Nokia N97 v22.0.110 HACK + MODİFİYE

Sponsorlu Bağlantılar

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yeni modifiye hazır dün gece 4 te bitirdim içinde bu konuda olan bütün bileşenler var akşam bileşensizde hazırlıcam modifiye sorun vermezse kısaca birkaç özelliğini söyleyeyim en önemlisi internet önbelleği cache E hafızaya taşındı blutut tek dokunuşla açma kapama eklendi ayarlar içinde olan tercihler temalar bağlantı vc için kısayollar oluşturuldu muhteşem hız ve şahane harika hatta mükemmel bir kinetik kaydırma hayatınızda telefonunuzda görmediğiniz kadar akıcı bir kinetik kaydırma widget ekranınızda isterseniz saati de kaldırabilirsiniz komple boş bir ekran görebilirsiniz ve kısayol ekleme seçenekleri yükseldi istediğiniz kadar kısayol widget ekranına ekleyebilirsiniz şimdilik bu kadar bilgi yeterli sanırım yüklememi bekleyin ve deneyimi siz yaşayın :)

egemen54

egemen54

Üye
çok gzüel yamalar yapıyosunuz ama bide yükleyebilsem :D

resimli anlatım felan yapabilseniz benim gibi ilkkez yapıcaklara çok yardımcı olursunuz

--------------- Ekleme ---------------

rofs dosyasını atıp rom patcher ı mı çalıştıcaz ve sonra sizin değiştirdiğiniz özellikler yüklenmiş olcak öylemi ??

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
verdiğim rpfs dosyasını orjinali ile değiştirip jaf ile flash at flashtan sonra da format at dediğim özellikler yüklü olacak

denem22

Üye
Hocam ne zaman geliyo süper fw bekliyoruz :)

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
bileşenli dosya hazır bileşensiz için çalışmadım henüz demin eve geldim çok yorgumum arkadaşlar dün gece de 4 te uyudum fw bitirmek için

denem22

Üye
Bu gun cıkar inş

cezzarahmet93

Üye
arkadaşm paylasmn için tşkrler ama tel kamera çozunurluğu 5 mp 3.2 ye dustu yukseltilmyoda

cezzarahmet93

Üye
arkadaslar teli çokenler navifrm dn en son yazlmı indrsnler snra program fıles takı nokıa data packgage klasoru ıcıne atın snra bu konuda bahsedılen rofs dosyasını ındırın ıcıne kopyalayın sade bu dsoyayla olmuyo anlıcanız yoksa telınız benıkı gbı coker ama korkmayın yınede dedıklerımı yaparsanız duzelıyo o jaf prodanda versıyon secerken dıkkat edın enson yazılımı secın

3.2 mi 0,3 2m 5m gibi 3 kademesi var nasıl 3.2 oldu yaww

bnd blıyorum oonu 5 mp yok en ustte 3 gosterıyo:bilmm

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Akşam iş gelişinde yüklicem arkadaşlar öğla arası ancak yemek yedim ve şöyle bi baktım beklediğinize değecek bir çalışma olduğundan eminim :oke:

arkadaşm paylasmn için tşkrler ama tel kamera çozunurluğu 5 mp 3.2 ye dustu yukseltilmyoda

bu yazılımda kamera ayarları ile oynamadım kardeş sorun bizden değildir :)

cezzarahmet93

Üye
Çok saol ellerin dert görmesin

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim güle güle kullanın:oke:

Akşama Final versiyon var sabırsızlanın :D

karakan1955

Üye
Harikasın beni büyük dertlerden kurtardın yahu.Ellerin dert görmesin teşekkür eder bütün forum yönetiminin Mubarek Kandillerini kutlarım...

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeş güle güle kullan seninde kandilin mübarek olsun....

cezzarahmet93

Üye
butun herkesin kandili mübarek olsun.saygılarımla artık sabredemiyorum ferzan nerde dosya:D

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
kardeş konuyu hazırlıyorum açtıktan sonra yönetici onayına gidecek onaylanınca açılır :)

cezzarahmet93

Üye
su konuyu artık ust konu yapsalar iyi olur

nese artık onemli değiil o kadar ay bekledık 1 gun daha bekleriz herşey için tsekkurler

nasu

nasu

Üye
bak bi hack yerine sertifika alsak daha güvenli daha kolay olmamı:box

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
bak bi hack yerine sertifika alsak daha güvenli daha kolay olmamı:box

güvenli olur diyemem seri numarasını veriyorsun ilerde ne olur belli değil ama burda kesinlikle güzensizlik yapacak bir işlem yapmıyoruz modifiye burda ve yükleyeceksin 1 kere ondan sonra devamlı hackli olur düşüncem bu :oke:

Üst Alt