nokia n-gage qd "AÇILIŞTA NOKİA YAZISI KALIYOR" yardım!

• 18 Mart 2013
  • 1074 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar nokia n-gage qd telefonum var. tema programı yüklemiştim. restart istedi. kabul ettim. sonra açılmadı telefon. power'a basınca açılıyor fakat nokia yazısı çıkıp kalıyor. araştırdım hard format olmuyor telefona. ne yapacağımı bilemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Yazan: ichbinberkant
  2. yeniden yazılım atılması lazım

3. sanırım. fakat nasıl yapılacağı hakkında fikrim yok. birkaç saattir araştırıyorum somut bir şey bulamadım.

4. Bende de nokia 3650 var arkadaşlar.Açınca ekrana ışık geliyor ama ışık gidiyor kapanıyor nokia yazısı gelmeden.Şarja takıyorum açıyorum o zaman da sadece nokia yazısı çıkıyor yine açılmadan kapanıyor.Sonra tekrarkendi kendi kendine açılıyor ve yine kapanıyor aynı şey tekrarlıyor.ne yapmam gerek tamir olsa ne kadar tutar.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

5. selam. ben yolunu buldum ve çözdüm. telefondaki kalem tuşu ve açma/kapama tuşuna beraber basarak 20 saniye falan bekle. telefon safe modunda açılacaktır. sonra *#7370# yaparak tüm herşeyini fabrika ayarlarına çevirebilirsin. böylece sorun çözülür.

6. *, 3, yes, power tuşuna aynı anda telefon açılana kadar bas, formattan sonra açılır fakat tüm bilgiler gider....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 02:55