Nokia N9 Orjinal Dolby teknoloji Kluaklığı (Mercedes ses sistemi gibi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan1111

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N9 Orjinal Dolby teknoloji Kluaklığı (Mercedes ses sistemi gibi)
Arkadaşlar dolby kulaklığımı ilk kez taktım ve denedim bugün inanılmaz bir ses kalitesi ve inanılmaz bir bass şarkılar okadar net ve anlaşılır geliyorki kulaklarıma inanamadım (5+1) desem yalan olmaz kesinlikle bi N9 bulun ve dinleyin sırf bunun için bile alırsınız :)

salihk

salihk

Emekli Yönetici
inanmalısın valla :D

tabiki wh-901 müzik dinlerken çok keyifli oluyor :)

hasan1111

Üye
    Konu Sahibi
:) adamlar yapmış ne diyelim :)

PalmerTech

PalmerTech

Üye
kulaklığı ilk defa denedim, resmen şarkının kulağı yormasını engelliyor, hakikaten çok iyiymiş

intro

intro

Üye
vauvvv ..
n8 de pioneer kullandım n86 da philips kullandım ama hiçbiri bu kulaklık kadar rahat değildi + ses fecii :)
ahada sırf bu yüzden n9 u satmaktan vazgeçtim :)

PalmerTech

PalmerTech

Üye
n9 u satmak baştan hata zaten :)

cozturk

cozturk

Üye
kendi kulakligını benim gibi sennheiser cx 200 le şarkı dinleyen adam sevmez ama telefonun ses çıkışı çok iyi.dolby i ayarlardan açınca ses o kadar farklılasiyorki....bassları çok farklı vuruyo diğer sesleri daha net duyuyorsun.

avcitalip

avcitalip

Üye
Arkadaşlar dolby kulaklığımı ilk kez taktım ve denedim bugün inanılmaz bir ses kalitesi ve inanılmaz bir bass şarkılar okadar net ve anlaşılır geliyorki kulaklarıma inanamadım (5+1) desem yalan olmaz kesinlikle bi N9 bulun ve dinleyin sırf bunun için bile alırsınız :)

Mercedes-Benz'de Harman/kardon Ses Sistemi Var,Nokia N9'da Dolby :off:

Tabi Şaka Yapıyorum Ses Kalitesi WH-701 İle Müthiş Birşey

meg1ddo

meg1ddo

Üye
bi de sennheiser in hd serisi kulaklıkları ile dinleyince nasıl olacak acaba? vuuw hayal bile edemiyorum :)

meg1ddo

meg1ddo

Üye
bu da guzel ama sennheiser in da hakkını yememek lazım, bende hd serisinin düşük bi modeli var (hd407) onla dolby bi araya gelince muhteşem oluyo:) hatta şu an bu mesaji yazarken müzik dinliyorum bu kulaklıkla, dolby ile sennheiser bir araya gelmesin hele de hotel california hiç çalmasın, şu an dunyayla bağlantım kopmuş durumda :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bu kulaklık N8 de nasıl bir performans veriyor deneyen varmı ben N8 'e şu yorumlardan sonra almaya karar verdim yarın bir nokia bayisindeyim :D
Bu arada iç kulaklıktan nefret ederim tarzım bu tarz dış kulaklıklardır ve bu kulaklığın hem tasarımı hemde dış oluşu al beni diyor :D

darkwolf33

darkwolf33

Üye
n8 de wh-701 kulaklıkla müzik dinlemek ve video izlemek harika oluyor çok iyi ses veriyor

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
gidicem dedimde hala fırsat olmadı yarın telefon edip sorum ama burayada sorayım nokia bayide bu kulaklıktan varmıdır fiyat ne kadardır?

mert_1047

mert_1047

Üye
gidicem dedimde hala fırsat olmadı yarın telefon edip sorum ama burayada sorayım nokia bayide bu kulaklıktan varmıdır fiyat ne kadardır?

Kulklıktan kastınız siyah kırmızı olan beats audio modeliyse nokia bayisinde yoktur. Bi kaç çeşidi mevcut hatta baya bi çeşidi var beats audio studo hd, beats audio solo, solo hd. Beats audio modellerinin şişirme olduğu söyleniyor. Verilen paranın hakkını vermediği söyleniyor. Birde control talklı olan modelleri var onlar n8'de çalışmaz aparat filan gerekir. Mikrofonu olan modeller kısace n8'de çalışmaz adaptör lazım iPhone için yapılıyor çünkü. 250 300 den başlıyor bu beatsaudio kafaüstüler 1000 e kadar filan gidiyor diye biliyorum mediamarktta bu modellerin teşhirleri var denemeniz mümkün sesi test etmek için.

avcitalip

avcitalip

Üye
Kulklıktan kastınız siyah kırmızı olan beats audio modeliyse nokia bayisinde yoktur. Bi kaç çeşidi mevcut hatta baya bi çeşidi var beats audio studo hd, beats audio solo, solo hd. Beats audio modellerinin şişirme olduğu söyleniyor. Verilen paranın hakkını vermediği söyleniyor. Birde control talklı olan modelleri var onlar n8'de çalışmaz aparat filan gerekir. Mikrofonu olan modeller kısace n8'de çalışmaz adaptör lazım iPhone için yapılıyor çünkü. 250 300 den başlıyor bu beatsaudio kafaüstüler 1000 e kadar filan gidiyor diye biliyorum mediamarktta bu modellerin teşhirleri var denemeniz mümkün sesi test etmek için.

Şişirme Olup Olmadığını Bilmiyorum Fakat Dünyanın En Ünlü DJ Leri Beats Audio kullanıyor (bkz.Davit Guetta)

Ama Dışarıdan Bakınca Kulaklıklar Çok Kaliteli Gibi Duruyor ;

mert_1047

mert_1047

Üye
Şişirme Olup Olmadığını Bilmiyorum Fakat Dünyanın En Ünlü DJ Leri Beats Audio kullanıyor (bkz.Davit Guetta)

Ama Dışarıdan Bakınca Kulaklıklar Çok Kaliteli Gibi Duruyor ;

İste sekilden carpiyorlar zaten unluler kulladigi icin basiyorlar etiketi istediginiz yere bakin dedigim yorumlarla karsilasacaksiniz. En unlu djlerin kullanmasi biseyi degistirmez marka cilginligi iste.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt