nokia n-gage qd "AÇILIŞTA NOKİA YAZISI KALIYOR" yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ichbinberkant

Üye
    Konu Sahibi
nokia n-gage qd "AÇILIŞTA NOKİA YAZISI KALIYOR" yardım!
arkadaşlar nokia n-gage qd telefonum var. tema programı yüklemiştim. restart istedi. kabul ettim. sonra açılmadı telefon. power'a basınca açılıyor fakat nokia yazısı çıkıp kalıyor. araştırdım hard format olmuyor telefona. ne yapacağımı bilemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

hizan

hizan

Üye
yeniden yazılım atılması lazım

ichbinberkant

Üye
    Konu Sahibi
sanırım. fakat nasıl yapılacağı hakkında fikrim yok. birkaç saattir araştırıyorum somut bir şey bulamadım.

suleymanslymn

suleymanslymn

Üye
Bende de nokia 3650 var arkadaşlar.Açınca ekrana ışık geliyor ama ışık gidiyor kapanıyor nokia yazısı gelmeden.Şarja takıyorum açıyorum o zaman da sadece nokia yazısı çıkıyor yine açılmadan kapanıyor.Sonra tekrarkendi kendi kendine açılıyor ve yine kapanıyor aynı şey tekrarlıyor.ne yapmam gerek tamir olsa ne kadar tutar.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

ichbinberkant

Üye
    Konu Sahibi
Bende de nokia 3650 var arkadaşlar.Açınca ekrana ışık geliyor ama ışık gidiyor kapanıyor nokia yazısı gelmeden.Şarja takıyorum açıyorum o zaman da sadece nokia yazısı çıkıyor yine açılmadan kapanıyor.Sonra tekrarkendi kendi kendine açılıyor ve yine kapanıyor aynı şey tekrarlıyor.ne yapmam gerek tamir olsa ne kadar tutar.

selam. ben yolunu buldum ve çözdüm. telefondaki kalem tuşu ve açma/kapama tuşuna beraber basarak 20 saniye falan bekle. telefon safe modunda açılacaktır. sonra *#7370# yaparak tüm herşeyini fabrika ayarlarına çevirebilirsin. böylece sorun çözülür.

Emrgncy

Emrgncy

Üye

*, 3, yes, power tuşuna aynı anda telefon açılana kadar bas, formattan sonra açılır fakat tüm bilgiler gider....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt