Nokia N9 Flash (Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

borno_vali

Üye

kardeşim telefonun sim kart yuvasını çıkardığında barkodun altında yazıyor harfler ve rakamlardan oluşuyor.

bütün antikalar beni bulur zaten.benim telefonda yazan rakamlar variants menüsünde mevcut değil :S

mert_1047

mert_1047

Üye
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
olmaz olur mu kardeşim bütün anlatımı o konudan yaptım zaten :) baştaki o değil yalnız "sıfır" olacak

mert_1047

mert_1047

Üye
Emmc+pr flash atacaksanız:

Sadece pr flash için bunu indirmeniz yeterlidir.

Temiz olsun istiyorsanız emmc+pr linklerden dosyayı indirin.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
diğerleri ne olacak Mert? Navifirmde 6 dosya seçiyoruz.

mert_1047

mert_1047

Üye
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bugün ki gibi aktif olsun meego bölümü :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sailfish gelsin abi daha da canlanır buralar hiç merak etme :)

- - - Eklendi - - -

Yok yok eksik yok :). Ama illede istenirse diğer dosyalarda indirilebilir 3 5 kb bişey zaten diğerleri.

aynen downloada bastığın gibi inmiş oluyorlar zaten.

doctorrr

doctorrr

Üye
sailfish gelsin abi daha da canlanır buralar hiç merak etme :)

- - - Eklendi - - -

aynen downloada bastığın gibi inmiş oluyorlar zaten.
sailfish sanki bi' rammstein şarkısıymış gibi :sirit: bana öyle geliyor bu olmamış sailfish çok absürd :hmmm

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
MertcaN9

MertcaN9

Üye
bayramın 2.günü N9 64 GB elimde ve böyle bir konuyu tam ben açacaktım phoneix ile N9 flashlanır mı diye çünkü C7 sayesinde çok alıştım flasha günde hatta saatte bir flash attığım olmuştu sen bu konuyu açarak flash hakkında bilgi almamı sağladın çook teşekkürler :D cihaz bana yabancı işletim sistemi olarak C7 ye çok alışmıştım ölsede diriltiyordum umarım N9 da yabancılık çok çekmem bu geliştirici işlerine çabuk alışıırm :D sizin gibi üyeler aktif olur umarım hep bu forumda teşekkürler :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bayramın 2.günü N9 64 GB elimde ve böyle bir konuyu tam ben açacaktım phoneix ile N9 flashlanır mı diye çünkü C7 sayesinde çok alıştım flasha günde hatta saatte bir flash attığım olmuştu sen bu konuyu açarak flash hakkında bilgi almamı sağladın çook teşekkürler :D cihaz bana yabancı işletim sistemi olarak C7 ye çok alışmıştım ölsede diriltiyordum umarım N9 da yabancılık çok çekmem bu geliştirici işlerine çabuk alışıırm :D sizin gibi üyeler aktif olur umarım hep bu forumda teşekkürler :)

rica ederim kardeşim,biz de aramıza katılmanı heyecanla bekliyoruz :) Bilgilendirip yardımcı olduysam ne mutlu.. N9 a iki kere flash attınmı elin alışıyor zaten ama N9 öyle c7 gibi sürekli flash atmanı gerektirmeyecek emin olabilirsin :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ne ki bu sailfish?

mert_1047

mert_1047

Üye

Phoenixi tavsiye etmiyorum N9 ve N900 gibi cihazlarla tam uyumlu değil her türlü kod verilemiyor flashlamada çeşitli hatalara sebep oluyor en temizi flasherla flashlamaktır. Tavsiyem flasher kullanılmasıdır.

N9'unuz hayırlı olsun :). İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.