Nokia Türkiye C6-01'in fiyatının 599 TL olduğunu resmen duyurdu !

Sponsorlu Bağlantılar

PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
bakın cihazda fixed focus var belirli bir uzaklığı gayet net çekebiliyor mercek direk odaklı buna ki bu mesafede 30+ cm o kadar

----------Eklendi @ 21:10:13 ---------- Yazıldı @ 21:09:10 ----------

ki şunu da ekliyim o fiyata süper cihaz bence symbian anna ile de daha da iyi olucak en az 2 sene kullanılır

Doğru valla 2 sene idare edecek telefon ben sadece tuş kilit yerini sevmedim elime batıyor .

xwedan

xwedan

Üye
arkadaslar bazı sıtelerde bu telefon 534 tl ye dahı satılıyor ındırımlı urunlerıne bakın derım 600 tl ye almayın bu telefonu bence deger :D ama daha ucuza almak varken ... cok ıyı bır telefon :))

orhanparlak

orhanparlak

Üye
ya c6-01 599 olunca ne oluyor ondan daha ucuza daha iyi telefonlar var mesela huawei ideos x5. hem kalite hem fiyat ıkısı bır arada bılmeyenlerın bu telefonu bı arasttrmasını onerırım. c6-01 600 tl olunca ne oluyo benim garıbıme gıden o telefon arastırmadan nokıa nasıl olsa guvenılır dıyıp almaya kalkıyorsunuz su at gozluklerını atın artık lutfen

PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
ya c6-01 599 olunca ne oluyor ondan daha ucuza daha iyi telefonlar var mesela huawei ideos x5. hem kalite hem fiyat ıkısı bır arada bılmeyenlerın bu telefonu bı arasttrmasını onerırım. c6-01 600 tl olunca ne oluyo benim garıbıme gıden o telefon arastırmadan nokıa nasıl olsa guvenılır dıyıp almaya kalkıyorsunuz su at gozluklerını atın artık lutfen

X5 nereeeee, C6-01 nereeee arkadaş fandroidlerin yeri değil burası.

Gelip gelip ortalığı bulandırıyonuz ya

baranselona

baranselona

Üye

X5 nereeeee, C6-01 nereeee arkadaş fandroidlerin yeri değil burası.

Gelip gelip ortalığı bulandırıyonuz ya

:ehe evet aşağıdaki telefonlar 1000-1500 lira arası fiyatla satılan telefonlar huawei ideos x5 569 sabit fiyata satılıyor c6-01 in en büyük abisi olan e7 ile arasındaki farka bakarak c6-01 nere ideos x5 nere diyebiliriz:kop:

[video=youtube;C9gd4cgn1KE]http://www.youtube.com/watch?v=C9gd4cgn1KE&feature=player_embedded[/video]

• Beğen
Tepkiler: onurgunay35 ve orhanparlak
orhanparlak

orhanparlak

Üye
kardes ben huawei ideos x5 kullandığım için boyle rahat konusabılıyorum. goruyorum kı sende bu bahsettığımız ıkı telefonda yok. bır gun denk gelırse bu iki telefonu yan yana getir ve aralarındaki farkı gör bizim fandroid olduğumuz flan yok gerceklerı konusuyoruz gelip bulandırdıgımız da yok buraya yorum yapma hakkı senın oldugu kadar benımde var bunu unutma !:naughty:

• Beğen
Tepkiler: onurgunay35
PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
kardes ben huawei ideos x5 kullandığım için boyle rahat konusabılıyorum. goruyorum kı sende bu bahsettığımız ıkı telefonda yok. bır gun denk gelırse bu iki telefonu yan yana getir ve aralarındaki farkı gör bizim fandroid olduğumuz flan yok gerceklerı konusuyoruz gelip bulandırdıgımız da yok buraya yorum yapma hakkı senın oldugu kadar benımde var bunu unutma !:naughty:

C6-01 i kardeşim kullanır yani telefon istediğim zaman elimde.

İdeos x5 daha neyin nesi olan belli değil, paramı çöpe atamam.

orhanparlak

orhanparlak

Üye
işte benımde anlatmak istediğim bu telefonu daha bilmiyorsunuz o yuzden kotuluyorsunuz ben ıkısınıde kullandım farkı apacık ortada benım param cope flan da gitmedı

PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeş haklısın

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Haklı bende katılıyorum arkadaşa daha dün e7yle karşılaştırdım onun video açamadığı sitede x5 videoyu hiç kasmadan açtı ve e7 1.500 liralık telefon ideos x5 570 lira e7 bile öyleyse c6-01 nasıldır artık siz düşünün.Parayı çöpe atamam demişsin paran kesinlikle çöpe gitmiyor hatta dua ediyosun tavsiye edenlere 2 yıl kvk garantisi var o açıdan hiç bi sorun yok zaten hiç bi arızada çıkarmadı şimdiye kadar.O fiyata alınacak en iyi telefon huawei ideos x5 yanyana getirip karşılaştırın farkı görüceksiniz her açıdan.

baranselona

baranselona

Üye
:ehe birileri mesajlarımızdan rahatsız olmuş iyide son yazığım mesajı niye sildiniz:ah

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Silinmiş mesaja yanıt yazdığınız için silindi.

Üst Alt