Haber Nokia Mix Radyo Desteği Sona Eriyor

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia Mix Radyo Desteği Sona Eriyor
Bir zamanların Nokia efsanesi Mix Radio'ya veda ediyoruz. Servisi artık kullanamayacağız.
'nın Windows Phone kullanıcılarına yönelik ücretsiz bir müzik oynatma hizmetini kullanıma sunmasının üzerinden aslında çok da zaman geçmedi. Kullanıcıların kendi mix'lerinden çevrimdışı olarak müzik dinleyebilmelerini de sağlayan bu hizmet ilk önce Music, daha sonra da MixRadio olarak adlandırılmıştı.

REKABETTE ZORLANDI

LINE tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Mix Radio müzik servisi tamamen kapanıyor. Bu kararın nedeni olarak ise yapılan açıklamada dijital müzik servisleri arasındaki rekabetin zorluğu ve LINE Corporation'ın öncelikleri olarak belirtildi.

TEK SERVİS İLE DEVAM EDECEK

LINE'ın bu denli eski ve bilinen bir müzik servisini kapatma kararı büyük ihtimalle 2014 yılında sunulan şirketin kendi müzik servisi LINE Music, Birbirinden farklı iki müzik servisini hayatta tutmayan LINE, Mix Radio'nun yeteneklerini LINE Music'e aktarıp yoluna tek servisle devam edecek.

Alıntıdır:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben Olsam Nokianın Yerinde Satmazdım Acaba Kendi Baştanmı Başka Şeyler Sürecek Piyasaya Napacak

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia ' nın kapanan kaçıncı uygulaması oldu. O kadar sene java ve symbian üret . Harita , uygulama , yazılım desteğini artık verme. İşte bunda ayıp etti . Anket yapsalar anlarlar galiba hatalarını. Çıkaracakları android platformlu cihazlar için elbette bu tür uygulamalar yapacaklardır . İlk örneği Z launcher oldu. Önemli olan java ve symbian platformunun halen kullanıcısı olduğunu bilmeleri.

Emre

Üye
Nokia ' nın kapanan kaçıncı uygulaması oldu. O kadar sene java ve symbian üret . Harita , uygulama , yazılım desteğini artık verme. İşte bunda ayıp etti
Elinden geleni yaptıklarına inanıyorum.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Hiçte bu hiç iyi olmadı :dry: severek kullandığım bir uygulama. Yazık ediyor kendine resmen.

• Beğen
Tepkiler: Darth Revan
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
çok sık olmasa da kullanırdım (çok müzik dinlemem ama dinlerken kesin uğrardım buna) üzüldüm açıkçası spotifye rakipti bu program
nokia geri alsa bari

Emre

Üye
çok sık olmasa da kullanırdım (çok müzik dinlemem ama dinlerken kesin uğrardım buna) üzüldüm açıkçası spotifye rakipti bu program
nokia geri alsa bari
Geri alacak olsa telefon birimi ile birlikte microsoft'a niye sattı

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Ya boş verin, bir işletim sistemi son kullanıcısını ve son geliştiricisini kaybetmeden ölmez. Kaç Android-li telefonum oldu, şu an yine ilk 0 telefonum olan Nokia X2-00 ı kullanıyorum, hala taş gibi maşAllah, telime gülenlere de böyle diyorum: 'Sen elindeki telefonun %1-ini bile kullanamazken ben bu telefonla istediğim her şeyi yapıyorum!'
MixRadyo nun desteğini 2012 de kestiklerini sanıyordum ben :D

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve BLasTeaR
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Ya boş verin, bir işletim sistemi son kullanıcısını ve son geliştiricisini kaybetmeden ölmez. Kaç Android-li telefonum oldu, şu an yine ilk 0 telefonum olan Nokia X2-00 ı kullanıyorum, hala taş gibi maşAllah, telime gülenlere de böyle diyorum: 'Sen elindeki telefonun %1-ini bile kullanamazken ben bu telefonla istediğim her şeyi yapıyorum!'
MixRadyo nun desteğini 2012 de kestiklerini sanıyordum ben :D
Aynı telefonu kullanıyoruz bende aynısı diyorum a ezik diyenler çıkıyor başlıyorum saymaya whatsapp destekliyor deyince zaten ağzı açık bakıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir