Nokia N97 v22.0.110 HACK + MODİFİYE

Sponsorlu Bağlantılar

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N97 v22.0.110 HACK + MODİFİYE
YENİ MODİFİYE ŞAHANE ÖZELLİKLERİYLE BİRLİKTE BU BAŞLIKTA YAYINLANDI
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...profesyonel-modifiye-08-09-2010-a-398456.html

FLASH ATMADAN ÖNCE TELEFONUNUZU BİLGİSAYARA DEPOLAMA MODUNDA BAĞLAYARAK E KONUMUNDAKİ SYS, RESOURCE, SYSTEM VE PRİVATE KLASÖRLERİNİ SİLİN
FLASH ATMANIN NASIL OLDUĞUNU BİLMEYEN ARKADAŞLARDA BU KONUYA BAKARAK YAPABİLİRLER http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...tim-yeni-modifiye-yazilim-eklendi-345499.html

• Beğen
Tepkiler: zaferah, Trackmania, 'Şeref' ve 43 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

murad22

Üye
emeğin için çok teşekkürler. güzel bir çalışma yalnız bir ricam olacak.galeri ve müzikçaların tek bir klasörü taraması için nasıl bir yama yapabiliriz.yani galeri sadece "E:\images" müzikçalarda sadece "E:\müzik klasörünü tarasın oradaki dosyaları kullansın.bunu neden istediğimi sorarsanız; telefonumda Quran uygulaması yüklü müzikçaları açınca bu proğramın kullandığı mp3 formatındaki ayetleri buluyor ve galeride uygulamaların icon ve arkaplan resimleri çıkıyor.sizden çok rica ediyorum bana bu konuda yardım edin.

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim ne demek burdan öğrendiklerimizle birşeyler hazırladık isteyen arkadaşlarda kullanır :) iyi paylaşımlar efendim

--------------- Ekleme ---------------

emeğin için çok teşekkürler. güzel bir çalışma yalnız bir ricam olacak.galeri ve müzikçaların tek bir klasörü taraması için nasıl bir yama yapabiliriz.yani galeri sadece "E:\images" müzikçalarda sadece "E:\müzik klasörünü tarasın oradaki dosyaları kullansın.bunu neden istediğimi sorarsanız; telefonumda Quran uygulaması yüklü müzikçaları açınca bu proğramın kullandığı mp3 formatındaki ayetleri buluyor ve galeride uygulamaların icon ve arkaplan resimleri çıkıyor.sizden çok rica ediyorum bana bu konuda yardım edin.
arkadaşım gerçekten bu dediklerin hakkında yardımcı olmak isterdim ama henüz o konuları modifiye edecek kadar geliştiremedim kendimi ama yaptıklarımda kesin ve sorunsuz çalışıncaya kadar peşini bırakmam anlıcağın burdaki modifiye sağlam yani dediğin konularıda araştıracam yapabilirsem zaten burda paylaşırım onlarıda aynı problemler bende de var müzik çalar dokunmatik tuş kilidinin kullandığı sesleride bulup çalıyor hoş olmuyor

celalguven41

Üye
Arkadaşım emeğin için çok teşekkürler.. Ben mi yanılıyorum acaba.. Version 21.0.102 değilmiydi.. 22.0.110 yazmışsınız..

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım emeğin için çok teşekkürler.. Ben mi yanılıyorum acaba.. Version 21.0.102 değilmiydi.. 22.0.110 yazmışsınız..
yok arkadaşım yeni versiyon çıktı :) yazıldığı gibidir navifirmden indir yada telefondan güncelleme yapabilirsin

celalguven41

Üye
Bu ne hız. Kusura bakmayın. Birkaç gündür foruma giremedim. Hata bende. Araştırmadan cevap yazdım. Haklısınız ve tekrar teşekkürler...

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Bu ne hız. Kusura bakmayın. Birkaç gündür foruma giremedim. Hata bende. Araştırmadan cevap yazdım. Haklısınız ve tekrar teşekkürler...
bakılacak kusur yok arkadaşım :) ben teşekkür ederim

therecruit11574

Üye
valla 10 numara bi modifiye ve hack olmuş.tam istediğim gibi. gereksiz prog. kaldırma diğer dilleri silme ve rp+ gibi. emeğine sağlık.allah ne muradın varsa versin. tek kelimeyle süpersin. başarılarının devamını diliyorum. saygılarrrrrrr

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
valla 10 numara bi modifiye ve hack olmuş.tam istediğim gibi. gereksiz prog. kaldırma diğer dilleri silme ve rp+ gibi. emeğine sağlık.allah ne muradın varsa versin. tek kelimeyle süpersin. başarılarının devamını diliyorum. saygılarrrrrrr
güle güle kullan kardeşim seninde ağzına sağlık

qurshot

qurshot

Üye
Merhaba bazı dilleri çıkarmışssınız.Acaba başka bir dili mesela Yunanca'yı dahil etmek için ne yapmalıyız ?

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba bazı dilleri çıkarmışssınız.Acaba başka bir dili mesela Yunanca'yı dahil etmek için ne yapmalıyız ?
içinden dil çıkarmak kolay ama eklemek çok zor çünkü 750 küsür dil dosyası var hepsini yerlerine yerleştirmek günler alır

qurshot

qurshot

Üye
içinden dil çıkarmak kolay ama eklemek çok zor çünkü 750 küsür dil dosyası var hepsini yerlerine yerleştirmek günler alır

Nokia editor diye bir program var .Onunla mı yapılıyor .? Eğer başarabileceksem ben yapmaya razıyım. Boş boş oturuyorum sonuçta :)

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Nokia editor diye bir program var .Onunla mı yapılıyor .? Eğer başarabileceksem ben yapmaya razıyım. Boş boş oturuyorum sonuçta :)
rofs dosyasını onunla açıyorsun evet silmesini biliyorum ama nasıl eklenir bilemem her dile ait 750 küsür dosya var bulundakları klasörleri bulup eklemen imkansız bence silmek kolay arama yaparak hepsini bir anda silebiliyorsun

qurshot

qurshot

Üye
rofs dosyasını onunla açıyorsun evet silmesini biliyorum ama nasıl eklenir bilemem her dile ait 750 küsür dosya var bulundakları klasörleri bulup eklemen imkansız bence silmek kolay arama yaparak hepsini bir anda silebiliyorsun

Teşekkürler biraz uğraşayım :)

therecruit11574

Üye
yükledim yeni sürümü. çok güzel gerçekten. ve çok hızlı. bi şey farketim eskiden hata veren jar dosyalarınıda yüklemeye başladı bu sürümle.içine eklediğiniz programlarda çok kullanışlı.tema efekti zaten 10 numara.şu an için tek bi sorun var. bilmiyorum diğerlerinde de oldumu? iki simge var. ne işe yarar bilmiyorum. şu şekilde. uc adında iki simge var.dil çince gibi. ne olduğu anlaşılamıyo. dolayısı ile dilini ingilizcede yapamadım.nasıl ingilizce yapcam.eğer o program neyse kendi telinde açıp dil için hangi adımları izlememiz lazım. resimlerle eklermisin. bende ona göre dilini değiştirebilirim.teşekkürler şimdiden

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
yükledim yeni sürümü. çok güzel gerçekten. ve çok hızlı. bi şey farketim eskiden hata veren jar dosyalarınıda yüklemeye başladı bu sürümle.içine eklediğiniz programlarda çok kullanışlı.tema efekti zaten 10 numara.şu an için tek bi sorun var. bilmiyorum diğerlerinde de oldumu? iki simge var. ne işe yarar bilmiyorum. şu şekilde. uc adında iki simge var.dil çince gibi. ne olduğu anlaşılamıyo. dolayısı ile dilini ingilizcede yapamadım.nasıl ingilizce yapcam.eğer o program neyse kendi telinde açıp dil için hangi adımları izlememiz lazım. resimlerle eklermisin. bende ona göre dilini değiştirebilirim.teşekkürler şimdiden
uc uc diye iki program var evet biri web tarayıcı biride hava durumu gösteriri ama onları eklememin nedeni şudur slideunlock dokunmatik tuş kilidi programını çoğu kişi kullanır bu programı yapmak için bu iki programın iindirilip kurulmasını ister ben bunu baştan çözeyim dedim tuş kilidi programını yüklersiniz direk hiçbişey istemeden durumda yüklenir yazılımı beğendiğiniz için sevindim teşekkürlerimizi birde teşekkür et butonuna tıklayarakta yapabiliriz:oke:

therecruit11574

Üye
cevap gayet hızlı oldu teşekkür ederim. slideunlock 2.06 yükledim gene aynı. yeniden yükledim gene aynı. neyse önemli deil.zaten kullanmadığım programlar.mfe klasörünün içine attım orda kalsınlar :) her türlü teşekkür ettim zaten butonlu butonsuz :)

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
cevap gayet hızlı oldu teşekkür ederim. slideunlock 2.06 yükledim gene aynı. yeniden yükledim gene aynı. neyse önemli deil.zaten kullanmadığım programlar.mfe klasörünün içine attım orda kalsınlar :) her türlü teşekkür ettim zaten butonlu butonsuz :)
slideunlock 1.15 sorunsuz çalışan var
istersen iletebilirim sana

postpaid

postpaid

Üye
Rica ediyorum böyle güzel olayları n97 mini içinde yapılmalı v12.0.110 cıktı miniye üvey evlat muamelesi yapılmasın :)

Üst Alt