nokia n8 zorlanınca kendini resetliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

zerhos458

zerhos458

Üye
n8 telefondan öte bi cihaz abi :) ben de siyah aldım. gri ve mavi vardı ama dediğim gibi oyncağa benziyolardı çocuk işi gibiydi yada bayan işi diyeyim. siyah erkek adama yakışır, gövdesi de çok sağlam duruyor. şarjım 2 gün gidiyor, wlan açık yolda olduğum zamanlar hariç, homescreen uygulamaları da oldukça fazla üstelik power saving kapalı. 2günü rahatça geçebilir yani daha normal kullanımla. web tarayıcı iyi değil, yeni yazılımla düzelecekmiş bekliyok biz de. başka ciddi bir sorun olduğunu söyleyemem. artılarını da inan yazmaya üşeniyorum. pişman olunacak telefon değil. bu fiyata üstelik bedava gibi
evet kesinlikle öyle çok iyi bi cihaz olmuş ! bende siyahını aldım ve N8in üstüne sanki bi N8 daha kattı gibi bi his oluştu bende siyahı çok güzel :) bu arada telde mevcut olan güncelleştirmeyi yükledinmi ? bende gözüküor şuanda,son olarakda 16 GB çakılı hafızadan geriye 13.2 GB kalmış bende buda küçük bir eksi fakat N8 ne kadar eksi olursa olsuntek başına çok büyük bi doğru :heyo:

--------------- Ekleme ---------------

daha 5800 ın garantisini bitirmedik... Adamı heveslendirmeyin şimdi.... "N8 diye bişi yoktur... yoktur.... N8 diye bişi yoktur... yoktur.... N8 diye bişi yoktur... yoktur.... N8 diye bişi yoktur... yoktur.... N8 diye bişi yoktur... yoktur.... N8 diye bişi yoktur... yoktur.... " :ehe
heveslendirme niyetinde değilim arkadaşım fakat şöyle bir gerçek varki ; N8 babalar gibi VAR :naughty:

cenewar88

cenewar88

Üye
16 olmuyo evt. hep böyleydi zaten bu işler :) app güncellemesi var, yüklemiştim onu. çok bişey değiştirmiyor yazılım değil onlar uygulama güncellemesi, ovi maps ve social programları yeni sürümleri var bi de tema geliyor

zerhos458

zerhos458

Üye
16 olmuyo evt. hep böyleydi zaten bu işler :) app güncellemesi var, yüklemiştim onu. çok bişey değiştirmiyor yazılım değil onlar uygulama güncellemesi, ovi maps ve social programları yeni sürümleri var bi de tema geliyor
henüz geniş kapsamlı kullanmak nasip olmadı fakat reset problemi şimdilik yok,güncelleştirmeden kastımda bu yöndeydi reset sorununa çözüm için umarım çıkarırlar

maviş_61ts

Üye
bende bu tlf. dan almayı düşünüyom ama arıza veriyor diyolar ne kadar doğru kullanan arkşl. yazasa sevinirim.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
ya bilader makine bu! neden zorluorsunuz ki! teli almadan once arastrmstim reset atiormus dedim..adamda dedki zorlangidi icin yni menu tusuna basili tuttugunda arkada calisan program coksa zorlar reset atar iste bunlara dikkat ediniz!

wful

Üye
bende n8 aldım 3 gün kullandım sora bi arkadaşıma tavsiye ettim etmez olaydım ikimizde aynı anda servise gönderdik tam 34 günde geldi şimdilik ii zorluyorum reset atmıyor bakalım ne kadar daha dayanacak

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
abi sizde teli zorlicam die ugrasiorsunuz tel bu yani :ehe

bturkekul

Üye
Arkadaşlar saçmalamayın telefonda yazılım ve tasarım sorunu var bir türlü çözemiyorlar. Ayrıca telefon kendi kendine kapanıyor. Bir de zorlayınca ne demek yani resetleyecekse ve kapanacaksa niye çıkarttılar piyasaya. Hele birde servise düşmeye görün tek kelime ile rezalet. Nokiada servis diye birşey yok Allah Nokia'nın eline düşürmesin N8'im hala değişim cihazı bekliyor. Telefonumda ne OVİ'den yazılım indirdim nede doğru dürüst kullandım bakalım nezaman kilitlenecek diye bekledim ve oldu. Bir daha Nokia'mı allah korusun. Çin malı çakma alırım Nokia almam

dovemaneyes

Üye
yılbaşından önce aldığım nokia N8 cihazım 5 kez servise gitti,reset sorunu var,36 gün oldu bekliyorum tüketici haklarından para iadesi isteyeceğim. 5 aylık cihazı 1 ay kullanamadım,nokia dokunmatikte kaçırdığı pazarı bu cihazla yakalamaya çalışmış, acele etmiş, halt etmiş, aldığım güne lanet olsun, dokunmatikte nokia bir daha yüzüne bakmam, kullanamadığım 12 mgpikseli ne yapayım,müşteri hizmetleri ana kartı değiştirceklermiş ve böylece kasa dahil telefon yenilenmiş olacak:) kamera şakası,alacakaranlık kuşağı gibi:))

----------Eklendi @ 12:32:53 ---------- Yazıldı @ 12:30:10 ----------

arkadaşım 5 kere gitti servise durduğu yerde dakka başı reset atar mı,yazıklar olsun,12 piksel olayına aldandım

----------Eklendi @ 12:33:54 ---------- Yazıldı @ 12:32:53 ----------

vallahi nokia shopların önünde almayın diye bas bas bağıracam, o kadar yani

----------Eklendi @ 12:38:42 ---------- Yazıldı @ 12:33:54 ----------

Sevgili kardeşim nokia babamızın değil sonuçta bizim paralarımız dışarıya gidiyor sony tel kullanıyordum,12 mg piksel çıktığını duyunca koştum aldım,çocuğun doğum günü özel günler kullanırız aldığım güne lanetler olsun ertesi gün rest sorunu dakka başı restliyor kendini 5 kere servise verdim 36 gündür serviste kasa dahil her şeyi değişmiş 0 tel ne hale geldi para mı isteyeceğim sevgilerle

gullit

Üye
Yaklaşık 5 aydır nokia n8 kullanıcısı olarak telefonumdan gayet memnunum.Telefonda yazılan her özelliği doyasıya yaşayabiliyorum.Forumda ne kadar n8 i kötüleyen arkadaşlar varsa bir o kadar da bol keseden sallayan arkadaşlar var.Telefon gayet hızlı.
Evet doğru reset problemi var ancak bu forumda öyle bir şekilde lanse ediliyor ki sanki n8 zırt pırt reset atıyor gibi.Tabiki yok öyle bir şey!!5 ayda en fazla 3 yada 4 kez reset atmıştır benim telefon o kadar.Reset atarkende telefonda şu işlemler oluyordu:
WLan ile en düşüğü 150mb olmakla beraber 4 adet video indiriyordum.
Facebook açıktı.
Bir de telefonda bir video açtım.Videoyu kendi elimle ileri sararken kastı ve reset attı.Yani bu koşullar altında reset atabiliyor.O dakika vermeyebilirdi de.Ama kabul edilmesi gerekiyor ki sonuçta buda bir telefon.

slant1111

slant1111

Üye
c7 de 40 program açtm tık yok.bzn benimkde kapanyor tlfnu aldgm yer virüsten oluyor ddi

bora_berk

Üye
benim n8 son güncelleme olmasına rağmen kendini ilk aldığım günden beri resetliyor bi ara yoktu öyle birşey sanıyordum ama o zamanda farketmemişim çünkü cebimde resetliyormuş bu bikaç gündür şahit oluyorum. yorumları okudum bi bakın bakalım googlda kaç defa reset sorunu aratılmış demekki reset sorunu dünya çapında bilinen birşey.

elyn_noyt

Üye
bende de var n8 ama oyun açıkken tlefon görüşmesi yapıyorum kapıyorum kaldıgım yerden devam ediyor ki bugüne dek tlfinde resette attıgını görmedim görenide duymadım senin n8 çakma olmasın

duman61

duman61

Üye
N8 Diyorsunuz ben C6-01de 10 porgram açtım herhangi bir sorun vermedi :)

bora_berk

Üye
telefon çakma olsa sence buraya yorum atar mıyım sende bizi iyice cahil ettin :D

jyan3333

jyan3333

Üye
arkadaşlar adam haklı bende kullanıyorum n8 5-6 program açık reset atıyor kasıyormu anlamadım...

realplayer2

realplayer2

Üye
bende bütün uygulamaları açtım ama tık yok en ufak kasılma felan. sadece bi kere yeterli hafıza yok uyarısı aldım ama reset asla

papakudioflu

papakudioflu

Admin
arkadaslar reset atma olayı annadan kaynaklanıyordu bende yasadım aynı sorunu ama zorlamadan degil telefonu uzun süre kapatmadan kullanınca kendisi kapanıp acılıyodu ve artık belle geldi sorun ortadan kalktı

ferit.61

ferit.61

Üye
Benim telde de bir kac defa oldu. Sadece dikkatimi ceken durup dururken degil. Bazen seri sekilde arka arkaya program, tema kurup yukluyorum kaldiriyorum.Bundan dolayi anlik kasilma olabilir, cunku bu zamanlara denk geldi reset olayi. Veya bazi programlardan dolayi olabilir. Bana gore cokta anormal bir durum degil.

Quaresma53

Quaresma53

Üye
çok normal bi durum bence her cihaz yapar bunu tabi çok sık olmamak şartıyla.