Nokia Mağaza v3.30.18 Güncellemesi Geldi (05.10.2012)

• 5 Ekim 2012
  • 4217 Okunma
  • 41 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mağaza'yı açınca 5.1 MB boyutundaki güncelleme sizi bekliyor. Yenilikler henüz belli değil.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: Sensation
    sado826, Ferzan ve .Murat. bunu beğendi.
  2. bilgilendirdiğin için teşekkürler :)

3. bende gözükmüyor.

4. bende gözüktü teşekkürler

5. dün gece güncelledim bende.indirme esnasında olan hataların giderilmesi yeniliklerden biri.

6. Bilgilendirme için teşekkürler

7. içindekiler çöp olunca magzayi güncelleseler ne olurki

8. bilgi için teşekkürler.

9. gayet de işime yarıyor valla ihtiyacın oldu mu süper uygulamalar buluyorsun.biraz da zevk ve beklenti meselesi.

10. Bilgilendirme için teşekkürler :)

11. Teşekkürler, güncelledim...

12. Teşekkürler.

13. bu mağza güncellenip duruyor fakat ne değişiklik oluyor ark.lar yeni uygulamalar mı geliyor yoksa görünümünde ben bir değişiklik görmmüyorum açıkcası :)

14. Güncelleme ben de gözükmüyor maalesef :(

15. Güncellenmesi Demek İlla Bir Özellik Eklenecek Değildir Çekirdek Yapıda Değişikliklerde Yaparak Güncelleme Olur. Ayrıca Uygulamalar Nokia Store: Download games, themes, wallpaper, ringtones and mobile apps on your Nokia phone İçine Eklenir Bu Uygulamaya Değil.

16. açıkçası sana katılıyorum. bazı arkadaşlar bunu yanlış anlamaz umarım :)
    nokia mağaza ya o kadar güncelleme geldi ama gözle görülür bir değişim olmuyor. Yani amacım nokia yi kotulemek değil de bu kadar güncelleme geliyorsa bi değişim olmalı diye düşünüyorum :)

17. bende hiç görünmüyor güncelleme,üstelik sadece bu değil daha öncekiler de görünmedi

18. aynen

19. Aynı sorun ben de de var :D

20. nokia beta labs tan indirip yükleyin en iyisi o

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 21:40