Nokia N85 Batarya Sorunu :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sergen123

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N85 Batarya Sorunu :(
Arkadaşlar telefonumu şarj ediyorum şarj operadan face giriyorum 10 dk sonra bitiyo kapanıyo sonra şarj etmeden bir daha açtığım zaman 4 çizgi bazen oluyo şarj aynı şeyleri konuşurken yapıyo en fazla 5 dk konuşabiliyorum oyunlardada yapıyor . Pile baktığımda pilde şişiklik var . Size sorum şu pili değiştirsem yeterli olurmu yoksa tekniksel bir sorunda varmı ? Şimididen teşekkürler :)

Hasan

Üye
Pili değiştir benimki sığmıyor artık :aha: yeni batarya aldım:ehe

sergen123

Üye
    Konu Sahibi
Sorun giderildimi peki ? :)

Hasan

Üye
benimki 1 saatte bitiyordu zaten çin malıydı şimdi 3.5 saat falan

spy ghost

spy ghost

Üye
pil şişikse eğer o bataryayı derhal telefondan çıkar çok riskli belki patlayabilir (şahit oldum) ondan sonra telefona bi haller oldu diye konu görmek istemez kimse senin açından :ehe

Hasan

Üye
ben bi günde 700 megabaytlik dosya indirdim[2 dosya] telefon aşırı ısındı telefonu mermere koydum dışarıya tuşlar ateş gibi gerisi buz gibi kaldı :ehe

spy ghost

spy ghost

Üye
ben bi günde 700 megabaytlik dosya indirdim[2 dosya] telefon aşırı ısındı telefonu mermere koydum dışarıya tuşlar ateş gibi gerisi buz gibi kaldı :ehe
abi sen overclock terimini de geçmişsin artık ya ne yaptın telefona 700 mb ne demek :) ayıptır sorması internetin kaynağı neydi 700 mb yani :islik

Hasan

Üye

• Beğen
Tepkiler: spy ghost
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...