huaweiwei zart zurtu. Şahsen telefonda Çin malı asla almam.

• Beğen
Tepkiler: Osmanlı Evladı
PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
Biz onları artık görmezden geliyoruz. Onlar alsınlar huaweiwei zart zurtu. Şahsen telefonda Çin malı asla almam.

Aynen o Huwawiei midir nedir yeni mi çıktı moda oldu cırt marka gibi bide Çin malıymış baksana :hmmm

nonamex

Üye
Cin mali cin mali diyorsunuz, kullandigimiz telefonlarin cogu cinde uretiliyor bilmem farkinda misiniz ?

Begenmediginiz huawei bile Nokia'dan daha iyi telefonlar yapmaya basladi. En basitinden Turkcell VINN , T10 ve T20 huawei urunu, Turkcell itibarini kalitesiz bir markayla calisarak riske eder mi ? Ayrica Nokia'dan kat kat kaliteli telefon ureten HTC'de cin markasi :) Markaya degil, urettigine bakmalisiniz.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Kullandığımız telefonlara gelirsek. Çin'de fabrikaları var ama onların malzemeleri Çin malı değil gene kendi standartlarında ve kalitelerinde üretiliyorlar. Huawei'nin o özellikleri 560 tlye sıkıştırması ayrı bir tartışma konusu sırf Android var diye telefonların fiyatları şişirilirken onun bu kadar ucuz olması mantıksız, ayrıca o huawei Nokia'nın tırnağı bile olamaz.

61semih

61semih

Üye
Cin mali cin mali diyorsunuz, kullandigimiz telefonlarin cogu cinde uretiliyor bilmem farkinda misiniz ?

Begenmediginiz huawei bile Nokia'dan daha iyi telefonlar yapmaya basladi. En basitinden Turkcell VINN , T10 ve T20 huawei urunu, Turkcell itibarini kalitesiz bir markayla calisarak riske eder mi ? Ayrica Nokia'dan kat kat kaliteli telefon ureten HTC'de cin markasi :) Markaya degil, urettigine bakmalisiniz.

arkadasım oncelıkle htc cın malı degıl tayvan malı ve malzeme kalıtesıde ortada zaten bu kalıtede fıyatlara yansıyor bu 1
2.ise cın malı olmak ıle cınde uretılmıs olmak aynı sey degıl.yanı ornegın samsung cınde uretım yapsa bıle markanın degerını sarsacak bır malzeme veya ıscılık kullandırmaz,fakat yonetıcılerı sahıplerı vs herseyı cınlı olan bır markada buna guvenmem ben.ha ıllakı kotudur demıyorum ıyı olabılır ama ben tercıh etmem.yanı ustunde made ın chına yazan hersey cınmalı adi diye anılıyor ama oyle değil.htc nın fıyatları bellıyken huawei nın fıyatları belli.buyuk olcude fıyat kalıteyı belırler herzaman olmasada

• Beğen

nonamex

Üye
Ben HTC'yi cin markasi diye okumustum bir yerde neyse :)

Cok merak ediyorum Nokia'nin Symbianli sorunlu telefonlari (Ornek 5800 kasa acikligi - N8 telefonun olmesi) iyi oluyorda genellikle operatorlerle calisan Huawei markasi pazara girebilmek icin f/p orani yuksek telefon yapip sununca mi kotu oluyor ? Bizim milletin huyudur cok para verdigi seyi her zaman iyi sanar.. Yok oyle :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ben HTC'yi cin markasi diye okumustum bir yerde neyse :)

Cok merak ediyorum Nokia'nin Symbianli sorunlu telefonlari (Ornek 5800 kasa acikligi - N8 telefonun olmesi) iyi oluyorda genellikle operatorlerle calisan Huawei markasi pazara girebilmek icin f/p orani yuksek telefon yapip sununca mi kotu oluyor ? Bizim milletin huyudur cok para verdigi seyi her zaman iyi sanar.. Yok oyle :)

Malesef çok saf kalplisin arkadasım.Var iste öyle.Herseyin bir fiyatı var ve bu kaliteyi %90 oranında belirler aradaki kalan farkda satan dükkanın elektronik marketin kârıdır vs.Ayrıca N8'e takmıs bulunmaktasın.N8 ölüyor mu ? Daha hiç N8 tabutlayan görmedim ben.5800'a bulasma 2007-2008 yılındaki diger markaların telefonlarıya karsılastır bakalım.İphone hariç adam gibi telefon bulabilyormusun 5800'a rakip aynı fiyatta..

• Beğen

nonamex

Üye
Evet tabutlanmadi , garanti diye bir sey varda gidip degistirebildi millet. N8 kapandi acilmiyor diye arat Google'da :) Simdi C6-01 i 599 liraya alanlar dandik 760 liradan alanlar kaliteli mi olmus olacak hayir.. Huawei pazara girmek icin f/p urunu yapti , bende sikayet eden gormedim hic :)

Üst Alt