Haber Nokia & Meizu birleşiyormu?

Sponsorlu Bağlantılar

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Gençler neyi neye savunuyorsunuz anlamıyorum. Nokia tekrar sahneye geri döner dönmez bu ayrı mesele. Ben şahsen dönmesi taraftarıyım. Karşı tarafta olsanız dahi neyi neye niçin bu kadar sıkı savunuyorsunuz forumda dalga geçe geçe, çocukça yorumlar yazıyorsunuz anlaşılacak gibi değil. Hepinizi saygıya davet ediyorum. Biraz daha olgun bir şekilde saygılı bir tutumda görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Öbür türlü nokia kazanmış samsung ipi göğüslemiş bunların hiçbiri sizin cebinize bir şey katmıyor, aksine bu piyasa cebinizdeki akrep yani.

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177

Emre

Üye
nokia olmazsa kim orta - üst segment cihazlara gncelle verecek.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
@Nextman
Konu dışı yapılan yorumların kaldırılması lazım bende anladımki kimse ile muhatap olmamak gerek
işimiz gücümüz bitti ugraştıgımız işlere bakın.

• Beğen
Tepkiler: SonyXperia ve RetaXter

Emre

Üye
Meizu & Nokia Supreme X

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bir Galaxy serisi gördüm sanki.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
nokia olmazsa kim orta - üst segment cihazlara gncelle verecek.
Bkn : Windows Phone Lumia serisi. Orta üst demeden alt segmentte bile donanım özelliği kadar güncelleme veriyor.
Nokia deme Symbian, Maemo , Megoo kullanıcılarının ahı halen üzerinde.
tasarım nokia ait değildir. donanım yazılımdan nokia sorumludur.

Nokia tasarımcıyı vermemişti Mc ye. O kadar bikbikten sonra samsung tasarımını mı arakladılar? F A N T A S T İ K! :

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
0MG90

0MG90

Üye
Çinli firmalara kadar düşmüş yani Nokia.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Aybin.Kilic

Emre

Üye

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Çinli firmaları hafife almayın. Bir ara Huawei , Nokia'yı satın alacaktı.

• Beğen

Emre

Üye
@Nextman @papakudioflu konunun neredeyse tamamı gereksiz yorumlarla dolu çekmiyorsan yorum yapma kardeşim.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Efsane geri döncek dendi dendi dedi bu mu yani ? Meizu nedir Nokia bu kadar düşcekse hiç girmesin piyasaya. Görsel de Lumia yazısı var zaten Fake olduğu çok belli Lumia adını hiçbir şekilde kullanamazlar Lumia=Microsoft bunu da mı bilmiyorsunuz? Hadi görsel fake haber doğruysa bile o tasarımın rezilliği nedir? Nerde o Nokia'nın efsane tasarımları bunlar bildiğin Galaxy serisinin tasarımını çalmışlar Çin malı firmaları bu yüzden sevmiyorum tasarımı %80 araklıyorlar kalite demek benchmarkta 50.000 skor yapıp göz boyamak demek değildir Çin menşeili firmalar bu yüzden beş para etmez ve hiçbir zaman o bilinen markalara kafa tutamayacaklar. Nokia da kendini küçültür Meizu ile çünkü Nokia'nın Microsoft ile olan ve sonu kötü biten ortaklığından hiçbir farkı yok bu durumun. Ben Nokia'nın geri dönüşünü hep desteklerdim de 60 mp kamera, çakma tasarımlar ve Çin malı markalarla ortak işler yapıp efsane geri döndü derlerse başka bi tarafımla gülerim. Konuda da diğer üyeler bu yüzden maytaba alıyorlar sizi yoksa Nokia geri döner isteyen alır istemeyen almaz.

• Beğen

Emre

Üye
Efsane geri döncek dendi dendi dedi bu mu yani ? Meizu nedir Nokia bu kadar düşcekse hiç girmesin piyasaya. Görsel de Lumia yazısı var zaten Fake olduğu çok belli Lumia adını hiçbir şekilde kullanamazlar Lumia=Microsoft bunu da mı bilmiyorsunuz? Hadi görsel fake haber doğruysa bile o tasarımın rezilliği nedir? Nerde o Nokia'nın efsane tasarımları bunlar bildiğin Galaxy serisinin tasarımını çalmışlar Çin malı firmaları bu yüzden sevmiyorum tasarımı %80 araklıyorlar kalite demek benchmarkta 50.000 skor yapıp göz boyamak demek değildir Çin menşeili firmalar bu yüzden beş para etmez ve hiçbir zaman o bilinen markalara kafa tutamayacaklar. Nokia da kendini küçültür Meizu ile çünkü Nokia'nın Microsoft ile olan ve sonu kötü biten ortaklığından hiçbir farkı yok bu durumun. Ben Nokia'nın geri dönüşünü hep desteklerdim de 60 mp kamera, çakma tasarımlar ve Çin malı markalarla ortak işler yapıp efsane geri döndü derlerse başka bi tarafımla gülerim. Konuda da diğer üyeler bu yüzden maytaba alıyorlar sizi yoksa Nokia geri döner isteyen alır istemeyen almaz.
nokia donanım ve yazılımdan sorumludur tasarım nokia ait değildir.
ortak çalışma sonuçta.

Emre

Üye

cihaz 20.7MP kamera sahip ve 2160p video çekebiliyor.
tekrar söylüyorum tasarım nokia ait değildir,donanımdan sorumludur.
yakın zamanda n9 lumia 930 gibi tasarımlar çıkmaya başlar.

0MG90

0MG90

Üye
Hani 60mp kamera?

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Tabi tabi

• Beğen

Emre

Üye
Yılların devi bir çırpıda bitermi? cihaz yakında duyurulacaktır. tasarım nokia ait değildir, donanımdan ve yazılımdan sorumludur nokia.

Emre

Üye
meizu yakında duyuru yapacakmış bu arada
önümüzdeki sene bu zaman nokia özgür olacak
soyulmuş olarak, here gnclemesi kafamı karıştırdı
neyse 2016 nisan ayında nokiadan süpriz duyuru gelebilir n9 tasarımlı android serisi :ehe