Haber Nokia N9 projeleri bitti

Sponsorlu Bağlantılar

scorpion11

scorpion11

Üye
N9 icin son işlemleri yapıp veda edecegim, bizden istediginiz konu varmı?
TR de hicbir forum da aktif olmayacagız, Tekrar ne zaman aktif oluruz bilmiyorum elimde kaynaklarım var laptop ta temizlik yapacagım N9 ile ilgili konu ve kaynakları temizleyip farklı cihazlar icin başlangıc yapacagım Mayıs sonuna kadar sadece maxicep te yiz ;)
Forumda aktif olmamanız çok kötü olur.Yardım gerektiğinde sizi çok ararız.:s

rufat_sau

Üye
N9 icin son işlemleri yapıp veda edecegim, bizden istediginiz konu varmı?
TR de hicbir forum da aktif olmayacagız, Tekrar ne zaman aktif oluruz bilmiyorum elimde kaynaklarım var laptop ta temizlik yapacagım N9 ile ilgili konu ve kaynakları temizleyip farklı cihazlar icin başlangıc yapacagım Mayıs sonuna kadar sadece maxicep te yiz ;)
N9 ile ilgili kaynaklari paylasabilir misin ? mesela n9 ait zamaninda marketde olan butun uygulama ve oyunlari nerden bulbilirim ? bi de bende 16gb-lik model android yuklersem hangi sorunlar olur ? :)

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
N9 ile ilgili kaynaklari paylasabilir misin ? mesela n9 ait zamaninda marketde olan butun uygulama ve oyunlari nerden bulbilirim ? bi de bende 16gb-lik model android yuklersem hangi sorunlar olur ? :)
Sitede linkler ve konular mevcut
android konusuna gelirsek %100 kullanım mümkün degil

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Nokia n9 iyiydi gerçi aynı tasarım L920 var ama :)

Emre

Üye
N9 tasarlayan ekip halen nokia bunyesinde
nokia google ve iki cinli firma ile daha ortak oldu soyle meego kodu altındaki android fena olmaz dimi ilyas

Emre

Üye
wp gelirse Racon'a yakışmaz.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
wp gelirse Racon'a yakışmaz.
:D mıcrosoft ile ilişkisi halen devam ediyor, sonuc ta MeeGo jolla nın elinde fakat Nokia MeeGo dan esinlenecekki acıklama yapılmayan kodları almış
neler almış ne iş cevriliyor hicbir acıklama yok

• Beğen
Tepkiler: RetaXter