Nokia N97 firmware 2.0 (v20.0.005) Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

thiery703

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N97 firmware 2.0 (v20.0.005) Çıkış Tarihi ve Özellikleri
Arkadaslar soylentilere gore Yeni versiyon 10-11 Ekim'de Cıkacaktı Ama Bekledm 14 üne Kadar Cıkmadı Ben Bilgi Buldum Sizle Paylasmak İstiyorum sizde bulur buraya yazarsanız bilginizi Sevinirim inş hayırlısıyla en yakın Zaman da cıkar..Buldugum Kaynaya Gore;

N97 Update yaklasık Çıkış Programı:
1. 10 Ekim: Lansmani operator destekli olmayan ASYA ürünleri için
2. 11 Ekim: Lansmani operator destekli olmayan AVRUPA ürünleri için
3. 12 Ekim: Lansmani operator destekli olmayan AMERİKA ürünleri için
4. 13 Ekim sayısı: operator destekli olmayan DİGER ürünleri için
5. 14 Ekim'den 19 Ekime Kadar: Operator destekli tüm ürünler için
6. 20 Ekim: Tüm dünyadaki güncelleştirmeler tamamlanacak...
N97 firmware 2.0 Özellikleri;
1.Daha iyi kinetik kaydırma: Öncelikle, bu güncelleştirme ile Nokia line-up için kinetik kaydırma getiriyor.iPhone'un en beğenilen özelligi olan rulo kaydırma S60 Serisine biraz uzaktı. Ama N97'nin firmware 2.0 versiyonunda, kişi listesi, uygulamalar menüsü, müzik çalar, vb dahil olmak üzere daha bir çok uygulama da bu ozelligi kullanabilirsiniz..
2.Daha az bellek kullanımı: Bir baska büyük gelişme ise bellek kullanımının daha aza indirilmesi. S60 5V en çok fazla depolama alanı kullanmasıyla kullanıcılar tarafından eleştiriliyordu,Bu yuzden bu versiyonda temel uygulamaların kullanım alanları daha aza indirildi.Nokia Sözcüsü bir videoda "Yeni güncelleme depo kullanımını yaklasık 25-30 MB azaltacak."diyor..
3.Yeni ve güncelleştirilmiş uygulamalar: Uygulamalardan bahsetmişken, Firmware 2.0 Yeni Nokia Uygulamalarıyla piyasaya çıkacak;CNN Video, ESPN Soccer gibi..Ayrıca Facebook'un Yeni versiyonuyla kullanımımıza sunulacak..
4. Ağır performansını sürdürüyor: yeni güncellemede bu soruna rastlamak görünmüyor olsa da, zaman zaman ağır performans beliriyor..Nokia Sözcüsü tanıtımda Music Player'i actıgında, telefonda ki yavaşlama gözle gorünür cinstendi..Belkide Nokia N97 Fanları İçin bu versiyonu fazla beklemeye gerek yoktur..
Nokia sözcüsü yeni firmware 2.0 güncellemenin Ekim ayında tüm Nokia dokunmatik telefonlarda [/URL][/URL] üzerinden indirilcegini söyledi..
Youtube Linki Video Gayet Açık bir sekilde tüm yenilikleri anlatıyor..
#

• Beğen
Tepkiler: bulentkoroglutr ve habbuj

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hayırlısı bakalım N97 si olanlar dört gözle bekliyor..

trust-cloud

trust-cloud

Üye
ya kafayı yedim artıkk her gun bakmaktann deli olcam çıkarsın lar artık yoksa cınlıler çıkaraıcak valla :D

mnakgul

Üye
çatladım her imkanımda internete telle girip bakıyorum ama yine yok yine yok :S

phora

Üye
Tüm N97 ahipleri böyle galiba valla bende aklıma geldikçe bakıyorum yeni versiyona :D

erkan1082

Üye
4 gözle beklemekteyiz ama nafile bunun geleceği yok :)

eminmeo

eminmeo

Üye
daha çok beklerizzz

sedat009

Üye
yav bukadarida olmaz yoksa ekimin bitmesine 1 gün kalami cikaracaklar ne versiyionmus bu ya.insaallah basimiza sertifika isi cikmaz yine. yoksa isimizvar

uğur55

Üye
şu firmware 2.0 gelsinde yükleyelim artık yaksa biz nokia ya yükleneceğiz yetti gayrı

thiery703

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bende herkes gibi 4 gözle bekliyorum ama gelcegi yok nokia shop ta bana 11 ekim dedi ama hala hiç bişi yok inş cıkar da su ozelliklerden yararlanırız..

knex1

Üye
arkadaşlar tüm nokia telefonlar denmiş bu güncelleme 5800 ıda kapsıyo mu ?

vermidon34

Üye
Nokia N97: Firmware 2.0 ne zaman çıkacak?

Halil Mollaoğlu

Nokia'nın N97 modeliyle ilgili açıklamasının ardından, ne zaman olacağı da açıklandı...

Nokia N97: Yazılım güncellemesi yaklaşıyor.

Stuttgart'ta (Almanya) gerçekleşen Nokia World 09 etkinliğinde Nokia N97 için duyurulan 2.0 nolu firmware güncellemesinin çıkış tarihi gittikçe yaklaşıyor.

İsveçli mobil cihaz forumu dailymobile.se'deki bir kullanıcı N97 Firmware 2.0'ın çıkış tarihi hakkında bir mesaj yazdı. Mesaja göre 10 Ekimde Asya'da başlayacak dağıtımı bir gün sonra, yani 11 Ekimde Avrupa takip edecek. Fakat firmware öncelikle damgalanmamış Nokia N97'ler için geçerli olacak. Dolayısıyla dokunmatik telefonunu bir operatör aracılığıyla satın alanların biraz daha sabretmesi gerekiyor.

Foruma göre Nokia 5800 XpressMusic için de kısa bir süre sonra bir yazılım güncellemesi yayımlanacak. Çıkış tarihi olarak 24 Ekimden bahsediliyor.

thiery703

Üye
    Konu Sahibi
20 ekim oldu hala yok..

phora

Üye
Ayın bitmesine 11 gün kaldı sabredin:@
Hadi Nokia çıkar şu v20 versiyonu bıktım hergün can i update linkini tıklayım aramaktan

sedat009

Üye
bu neya albendende o kadar ciksin artik resmen iskence cektiriyorlar

airwalk

Üye
bu cuma gecesi çıkıo arkadaslar merakınızı gidereyim dedim.

mnakgul

Üye
lan şeytan diyo sat git al birane iphone

phora

Üye
Hayda yine iphone :)
Cuma akşamı çıkacağını nereden biliyorsunuz

Adem47

Üye
yaa arkadaşlar bu nasıl oldu tam bilgisi olan yokmu nezaman çıkacağı

screambecome

screambecome

Üye
Arkadaşlar V 2.0 Çıktı fakat Burası Türkiye olduğu için işler hep zaman alıyor ;)

Üst Alt