Nokia N8 Hakkında Her Şey... [Fiyatı: ~999 TL]

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Nokia 5800'deki televizyon cikisi N8'de olsa butun televizyonlara baglanabilse cok iyi olurdu.

{Sizinki destekler mi bilmiyorum.}
Bence 5800 deki tv out çıkışının aynısı n8 de var ..

Bağlantı özellikleri
Bluetooth 3.0
HDMI
2mm Şarj cihazı konnektörü
Micro USB konnektörü ve şarjı
Yüksek Hızlı USB 2.0 (micro USB konnektör)
USB On-the-Go (taşınabilir cihazların birbirine bağlanmasını sağlar)
3.5 mm AV konnektör..Bu Tv çıkışı olmuyormu
FM Radyo
FM Vericisi

Necmati

Necmati

Üye

Bağlantı özellikleri
Bluetooth 3.0
HDMI
FM Radyo
FM Vericisi
maxicep portal'da bir haber okudum buda doğrumu acaba kendi sistemi ile birlikte plazma tv'leri dokunmatik yapcakmış?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Necmati™;2829565' Alıntı:
maxicep portal'da bir haber okudum buda doğrumu acaba kendi sistemi ile birlikte plazma tv'leri dokunmatik yapcakmış?
Evet şuanda o olay geliştirilme aşamasında
İşte videosu

Necmati

Necmati

Üye
Evet şuanda o olay geliştirilme aşamasında
İşte videosu
of beee süpermiş görüntülü olarak görmek N8 olan sevgimi %1000 dahada artırdı :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Necmati™;2830155' Alıntı:
of beee süpermiş görüntülü olarak görmek N8 olan sevgimi %1000 dahada artırdı :)
:):)

ozggurr

ozggurr

Üye

Bağlantı özellikleri
Bluetooth 3.0
HDMI
FM Radyo
FM Vericisi

Evet haklisin TV cikisi o ve cok net goruntu veriyor.

PuGatorY

PuGatorY

Üye
valla arkdaşlar ne yapıyorsa nokia yapıyor herkez onu takip ediyor bütceyi zorlayan bi telefon bu telefonu alan bence hdmı çıkışı için alır:oke::naughty: süper ötesi bi telefon iphone u 5. vitesle:box:box:box sollayıp:naughty::naughty: bugatti veryon gibi 7. viteste devam ediyor nokia :aha::aha::aha:

hani şaşıyorum nokia dururken samsung vb telefonlarda ne buluyorlar....:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm

pRime.

pRime.

Üye
Süper bişi yaw.

pRime.

pRime.

Üye
Arkadaşlar bomba haber! Nokia'da çalışan bir arkadaşımla konuştum, telefon 1-1buçuk ay içinde Türkiye de resmi olarak satışa sunulacak ve fiyatı da 1000tl civarında olacakmış! (en fazla 1200tl) Bir Turkcell bayiine de sordum ve aynı sekilde 1000tl civarında olcak dediler. Telefon Turkcell'de kontratsız olarak satısa sunulacak. Bilginize. :)

Necmati

Necmati

Üye
Arkadaşlar bomba haber! Nokia'da çalışan bir arkadaşımla konuştum, telefon 1-1buçuk ay içinde Türkiye de resmi olarak satışa sunulacak ve fiyatı da 1000tl civarında olacakmış! (en fazla 1200tl) Bir Turkcell bayiine de sordum ve aynı sekilde 1000tl civarında olcak dediler. Telefon Turkcell'de kontratsız olarak satısa sunulacak. Bilginize. :)
bende sordum ama fiyat bilgisi veremedi ama kesin olarak satışa sunucaz demişti..
Hadi hayırlısı..

kesbi

kesbi

Üye
Biraz fazla abartıyorsunuz bence. Kaçınızın HDMI çıkışlı televizyonu var ve evde iken bilgisayar yerine telefonu bağlar? Bende N82 vardı şimdi 5800 var. TV out kablom var ama denemek için bile kullanmış değilim. Ayrıca bu HDMI çıkış sadece N8'de olan bişey değil. Amerikada 800 lira civarı olan bir telefon. Burda öyle 1200 lira filan vermeye değmez bana göre. Nasılki 5800 ilk v5 idiyse, N8 de ilk S^3 cihaz. Acele etmeden bekleyin. Fiyatlar otursun. Ram veya işlemci yetecekmi ona göre karar verirsiniz. Acil telefon alması gereken (bozulan ya da almak üzere iken beklemeye karar verenlr) alabilirler. Acelesi olmayan beklesin derim. Zira arkasından S^4 cihazlar ve meego hemen geliyor. S^3'te kalma riskiniz var. Çok elzem değilse değiştirmeye şuan gerek yok. Bana örneğin 5800 yetiyor ve meegoyu bekleyeceğim.

ozggurr

ozggurr

Üye
Biraz fazla abartıyorsunuz bence. Kaçınızın HDMI çıkışlı televizyonu var ve evde iken bilgisayar yerine telefonu bağlar? Bende N82 vardı şimdi 5800 var. TV out kablom var ama denemek için bile kullanmış değilim. Ayrıca bu HDMI çıkış sadece N8'de olan bişey değil. Amerikada 800 lira civarı olan bir telefon. Burda öyle 1200 lira filan vermeye değmez bana göre. Nasılki 5800 ilk v5 idiyse, N8 de ilk S^3 cihaz. Acele etmeden bekleyin. Fiyatlar otursun. Ram veya işlemci yetecekmi ona göre karar verirsiniz. Acil telefon alması gereken (bozulan ya da almak üzere iken beklemeye karar verenlr) alabilirler. Acelesi olmayan beklesin derim. Zira arkasından S^4 cihazlar ve meego hemen geliyor. S^3'te kalma riskiniz var. Çok elzem değilse değiştirmeye şuan gerek yok. Bana örneğin 5800 yetiyor ve meegoyu bekleyeceğim.

Nokia N8, Nokia bitiyor elestirilerinin uzerine piyasaya surulmus alettir. Fiyati ilk gunlerde dogal olarak cok pahali olacaktir ancak sonra hizla dusecegini bekliyorum sahsen. Bunun modelle alakasi yok ticaret anlayisi ve piyasa tutumuyla alakasi var. Cikmadan bir yil once surekli reklami yapilan bir aletin ilk ciktiginda ederinin uzerinde bir fiyatla satilmasi normaldir. Buna ragmen Cin ve Hong Kong'da Iphone 3Gs'den bile daha ucuza satilmaktadir.

Cok iyi bir telefona ihtiyac duyan geliri yuksek kisiler icin tereddutsuz alinabilecek bir cihaz.

Siyah rengi tavsiye ederim.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N8'in fiyatı belli oldu. Hatta İstanbul'da alanlar bile var. Çok yakında 1090 TL'ye satışta...

rizabakir

Üye
arkadaslar n8 i bir haftadir kullaniyorum ve herkese kesinlikle tavsiye ederim,hele hele iphone 4 un 2000 tl oldugunu dusununce kesinlikle tavsiye ederim cunku telefon gercektim mukemmele cok yakin.nfs shift bi oynayin ne demek istedigimi anlrasiniz,cok iyi olmus.,sonunda nokia apple a ,androide kafa tutacak bi telefon cikartmis,fiyatida cok uygun kacirmayin

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sahibinden.com daki fiyatlara bakın,umarım ellerinde kalırlar:)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Necmati™;2886298' Alıntı:
bu çok güzel haber :D
Siteden birisi 990 tl ye 2 tane almış.ama aldığı yerde bitmiş