Nokia N8 Hakkında Her Şey... [Fiyatı: ~999 TL]

Sponsorlu Bağlantılar

tuzlalıx

tuzlalıx

Üye
Necmati™;2936867' Alıntı:
<u><font size="2"><font face="System"><font color="Green">teknosa'da ve Turkcell'de gördüm ..
Turkcell'tahahüttlü satıyorlar sadece 1000 liraya ..
forum istanbul teknosa'dan 1.100 lira civarı birşeydi.. Taahhütlü derken hocam yanında internet paketi haftada ikigün bedava vs yani ben böyle almak için bekliyorum da tuzla pendik tim lerde bulamadım yada tim lere geldiğinde 1000 tl kk taksitle yanında bedava internet ve görüşme verırlermi

Necmati

Necmati

Üye
sadece telefon kampanya yok :)

tuzlalıx

tuzlalıx

Üye
Necmati&#8482;;2948674' Alıntı:
sadece telefon kampanya yok :)

taahhütlü deyince ben yanında internet paketi falan . Neyse biraz beklicez tüm bayilere gelince belki böyle bir kampanya yapabilirler

Necmati

Necmati

Üye
taahhütlü deyince ben yanında internet paketi falan . Neyse biraz beklicez tüm bayilere gelince belki böyle bir kampanya yapabilirler
yok sordum kampanya olmıyacak tahattlü yek fiyat satılacak 1000 lira ..
:)

SilentOne

SilentOne

Üye
en 999 tlden gordum dArty de adam 2 yada 3 ay sonra fiatı düşer dedi

cenewar88

cenewar88

Üye
peki bin lira verince gerçekten para üstü 1 lira veriyolar mı?

Necmati

Necmati

Üye
sana verdilermi ?

cenewar88

cenewar88

Üye
ortaam sorma ya ben 1300 verdim ne para üstüsü ya... gümledi bana anlayacağın. 10 gün sonra türkiyeye geldi millet 1000 lira verip üstüne bir lirasını geri aldı, olan bana oldu

ozggurr

ozggurr

Üye
ortaam sorma ya ben 1300 verdim ne para üstüsü ya... gümledi bana anlayacağın. 10 gün sonra türkiyeye geldi millet 1000 lira verip üstüne bir lirasını geri aldı, olan bana oldu

Bluetooth kulakligi var miydi icinde, 1300 vermissen model nosu: BH905i olan kulaklik dahil olmali. 220$ civarinda fiyati var diye hatirliyorum..

Yoksa gercekten fena olmus..

cenewar88

cenewar88

Üye
yok ortağım bt kulaklık falan da yok...
sadaka hükmünde nokiye bağışladım hacı
benim verdiğim fazlalığı sizlere bölüştürmüşler işte. aslnda tr fiyatı 1000 lira olacaktı ama ilk 300 kişiden 999 alacaklar.

guvenkaya

guvenkaya

Üye
bu fiyatlar ne boyle bizim burada 400eurodan satisa sunuldu paketin icinde tv cikis kablosu arac sarjoru bt kulaklik yok n96 almistim paket bayagi doluydu bt kulaklik haric hersey vardi ama telefon kapandiginda bazen acilmiyor zor aciliyor diger rakiplerine gore biraz yavas hafizasi bos olmasina ragmen rakip dedigim iphone 4,samsung galaxy s,
sony ericsson xperia 10hd siralama yaparsak hiz yonunden galaxy s /x10hd/iphone 4/n8
goruntu kalitesi yonunden n8/x10 hd/galaxy s/iphone 4
kullanma kolayligi iphone4/galaxy s/n8/x10 hd
bunlari nereden biliyorsun diye soran olursa hepsini kullandim

uMTOku

Üye
Telefon kapalıyken şarj ettim şarj tamdı ve yanında +%10 bu ne demek bilen var mı?

ss06

ss06

Üye
arkadaslar su an piyasada en fazla 1100 tlye satiliyor nokia shoplarda war sadece bilgilerinize

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Teşekkürler . N8 alıcam hayırlısıyla .

uMTOku

Üye
999tl teknosa ve nokia shoplarda ön ödeme yapıp gelince alabilirsiniz her konuda N8 de yardım edebilirim

balkonkusu

balkonkusu

Üye
ankarada nerede var N8 bilen varsa bana söylesin lütfen :D media markete 3 tane gelmiş geldiği gün bitmiş ben de istiyorummm :D

serserim1905

serserim1905

Üye
ankarada nerede var N8 bilen varsa bana söylesin lütfen :D media markete 3 tane gelmiş geldiği gün bitmiş ben de istiyorummm :D
sahibinden.com sitesinde bi ilan var oraya bak çankayada dükkan sanırım

:oke:

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Beyler bayanlar N8 aldım alacam durumundayım . Fakat bi türlü alamıyorum . Çünkü dayım kendisi bana alacak hediye olarak . Kendisi Bursada oturuyor ordan alacak . Fakat şöyle bir durum varki Ben İnternetten araştırdığım kadarıyla Fiyatı en fazla 1.100 TL olabilir yada 100 daha fazla . Ancak dayım her zamanki gibi yaptı yapacağını mağazadayım dedi ve 1.350 diyor dedi . Tekrar araştırma yapacam dedi . Buda nerden baksanız telefonu elime almamın 1 ay daha geç olacağını gösterir . Sizlerden bi yardım istiyorum . Nokia N8 alanlar ve nerden nasıl aldıklarını + Fiyatını yazarlarsa memnun olurum . Özelliklede Bursadan alan varsa tabi ? Sadece bu kadar . Yardım .