Nokia Lumia - Glance Screen Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
logoyu bul, siyah beyaz yap, siyah zemine yapıştır, hmmm bence 5dk filan :)

serinaga

serinaga

Üye
Çok teşekkürler kardeş, güzel oldu ...

• Beğen
Tepkiler: q0nzalez
Yuser21

Yuser21

Üye
Arkadaşım benim içinde Manchester United ve Chevrolet Cruze Amblemleri yapabilirmisin ?

q0nzalez

q0nzalez

Üye
    Konu Sahibi
yani öyle çok uzun bir şey değil. cezanın dediği gibi direk siyah beyazda yapma var ctrl + shift + u kısayolu ile ama o şekilde tam siyah beyaz olmuyor. gri bi renk oluyor. ve detayları kendim çiziyorum o şekilde siyaha ve beyaz boyuyorum. bazılarında detayları tekrar çizip boyamak gerekiyo çünkü normal boyama ile bozulmalar oluyo kenarlarında. mesela logo bi yuvarlak içinde ve yuvarlarğın içini temizlemek lazım. içine detaylarla çizip temizlemek lazım diğer türlü kenarlarında pixelleşmeler oluyo. ama basit bişey yani çok büyütülcek birşey değil. böyle anlatınca çok önemli bişey gibi oldu ama değil yani :)

Arkadaşım benim içinde Manchester United ve Chevrolet Cruze Amblemleri yapabilirmisin ?

Eklenmiştir :)

Son düzenleme:
Yuser21

Yuser21

Üye
Eyvallah çok sağolasın :)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Manchester amblemindeki şeytanın üstünde bir viking gemisi olduğunu yeni farkediyorum :ehe

serecans

serecans

Üye
bir tane de Real Madrid yaparmısın şimdiden teşekkürler

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Maxicep logosu yapılmadı değil mi :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
arkadaşım sana yeniden :tşk: etmek istiyorum atatürk resimleri ve türkiye olsun öbür galatasaray glancelar çok iyi olmuş bir kez daha :tşk:

• Beğen
csH

csH

Üye
:tşk: çok başarılı bir çalışma:good:

• Beğen
q0nzalez

q0nzalez

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar işinize yarıyorsa ne mutlu :) akşam türkiyeyi anlatan bi silüet ve türkiye haritasınıda ekleyeceğim
Eklenti;
Türkiye Haritası ve Silüet eklenmiştir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: csH
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Bence bunları farklı çözünürlüklerde de yapmalısın. Sadece 480x800 değil :D

q0nzalez

q0nzalez

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
q0nzalez

q0nzalez

Üye
    Konu Sahibi
Arada 480x800 olanlar da var :) Bence hepsini ayarla 480x800 - 720x1280 - 1080x1920 diye :D Ama o da uğraştırır.
yok ya 480x800 hiç yapmadım hepsini 768x1280 den yaptım ama bi dakika imageshack küçültüyorsa bilmem benim bütün yaptıklarım 768x1280 eminim yani :D elimle her photoshop dosyasını açarken yazıyorum çunku en boy :D

erndrdyk

erndrdyk

Üye
:tşk::tşk:

teşekkür ederim reis :) hepsi 10 numara olmuş hangisini koyacağımı bilemedim:)

:anlas:

• Beğen