Nokia N95 Kızak Mekanizması Bozulanlar - Kızak Sorununu Giderme

Sponsorlu Bağlantılar

ridvan78

Üye
cok guzel anlatım olmus tesekkur

XXPOXX

XXPOXX

Üye
en sağlıklısı servise götürmek

Furkan96

Furkan96

Üye
Çok güzel bir paylaşım

SsisS

SsisS

Üye
güzel ve anlaşılır anlatım için saolasın :oke:

yasar55

Üye
cok sagol kardes

feaRneveR

feaRneveR

Üye
Bu işlemi sakın yapmayın cihaz GARANTİ DIŞI kalır. Sonra çok ağlarsınız bunu buraya yazanada bol bol küfür edersiniz. Böyle saçma sapan işlerle uğraşmak yerine servise götürün ve içiniz rahat olsun.

iyide birader adam garantisiz ws. telefonlar için diyor. yapmak istemeyen yapmaz. küfür edecek adamda gereksiz insandır. kaale alınmaz kişidir.

zsxdcfv

bendede var bu sorun acaba garanti kapsamındamı

sinan681

sinan681

Üye
Fotolar açılmıyor hocam

teoman_s

Üye
süperr walla benim n95 te tamr istiyo aynen bu şekilde yapmayı deniycem...emeğine sağlık kardeşmm

Romanticat

Romanticat

Üye
Teşekkürler

kurtulus1

kurtulus1

Üye
benim tlfun kızagında bosluk vardı,arkadasın anlattıgı gıbı yaptım super oldu.cok kolay garantıyı bozacak bir sey de yok...tesekkurler..

kıral 1982

Üye
Güzel faydalı bilgi ama tehlikeli

ZXCVBNMÖÇ

Üye
Çok güzel anlatmışsın sağ ol..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel bir anlatım oldu.

_DJ

_DJ

Üye
paylaşımın için teşekkürler biraderim :)

akula

akula

Üye
valla bi gün n95 şim olursaki bu on yıl mümkün gözükmüyor :) deneriz emegine sağlık

firaset

Üye
Teşekurle r kardeşim

reco70110

Üye
lan bu 3310 değil ki n 95 da 2. eli nadir görülüo bunu anlatana allah akıl fikir versin 1 milyarlık telefon töbe töbe

--------------- Ekleme ---------------

benim tlfun kızagında bosluk vardı,arkadasın anlattıgı gıbı yaptım super oldu.cok kolay garantıyı bozacak bir sey de yok...tesekkurler..
kardeşim şu yalanı bırak ya garantide söküp taktını anladılarmı iptal ediolar senin oraya yapıştırdığın bandı görmücekler mi güldürme beni:D
:)

diesel182

diesel182

Üye
arkadaslar bu yazı alıntı!! baska sıtelerdede gormustum...

Üst Alt