Meizu E3 Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Meizu E3 Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, geçtiğimiz ay Meizu E3'ün 6 Mart tarihinde tanıtılacağını işaret eden Çin'deki bir etkinlik için Tanıtım görseli yayınlamıştı. Ancak şirket tarafından bugün yapılan duyuru ile Meizu E3'ün aslında 21 Mart tarihinde tanıtılacağı doğrulandı. Buna ek olarak, akıllı telefonun tasarımı da teyit edilmiş oldu.

Akıllı telefon geçen ay TENAA sertifika sürecinde ortaya çıkmıştı ve bu sayede bir çok özelliği de onaylanmıştı. TENAA kayıtlarına göre Meizu E3 akıllı telefon, yekpare metal gövde tasarımı, 5.99 inç Full HD + çözünürlüklü 18: 9 ekran, 12MP + 2MP çift arka kamera ve ilk olarak Meizu M6 modelinde kullanılan yan tarafa entegre edilmiş parmak izi tarayıcı sensöre sahip olacak.

Yan tarafta yerleştirilen Super mBack parmak izi sensörünün birkaç işlemi gerçekleştirmesi için özelleştirilebilir olması bekleniyor. Cihazın 3.300 mAh bataryadan güç alması bekleniyor ve arka tarafında "mblu" marka logosu dikkat çekiyor. 1.8 gHz sekiz çekirdekli işlemci, cihazın selefinin olduğu gibi Snapdragon veya MediaTek yonga seti üzerinde gelebilir.

Meizu E3 Özellikleri

• 5.99-inch (2160 × 1080 piksel) Full HD+ 18:9 2.5D kavisli ekran
  • 1.8GHz Octa-Core işlemci
  • 6GB / 4GB RAM, 32GB / 64GB / 128GB depolama, 128GB'a kadar microSD kart desteği
  • Android 7.1.1 (Nougat) ve Flyme OS 6.2
  • Dual SIM desteği
  • 12MP LED flaşlı arka kamera, 2MP ikincil arka kamera
  • 8MP ön kamera
  • Parmak izi tarayıcı
  • Boyutlar: 156.8 × 75 × 7.6mm; Ağırlık: 163 gram
  • 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.2, GPS + GLONASS
  • 3.300 mAh hızlı şarj destekli batarya
Meizu E3'ün Altın, Mavi ve Siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile satışa sunulması bekleniyor. Akıllı telefonun ayrıca, Meizu E3p adında ikinci bir versiyona da sahip olması bekleniyor.

Üst Alt