Nokia n79 telefonumun ekranindaki yeni oluşan leke.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fktanik

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n79 telefonumun ekranindaki yeni oluşan leke.
Dünden beri 4-5 yıldır kullanıdığım ve çok çok beğendiğim N79 telefonumun ekranında bir leke oluğtuğunu farkettim. Ekranın üst tarafını çıkarıp LCD ekranı sildim, ama görünen şey leke değilmiş.
Acaba LCD ekranı değiştirsem sorun çözülürmü arkadaşlar. Yani bence LCD ekranda piksel sorunu gibi görünüyor.

Leke Bu:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
sorun ekrandan bence de lekeye benzemiyor

Yeniçeri38

Yeniçeri38

Üye
sony nin televizyonlarında oluyodu genelde böle hatalar :D telefondada olomus demmeki :D

fktanik

Üye
    Konu Sahibi
Sanki leke daha da belli olmaya başladı. Bugunlerde pili de daha az gitmeye başladı(ikinci orjinal pil).
Değiştir demeye başladı.
Haziranda Amerika 'ya gidiyorum ordan bir telefon alırım artık. IPhone 4 mu alsam ;)

fktanik

Üye
    Konu Sahibi
MUCİZE!!!
Leke baya büyüdü. Çinden bir ekran aldım geldi taktım ama rengi koyuydu ve beğenmeyip paramı geri aldım ve eskisini geri taktım.
Ama 2-3 ay sonunda bir-iki gün içinde leke kendiliğinden kayboldu. Telefoncu arkadaşta çok şaşırdı.
Bu N79 beni hep şaşırttı, aramızda büyük bir bağ var filmere konu olacak galiba :p

MaxipmaN

Üye
2 3 ay nasıl oluyo yeni olmadı mı

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Belki pixel ölülüğüdür :hmmm

fktanik

Üye
    Konu Sahibi
Bu forum mesajını Mayısta açmıştım. Resimdeki gibi küçük bişeydi, büyüdü, düyüdü ve ekranın %5'ini kaplar oldu. Çin'den kargo dahil $9 dolara lcd ekranı geldi. Rengi çok mattı. Tekrar bozukta olsa eskisini taktım. 1 ay daha geçtikten sonra leke tamamen gitti. İlginç valla.

MaxipmaN

Üye
anladım tarihe bakmamıştım

• Beğen
Tepkiler: fktanik
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt