Haber Nokia Lumia 2520 Tablet Rekamında Apple'in Ipadına Çatıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 2520 Tablet Rekamında Apple'in Ipadına Çatıyor
Çok yakında Microsoft çatısı altına girecek Nokia’nın yeni Windows tableti Lumia 2520 piyasaya çıkmaya başlıyor. Bu da Lumia 2520 reklamlarının yurt dışında yayına girmeye başladığı anlamına geliyor.

Finlandiyalı şirketin hazırladığı reklamda iPad’e benzeyen bir tablet başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Doğrudan iPad’i hedeflediği belli olan Nokia, özellikle bu tabletin klavyeye sahip olmamasına ve pilinin daha kısa sürede bitmesine vurgu yapıyor.
Bildiğiniz gibi, Nokia Lumia 2520 bir klavye aksesuarıyla birlikte dizüstü bilgisayar gibi kullanılabiliyor. Ayrıca bu aksesuar barındırdığı dahili pil sayesinde Lumia 2520 tabletin çalışma süresini daha da artırıyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve m542tf

Invoke

Invoke

Üye
Vaay, cafcaflı reklam olmuş. Kız şeklini koymuş. :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
OozyStaw

OozyStaw

Üye
Microsoft çok iyi abi ya bir yandan samsungu bir yandan Apple ı idare ediyor :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bakalım ne kadar satacak :)
Nokia'nın bu reklamları beni hasta ediyor :)

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Benim merak ettiğim bir nokta var. Bu tabletin İE'sinde flash player var mı? Flaş Oyun oynayabilir miyiz? ona göre almayı düşünüyorum Türkiyeye gelince

SheFy

SheFy

Üye
Benim merak ettiğim bir nokta var. Bu tabletin İE'sinde flash player var mı? Flaş Oyun oynayabilir miyiz? ona göre almayı düşünüyorum Türkiyeye gelince
Görmüyor musun Windows 8 ya da RT . Wp8 değil ki flash player olmasın.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Görmüyor musun Windows 8 ya da RT . Wp8 değil ki flash player olmasın.
Lumia 2520 winRT ile geliyor. windows RT'de flash player desteği var mı o önemli. onu ben de bilmiyorum :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
HAA

alical33

alical33

Üye
bende azönce izlemiştim videoyu nokia ve ms reklam yapmayı biliyor :D

SheFy

SheFy

Üye
Sonuçta Masaüstü özelliği varsa exe de açıyordur. Flash player neden olmasın ki

alical33

alical33

Üye
win8 rt kullandığı için exe açmıyor win8 pro olması lazım exe açabilmesi için

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Konuda ki sorulara cevaben; L2520 Windows 8 RT işletim sistemini kullanıyor. Bazı sitelerde ise IE yani kendi stok tarayıcısında Flash Player'ın entegre olduğundan söz edilmekte.

0MG90

0MG90

Üye
İyide adam kullanırken aşağıda kısayollar vardı demekki masaüstü var bu da her şeyi açıyor demek olabilir
Ayrıca Nokia yine ezmiş :D ( bu yorumu ipadden yazıyorum düşünün :D)

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Reklam gerçekten güzel olmuş Bu adamlar reklam işini biliyorlar apple gönderme konusundaa :spr Fakat sarışın kızıda unutmayalım oda ayrı güzel :utan

amiral_1976

amiral_1976

Üye
Windows 8 RT flash player destekliyor güncelleme ile veriliyor fakat mağaza harici program kurulamıyor sadece Office programında metro desteği olmadığı için masa üstünde görüntüleniyor yani sadece görüntü

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konu ile alakasız yorumlarda bulunan arkadaşlarımız forum kurallarına uyunuz.

Üst Alt