Nokia Lumialara Dead Flaş Nasıl Atılır?

Sponsorlu Bağlantılar

kaloskes

Üye
Benim telefonum sorunsuz çalışıyor ancak, usb ile bilgisayara bağladığımda bilgisayar telefonu hiç bir şekilde görmüyor. Telefonda prizden şarj oluyorcasına şarj oluyor. Bu telefonda da işe yarar mı?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonum sorunsuz çalışıyor ancak, usb ile bilgisayara bağladığımda bilgisayar telefonu hiç bir şekilde görmüyor. Telefonda prizden şarj oluyorcasına şarj oluyor. Bu telefonda da işe yarar mı?

Yarar.

m231

m231

Üye
NCS ile L925 tr cihazıma finlandiya Lumia Cyan romu attım çok iyi oldu :dance:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bmw_m6

bmw_m6

Üye
ben de biri bende diyeri esimde iki adet 1520 var bendeki 3 ayi askinoldugundan simklit yok esimin 1520 si 1 aylik oldugundan 68€ istiyorlar global rom yuklesem kalkarmi sim klit.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
yaw çıldırıcam nokıa care suıtı defalarca kurdum hala açılmıor bende kuruluyor bulamıorum açamıorum proyu

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
kardeşim kurulumu tamamlıyıorum flaş atma işlemıne geçicem nokıa careyi açmam lazım dıılmı işte ben onu bulamıorum

fraps34

Üye
Hocam b
Açılmasına gerek yok.
en şimdi navifirmden 059Q9W8 diye bir rom dosyayı indirdim. Ben bunu direkt rm821 dosyasının içinemi atacağım yoksa bu 059Q9W8 dosyasının içindekilerinimi kopyalayacağım.

Birde ben bu nsu da recovery deyince benim içine attığım dosyaları görmuyor , start tuşuna basamıyorum neden olabilir ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkladaşlar,bir arkadaşın cihazına (720)ncs veya nsu ile güncelleme yapacaz ama ne yaptıksa programlar cihazı görmüyor.ama benim 920 yi sorunsuz olarak görüyorlar ve güncelleme yapabiliyorum.
Ayrıca denediklerim şunlar,pc de ne kadar Nokia ya ait program ve sürücü vs varsa kaldırdım,nsu ve ncs yi tekrar kurdum benim 920 yi bu nsu ve ncs görüyor ama arkadaşın 720 yi görmüyor.kafayı yiyecek ya.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
özgür abi elimde 1020 var.üzerinde almanya t-mobile romu var.global rom atacam.navifirmden hangisini indirecem.bi cv yazan var bi de turkcll var.cv yazanını indirdim ama hala almanya görünüyor.hemde 8.1 ben 8.0 indirmek istiyorum mümkünse buda indirdiğim rom

beats

beats

Üye
özgür abi elimde 1020 var.üzerinde almanya t-mobile romu var.global rom atacam.navifirmden hangisini indirecem.bi cv yazan var bi de turkcll var.cv yazanını indirdim ama hala almanya görünüyor.hemde 8.1 ben 8.0 indirmek istiyorum mümkünse buda indirdiğim rom
WP8 sürümünü de indirebilirsin ama güncellemeyi denetlerse tekrar güncellemeni isteyecek, o yüzden WP8.1 Lumia Cyan yazılımını yüklemende fayda var. Doğru sürümü indirmişsin, cihazı programlar TR romla göstermez telefonda görünür sadece. Yükledikten sonra Ayarlar>Hakkında>Ürün yazılımı düzeltme numarası:3051.50009.1424.0002 ise işlem tamamdır.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
WP8 sürümünü de indirebilirsin ama güncellemeyi denetlerse tekrar güncellemeni isteyecek, o yüzden WP8.1 Lumia Cyan yazılımını yüklemende fayda var. Doğru sürümü indirmişsin, cihazı programlar TR romla göstermez telefonda görünür sadece. Yükledikten sonra Ayarlar>Hakkında>Ürün yazılımı düzeltme numarası:3051.50009.1424.0002 ise işlem tamamdır.
en sonunda 0002 değilde 0005 yazıyorindirdiğim sürüm doğru ama NCS'de EU DE TELEKOM yazıyor.ordaki TR CV olması gerekmezmiydi.çünki telefon pcye bağlı değildi o anda.hem sonra işlemlere devam ettim ve sonuç yine değişmedi.telefonda yine eski rom var.hala açılırken t__mobile yazısı çıkıyor

beats

beats

Üye
en sonunda 0002 değilde 0005 yazıyorindirdiğim sürüm doğru ama NCS'de EU DE TELEKOM yazıyor.ordaki TR CV olması gerekmezmiydi.çünki telefon pcye bağlı değildi o anda.hem sonra işlemlere devam ettim ve sonuç yine değişmedi.telefonda yine eski rom var.hala açılırken t__mobile yazısı çıkıyor
İndirdiğin 11 adet dosyayı:
C:\ProgramData\Nokia\Packages\Products\RM-875
Klasörüne attın mı ? Navifirm dosyaları Fw klasörüne indirir.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
İndirdiğin 11 adet dosyayı:
C:\ProgramData\Nokia\Packages\Products\RM-875
Klasörüne attın mı ? Navifirm dosyaları Fw klasörüne indirir.[/
evet attım eksik yok.tr romu hemde.ama NCS'de almanya romu olarak görünüyorsonunda yaptım :) allah razı olsun hepinizden :tşk:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar 8.1 den black e dönebiliyormuyuz,denedim ncs.sürekli hata veriyor,olmadı yani.
Düzeltme:Arkadaşlar sorun halledildi şuanda flash atılıyor.

Son düzenleme:
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Şimdi arkadaşlar bende nokia lumia 520 var ve bu siteden rom buldum indirsem ve dediklerinizi yapsam telefon açılırmı. Çünkü telefon açılmıyor Error unable diye uzun bir yazı çıkıyor.

afwerker

afwerker

Üye
@bulutsuzgece @papakudioflu özgür ve ali kemal abi 1520 ye 8.0 yüklemek istiyorum ama fw dosyalarını hiç biryerde bulamadım yardımcı olurmusunuz ürün kodu 059v5r8

beats

beats

Üye
@bulutsuzgece @papakudioflu özgür ve ali kemal abi 1520 ye 8.0 yüklemek istiyorum ama fw dosyalarını hiç biryerde bulamadım yardımcı olurmusunuz ürün kodu 059v5r8
mrcrab.net sitesinden product code ile eski sürümleri bulabilirsin, indirdikten sonra RM-xxx koduna kadar tüm sayıları silmen gerekli akabinde kullanabilirsin.

afwerker

afwerker

Üye
mrcrab.net sitesinden product code ile eski sürümleri bulabilirsin, indirdikten sonra RM-xxx koduna kadar tüm sayıları silmen gerekli akabinde kullanabilirsin.
Şuan telefonumda 8.1 black yüklüydü ve nsu ile güncellerken 25 te kesildi ve yükleme yapmıyor kırmızı boot ekranında kaldı telefona