Nokia N8 Hakkında Her Şey... [Fiyatı: ~999 TL]

Sponsorlu Bağlantılar

casper18

Üye
@balkonkusu

Mediamarkten aldım. Gittiğimde tesadüfen sordum geldi dediler 1 gir bir füme vardı. Füme olanı aldım. 990 tl taksitli aldım 99tl X 10ay .. diğer renleride bir hafta sonra gelecek dediler. Ben alalı 8 gün oldu.

ss06

ss06

Üye
walla arkdaslar ankaranin her yerinde 999tl kredi kartlarina pesin fiyatina taksit yapiyolar ki heryerde bole olmasi lazim fazla fiyat cekenlerden almayin bence baska yere sorun yada nakia shoplardan alin

--------------- Ekleme ---------------

Sayin arkadaslar Nokia N8 artik 999 tl degil 950 tl ye satiliyor ankarada kvk garantilidir cok degil 1 ay sonra 850-900 tlye duser bilginize fazla aceleci davranipta 50 tlde olsa 150 tlde olsa paranizi heba etmeyin

webplayer

webplayer

Üye
telefonda video kayit ve fotograf esnasinda netleme icin led flash var mi? yoksa karanlikta o hd videonun anlami kalmaz. karanlikta xenon flash yardimci olsa da netleme karanlikta olacagi icin tam verim alinmaz. bir de yeni alan arkadaslar yaninda silikon kilif veriliyor mu? sitede oyle yaziyor da.

walla arkdaslar ankaranin her yerinde 999tl kredi kartlarina pesin fiyatina taksit yapiyolar ki heryerde bole olmasi lazim fazla fiyat cekenlerden almayin bence baska yere sorun yada nakia shoplardan alin

Sayin arkadaslar Nokia N8 artik 999 tl degil 950 tl ye satiliyor ankarada kvk garantilidir cok degil 1 ay sonra 850-900 tlye duser bilginize fazla aceleci davranipta 50 tlde olsa 150 tlde olsa paranizi heba etmeyin

ben hala 999tl goruyorum heryerde. nerelerde 950 tl acaba nokia shoplarda da 950 tl mi?

Rich4arD

Rich4arD

Üye
3 - 4 Gün önce Aldım 950 TL ye FİNLAND Üretimi 0 kutuda tabikide . Ve bütün herşeyiyle eksiksiz KVK Lı . Bilginize .

webplayer

webplayer

Üye
3 - 4 Gün önce Aldım 950 TL ye FİNLAND Üretimi 0 kutuda tabikide . Ve bütün herşeyiyle eksiksiz KVK Lı . Bilginize .

Hayırlı olsun :) Nerden aldın ve ben hiçbiryerde 950tlye göremiyorum istisna indirimler mi bunlar acaba yoksa düşecek mi fiyatı?

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Hayırlı olsun :) Nerden aldın ve ben hiçbiryerde 950tlye göremiyorum istisna indirimler mi bunlar acaba yoksa düşecek mi fiyatı?
Turkcell den aldım . Bu güne kadar olan tüm telefonlarımı ordan aldığım için artık tanıyorlar beni ve annemi :ehe O nedenle 980 iken fiyatı 950 ye aldık . Bazı yerlerdede 999 veya tam olarak 1000 TL . 1000 TL üstü olmaması lazım :oke:

webplayer

webplayer

Üye
Turkcell den aldım . Bu güne kadar olan tüm telefonlarımı ordan aldığım için artık tanıyorlar beni ve annemi :ehe O nedenle 980 iken fiyatı 950 ye aldık . Bazı yerlerdede 999 veya tam olarak 1000 TL . 1000 TL üstü olmaması lazım :oke:

Güzel ilişkiler yararlıdır tabiki sevindim senin adına :)
Fiyatı birkaç aya düşer diye düşünüyorum ancak internetteki sitelerde bu aralar bir yükselme oldu ben de korktum. Bakalım henüz kesin değil kararım ama uygun bir fırsatta almayı düşünüyorum. Umarım telefonun hatalı seri değildir de memnun kalırsın hayırlı olsun :)

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Güzel ilişkiler yararlıdır tabiki sevindim senin adına :)
Fiyatı birkaç aya düşer diye düşünüyorum ancak internetteki sitelerde bu aralar bir yükselme oldu ben de korktum. Bakalım henüz kesin değil kararım ama uygun bir fırsatta almayı düşünüyorum. Umarım telefonun hatalı seri değildir de memnun kalırsın hayırlı olsun :)
Alalı 4 - 5 gün oldu Fin.. Malı gerçekten harika şu ana kadar een ufak bir hatayla veya sorunla karşılaşmadım . İnşallah karşılaşmamda :oke:

GaGo_VII

GaGo_VII

Üye
ben aldım telefon herşeyiyle mükemmel ama hoparlörü koydukları yer inanılmaz yanlış :S

Necmati

Necmati

Üye
Şu an Turkcelle'rde N8 bulunmuyor bu yüzden fiyatı arttı haberiniz olsun ..
1150 lira :)

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Necmati™;3068464' Alıntı:
Şu an Turkcelle'rde N8 bulunmuyor bu yüzden fiyatı arttı haberiniz olsun ..
1150 lira :)
Düşmüş olması gerekiyordu ? :allalla:

Necmati

Necmati

Üye
Düşmüş olması gerekiyordu ? :allalla:
dün sordum daha bilmem orda stok vardır şişli bölgesinde 2 3 Turkcell'e sordum stoğumuz lmadığı için fiyatımız 1150 oldu..
evkur'da ise 1500 liraya satılıyor oda kredi kartsız :)

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Necmati™;3071587' Alıntı:
dün sordum daha bilmem orda stok vardır şişli bölgesinde 2 3 Turkcell'e sordum stoğumuz lmadığı için fiyatımız 1150 oldu..
evkur'da ise 1500 liraya satılıyor oda kredi kartsız :)
Feci yükselmiş fiyatlar ya ..

Necmati

Necmati

Üye
sonuçta evkur vade farkı alıyorlar..

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Size Mobimag Dergisi'nin 2011 Ocak sayısından röportajın önemli bir kısmını paylaşmak istiyorum.

Selim Aytuna(S.A): Servisler ve Çözümler Müdürü
Timuçin Şentürk(T.Ş): Nokia Türkiye Ürün Müdürü

Ovi Mağaza'ya paralı uygulamalar ne zaman geliyor?
S.A: Bir-iki ay içinde paralı uygulamalar geliyor. Onun altyapı çalışmasını yapıyoruz. Ödeme tarafını koordine ediyoruz.
T.Ş: Alternatif uygulama mağazalarının operatör üzerinden faturalama gibi bir yetenekleri yok. "Operator Billing (Operatörlü Faturalama)" dediğimiz sistemle, operatörler üzerinden mobil ödeme sistemini devreye sokup Ovi Mağaza'yı rekabetçi kılacağız. Operatör için de daha avantajlı hale getiriyoruz çünkü kullanıcıların bir şey satın almak istediklerinde kredi kartını kullanma gerekliliği ortadan kalkmış oluyor. Hem operatör hem de kullanınıcı için de çok avantajlı. Ovi Mağaza'dan yaptığı bütün satın almalar cep telefonu faturasına yansıyacak.

Ovi Mağaza'da mobil ödeme diğer ülkelerde kullanılıyor mu?
S.A: Ovi Mağaza bazı ülkelerde operatörlü mobil ödemeye geçti. Uygulanan yerlerde mobil ödemeyle hacimde 13 katlık bir artış söz konusu olmuş. Yayıncı başına ortalama gelir artışı yüzde 56. İngiltere, Almanya, Fransa gibi ülkelerde tüketiciler kredi kartı yerine mobil ödemeyi tercih ediyor. Çünkü daha kolay ve şeffaf buluyor.

Yenilikler konusunda başka nelerle karşılaşacağız?
T.Ş: Bu yıl itibariyle Symbian olarak gelen cihazlar yeni Symbian arayüzüyle gelecekler. Symbian'ın her versiyonunda güncellemelerini yapabilecekler. Birinci çeyrekte N8, C7, C6-01 gibi cihazların Symbian üzerinde güncellemesi çıkacak. Ovi Maps'in yeni versiyonunu, tarayıcının yeni versiyonunu sunuyor olacağız. Daha uzun vadede HTML 5 devreye giriyor olacak. 2011 Nokia için sadece donanımsal olarak değil, her alanda pek çok yeniliğin yaşanacağı bir yıl olacak.

Artık Symbian^3 değil de yeni Symbian mı demek lazım?
T.Ş: Evet artık Symbian 3 demiyoruz. Güncellemeler olmasından dolayı yeni Symbian demeyi tercih ediyoruz. Çünkü artık hepsi Symbian ve bu yaklaşımla 3, 4 diye bir şey de kalmıyor.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Yenilikler konusunda başka nelerle karşılaşacağız?
T.Ş: Bu yıl itibariyle Symbian olarak gelen cihazlar yeni Symbian arayüzüyle gelecekler. Symbian'ın her versiyonunda güncellemelerini yapabilecekler. Birinci çeyrekte N8, C7, C6-01 gibi cihazların Symbian üzerinde güncellemesi çıkacak. Ovi Maps'in yeni versiyonunu, tarayıcının yeni versiyonunu sunuyor olacağız. Daha uzun vadede HTML 5 devreye giriyor olacak. 2011 Nokia için sadece donanımsal olarak değil, her alanda pek çok yeniliğin yaşanacağı bir yıl olacak.

Büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum .