Nokia N73'e N73 Music Edition Yazılımı Atma Kılavuzu...

Sponsorlu Bağlantılar

walipinar

Üye
ya arkadaşlar benim telim dondu sonrada ben bataryayı çıkardım taktım nokia yazıyor sonra telefon işıkları yanıyor beyaz ekran var ne yapmalıyım..??

yku86

yku86

Üye
Saol

erhanatay

Üye
ağa yaptım manyak bişey oldu telefon emeğine ve ellerine sağlık

alperen1995

Üye
telefonu aç beyazekran glince bunu uyarla yıldız 3 yeşil tuş açma kapama tusuna telefon kapana kadar bekle kapandıktan sonra yine yıldız 3 yeşil tuş açma kapama telefonu aç ellerini tuşlardan bırakma tarih ayarları geline olmuş demektir .

antraxer

Üye
abicim bende nss yi kurdum acıyorum yanıt vermiyora geciyor !
lütfen yardım acil!!

mikoş

Üye
ya arkadaşlar yerimi bilmiyorum ama bende n73 war M.E dan İ.E açevirdim türkçe versiyonu yoktu telefon ing oldu şimdi bokia softwareye baglayınca aynı yazılım mewcut dio yani tr olmuyo lütfen yardım edin....

ercinaydin

ercinaydin

Üye
eyvallah arkadaş. işime yaradı ... saolasın ...

hakan_0001

hakan_0001

Üye
saol admın süeprsin kurduk calıstı...teşekkur ediyoruzzzz..:)

ATMACA_26

Üye
Sağolasın

Sw33TyBoOY

Sw33TyBoOY

Üye
-Tele bu yazılımı yüklediğinizde NORMAL N73 yazılımının yenisini yüklemek için product code u eski orjinal numaraya değiştirip öyle yükleyebilirsiniz ve bir önemli noktada şu anda en son n73 yazılımı bu olduğu için n73e hiçbir yazılım yüklemesi bulamyacaktır dolayısıyla product code u orjinal haline getirseniz bile program yeni yazılım bulamadağı için ME yazılımında kalmak durumundasınız.
---------------------------------------------------------------------

yukarda yazılana takıldım yazılımı şimdi yükledim Nss ile ürün kodunu deşirtirerk yükledimNokia N73 için yazılım sürümü 4.0839.42.0.1 yalnız telefon Music Edition oldu yeniden Nss ile orjinal product kodunu girdim şimdi buna yeni yazılım çıktığı zaman yükleyemiyecekmiyim ...

ege_lee

Üye
usta benim cihazın son yazılım versiyonu v4.0839.42.2.1 (27-09-2008) acaba bu son sürüm yazılım mı yokda daha güncel sürümü var mı?

--------------- Ekleme ---------------

-Tele bu yazılımı yüklediğinizde NORMAL N73 yazılımının yenisini yüklemek için product code u eski orjinal numaraya değiştirip öyle yükleyebilirsiniz ve bir önemli noktada şu anda en son n73 yazılımı bu olduğu için n73e hiçbir yazılım yüklemesi bulamyacaktır dolayısıyla product code u orjinal haline getirseniz bile program yeni yazılım bulamadağı için ME yazılımında kalmak durumundasınız.
---------------------------------------------------------------------

yukarda yazılana takıldım yazılımı şimdi yükledim Nss ile ürün kodunu deşirtirerk yükledimNokia N73 için yazılım sürümü 4.0839.42.0.1 yalnız telefon Music Edition oldu yeniden Nss ile orjinal product kodunu girdim şimdi buna yeni yazılım çıktığı zaman yükleyemiyecekmiyim ...
aynen bende bu yazılanlara takıldım. sanırım bir daha cihazı güncellemeyeceğiz. nokıa pazarının en büyüklerinden biride tr olmasına ragmen nedense bizim ülkede hicbir cihaz diger ülkelere nazaran güncel tutulmuyor. blackberyy de var. onda bile almanyanın yayınladıgı güncel sürümü indirip kuruyorum. iş değil bu yaptıkları...

Sw33TyBoOY

Sw33TyBoOY

Üye
usta benim cihazın son yazılım versiyonu v4.0839.42.2.1 (27-09-2008) acaba bu son sürüm yazılım mı yokda daha güncel sürümü var mı?

--------------- Ekleme ---------------

aynen bende bu yazılanlara takıldım. sanırım bir daha cihazı güncellemeyeceğiz. nokıa pazarının en büyüklerinden biride tr olmasına ragmen nedense bizim ülkede hicbir cihaz diger ülkelere nazaran güncel tutulmuyor. blackberyy de var. onda bile almanyanın yayınladıgı güncel sürümü indirip kuruyorum. iş değil bu yaptıkları...

Navifirm'den baktım kadarıyla V51 görünüyor ama türkçe dil destekli değil bende burda yazılanları okuduktan sonra Nss ile ürün kodunu değiştirerek v4.0839.42.2.1 yaptım daha sonra ise yazılımdan sonra telefonun kendi product kodunu girdim ama telefon N73 Music Edition oldu yazılanları açıklarsak sanırım normal N73'e geçme söz konusu olmadığını söylüyorlar bu konu hakkında zaten kimse doğru dürüst bir açıklama da yapılamamakta ...

ak__274

Üye
abi çok saol teşekkür ederim şuanda yüklüyorum işallah olur

marxfreud

Üye
çok hoş oldu eskisinden çok daha iyi, teşekkür ederim ....

antraxer

Üye
ya ben sizin dediğiniz gibi yazılım güncellemedim.. ama şöle bişi var bunlarla uğraşmayın kardeşim ya.. nokia pc suiteyi kurun orda yazılım güncelleme seçeniğini göreceksiniz tıklayın o güncelliyor ve garanti kapsamından asla çıkmıyor.!
ben öle yaptım şu anda telefonumun sürümü şu ; 4.0839.42.0.1 ve çıkış tarihide şu.. 25.09.2008.. nokia n73 (02) bunlarla uğraşmanıza gerek yok arkadaşlar

hakan2695

Üye
:bye2:n73,ü müzik editonuna çevirmek istiyorum programı lazım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim:evet::evet::evet::evet::evet::nono:

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye

----------Eklendi @ 13:30:08 ---------- Yazıldı @ 13:29:02 ----------

abicim bendede oyle oldu:hmmm

----------Eklendi @ 17:19:42 ---------- Yazıldı @ 17:03:38 ----------

Bendede oyle oldu :vur:vur:vur:vur:vur

----------Eklendi @ 17:21:46 ---------- Yazıldı @ 17:19:42 ----------

bendede oyle:evet:

bende de öyle:vur

realldal

Üye