Haber Nokia N9 projeleri bitti

Sponsorlu Bağlantılar

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
geliştiriciler yok, emek verenler ceza alıyor, peki ya buranın sahipleri nerede?
Emek verenler ceza alıyor derken ilyas_0177 kendi isteğiyle forumdan uzaklaştı ben kendisiyle görüşüyorum sürekli.

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177 ve Crf-EmRe-
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Birinin bi sekilde nokiaya tepkisini koymali artik. Ya meego yada symbian farketmez. Ben akilli telefonu nokia ile kesfettim. Ilk gozumu nokiada actim. Symbian meego ikisinide kullandim. Meego olaganustu bunu herkes biliyor. Peki bunu bu ureticiler neden goremiyor. Bu kadar insan bunun icin emek sarfederken sahibi nerde? Neden bi umut yok?

Keske n9 gibi bir cihazin yeni bir versiyonu uretilse. Donanim olarak en iyisi olmasin sorun degil. Sadece iyi bi donanimi olsa yeter.

Bunu bi sekilde dile getirelim tekrar meegoyu kazanalim. Bunu yapalim ya aglayacam yani o kadar :(

• Beğen
Tepkiler: RetaXter
Fenomenon

Fenomenon

Üye
Birinin bi sekilde nokiaya tepkisini koymali artik. Ya meego yada symbian farketmez. Ben akilli telefonu nokia ile kesfettim. Ilk gozumu nokiada actim. Symbian meego ikisinide kullandim. Meego olaganustu bunu herkes biliyor. Peki bunu bu ureticiler neden goremiyor. Bu kadar insan bunun icin emek sarfederken sahibi nerde? Neden bi umut yok?

Keske n9 gibi bir cihazin yeni bir versiyonu uretilse. Donanim olarak en iyisi olmasin sorun degil. Sadece iyi bi donanimi olsa yeter.

Bunu bi sekilde dile getirelim tekrar meegoyu kazanalim. Bunu yapalim ya aglayacam yani o kadar :(

ohooo nokia mı kaldı. çoktan microsoft'a satıldı bile.

g1gfe4ds2

Üye
aga aramızda hukukçu yok mu. madem eski nokia ile bi bağları kalmadı, son kullanıcıyı düşünen nokia gitti yerine paragözler geldi, biz de onlar gibi yapalım. bizim haklarımız var, vermedikleri destek için dava edelim. bir-iki kişi değil, ne kadar kişi toplayabilirsek.

imza kampanyası düzenlenmişti ama bir sonuç çıkmadı. böyle bir şey yaparsak karşılığı alabileceğimizi düşünüyorum. hukuk bizi korur arkadaşlar.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
bakalım neler olacak bakarsınız nokia jolla ilişkileri güclenir ;)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Sailfish os yi kullanmak için nokiayla anlassalar ve nokia kendi adında sailfish os cihazlarını uretse ne güzel olurdu. Olmayacak şey değil ama samsung tek elcilik yapıyor. Her haltta parmakları var. Adını iyi reklam etmiş ama kalite olgusu olmayan bi firma. Adamların amiral gemisi bile bildiğin plastikten ama bunu "bilinçsiz" olan yurdumun güzel vatandaşı bi halt sanıp satın aliyo. Samsung denilen firma piyasaya cakma telefonları üretip satiyo pazar payını ve marka değerini kalitesini ayaklar altına alarak yukseltiyo. Işte bu yüzden gerçekten kullanıcıyı dusunen, gereksiz olan donanıma fazla para odememizin gerek olmadığını savunan, kalite ve işçiliğin herşeyden önce geldiğini düşünen nokia gibi firmalar değer kaybediyor. Sonrada biz üzülüyoruz kardeşlerim ve elin çekik gozlusu paraya boğuluyor. Param olsaydı değerinden fazlasını verip satın alırdım. Buna tum servetin gerekseydi bile.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
N9 projeleri bitti dedikde kimse bu cihaz ile uğraşamıyormu? :D
Valla pc yi ve n9 umu yakmasaydım asla bırakmazdım hevesim halen devam ediyorki
Jolla bile az geliyor o derece yani ;)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
N9 projeleri bitti dedikde kimse bu cihaz ile uğraşamıyormu? :D
Valla pc yi ve n9 umu yakmasaydım asla bırakmazdım hevesim halen devam ediyorki
Jolla bile az geliyor o derece yani ;)

Hayırdır ilyas sen neye geçtin.

Emre

Üye
Jolla nokia ortak olmalı bencede

Son düzenleme:
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
Hayırdır ilyas sen neye geçtin.
Karışık duygular icindeyim :D
Günlük kullanımda E7 normal kullanımda g2
Arkadaş ortamında jolla
Aile ici N950 :D
N9 dan sonra cok dagıttım sürekli oynayıp biseyler yapıyordum cok tuhaf oldum
yerini dolduran cihaz yok ama E7 ile idare ediyorum başka türlü rahat durmak mümkün bile degilki
E7 almasaydım cok fena olurdum hala bi tuhaflık var.
Uğraşması Gereken Sahibiydi Oda Yanar Dönerlik Etti.

Ben Jolla'yı Mesaj Yağmuruna Tuttum Cihaz'ın Yakında Türkiye Geleceğini Söylüyor İstediği Geliri Elde Ettikten Sonra.
Sahibi cıkmadan destegi kesmişti bence tepki icin gec kalındı ;)
Jolla halen eksikleri var acıkcası kenarda öylece duruyor
N9 dan sonra elime almak istemiyorum belkide android destegi yüzünden.
bu cihaz türkiyede tutulmaz gibi ki insanlara bakıyorum cekirdek ve ram sevgisi ile cihaz alıyor :D tabi haklı olarak?
jolla da bunun farkında ki gümrük ve garanti bahanesi ile bizleri atlatıyor yoksa ilk cıktıgı gün türkiyedeydi ;)

ArMaGeDdOn_87

Üye
Karışık duygular icindeyim :D
Günlük kullanımda E7 normal kullanımda g2
Arkadaş ortamında jolla
Aile ici N950 :D
N9 dan sonra cok dagıttım sürekli oynayıp biseyler yapıyordum cok tuhaf oldum
yerini dolduran cihaz yok ama E7 ile idare ediyorum başka türlü rahat durmak mümkün bile degilki
E7 almasaydım cok fena olurdum hala bi tuhaflık var.
Sahibi cıkmadan destegi kesmişti bence tepki icin gec kalındı ;)
Jolla halen eksikleri var acıkcası kenarda öylece duruyor
N9 dan sonra elime almak istemiyorum belkide android destegi yüzünden.
bu cihaz türkiyede tutulmaz gibi ki insanlara bakıyorum cekirdek ve ram sevgisi ile cihaz alıyor :D tabi haklı olarak?
jolla da bunun farkında ki gümrük ve garanti bahanesi ile bizleri atlatıyor yoksa ilk cıktıgı gün türkiyedeydi ;)
Hocam e7 de kullanılır mı artık :D jolla cihazda şebeke ile ilgili sorun çıkmıyomu?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
cihazlar cok cekti :D camur banyosu yaptırılırmı hic öyle bir an oluyorki perte cıkıyor :D
şebeke ile ilgili sorun yok sadece cihaza birşey olsa yaptıramazsınız
parca sipariş edip kendiniz yaparsınız veya anlayan birine ;)

ArMaGeDdOn_87

Üye
cihazlar cok cekti :D camur banyosu yaptırılırmı hic öyle bir an oluyorki perte cıkıyor :D
şebeke ile ilgili sorun yok sadece cihaza birşey olsa yaptıramazsınız
parca sipariş edip kendiniz yaparsınız veya anlayan birine ;)
Hat destekliyosa jolla 2 yi alırım o zaman :)

Emre

Üye
Meego forever :cool:

Son düzenleme:
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
Hat destekliyosa jolla 2 yi alırım o zaman :)
jolla 2 icin bir atak yok elbet cıkar ama nasıl ;)
Nokia Fanısın Bunu Çok Belli Ediyorsun Bende Noki Fanıyım Ölümüne :naughty:
fanlık ile ilgisi yok :)
sadece cihaz olsun yapı mimarisi olsun bir numara + olarak sistem acısından ugraşmak hoşuma gidiyor
zaten cogu kişi de bu sebepten nokia bagımlıgısı
symbian ile MeeGo gercekten bambaşka android gibi degil
seneler gecse bile bıkmıyorsun isterse piyasa ucsun kimin umrunda mutlu olmadıktan sonra ;)

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
N9 icin son işlemleri yapıp veda edecegim, bizden istediginiz konu varmı?
TR de hicbir forum da aktif olmayacagız, Tekrar ne zaman aktif oluruz bilmiyorum elimde kaynaklarım var laptop ta temizlik yapacagım N9 ile ilgili konu ve kaynakları temizleyip farklı cihazlar icin başlangıc yapacagım Mayıs sonuna kadar sadece maxicep te yiz ;)

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
WindoWs Phone'a bekleriz :ehe