Telefon Tavsiyesi Nokia Lumia 1020 Şarjı Çok Gider Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 1020 Şarjı Çok Gider Mi ?
Arkadaşlar 1 yıl veya 1-2 ay sonra nokia c3 ümü değiştirmeyi düşünüyorum. Ama alacağım telefonun şarjının çok gitmesi lazım. C3 ü değiştirme nedenim ise java piyasasının ölmesi. Ben nokia lumia 1020 yi beğendim. Ama size sorum telefon nasıl yorumlarınızı alayım,kullananlar memnun mu ? Sorunları var mı ? VE EN ÖNEMLİSİ!!!
şarjı çok gider mi. Kaç gün kullanabiliyorsunuz. Bu arada telefonda bol bol internete gireceğim. Günde yaklaşık 18 saat filan. Bu yüzden ona göre cevap verin lütfen :) Eğer başka telefon tavsiyeniz olursa dinlerim :oke:

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Sorunun cevabı tabiki kullanıma bağlı fakat HTC One da şarj konusunda hiç memnun değildim. Lumia 1020 aldığımdan beri çok memnunum özellikle çok hızlı şarj oluyor harcama konusuna gelince dediğim gibi bu sana bağlı.Günde 18 saat internete giren biri olarak kaç gün gider cümlesini kurmaman gerek. O şekilde günü çıkartamazsın.

Son düzenleme:
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Sorunun cevabı tabiki kullanıma bağlı fakat HTC One da şarj konusunda hiç memnun değildim. Lumia 1020 aldığımdan beri çok memnunum özellikle çok hızlı şarj oluyor harcama konusuna gelince dediğim gibi bu sana bağlı.Günde 18 saat internete giren biri olarak kaç gün gider cümlesinin kurmaman gerek günü zor çıkarırsın bu net.
Hadi be. Desene bunu da kablolu telefon gibi kullancaz :D
Sorunun cevabı tabiki kullanıma bağlı fakat HTC One da şarj konusunda hiç memnun değildim. Lumia 1020 aldığımdan beri çok memnunum özellikle çok hızlı şarj oluyor harcama konusuna gelince dediğim gibi bu sana bağlı.Günde 18 saat internete giren biri olarak kaç gün gider cümlesinin kurmaman gerek günü zor çıkarırsın bu net.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Günde 18 saat internet kullanacaksınız ekran açık olacak diğer etkenlerde var bu şartlarda günü çıkaracak bir akıllı telefon henüz yok.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Günde 18 saat internet mi, PUHAHAHAHAHAHAAA... :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Peki arkadaşlar 18 saat girmesem 6 saat girsem olur mu ?
Günde 18 saat internet mi, PUHAHAHAHAHAHAAA... :D
Hee hepsi :maxicep: yüzünden çok güzel konular var dayanamıyom bir bakmışım saatler geçmiş.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Peki arkadaşlar 18 saat girmesem 6 saat girsem olur mu ?

Şu telefonumu alayım bunu mu alayım falan anlıyoruz da hani internet'e 18 saat girmesem 6 saat girsem olur mu? sms'i şu kadar atsam olur mu? tarzında konuyu iyice laçkalaştırmayalım gerekli tavsiyeyi aldığınızı düşünüyorum.
@bulutsuzgece

Yönetici tarafından düzenlendi:
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Yok demem o ki her gün 18 saat giremiyorum bazen daha az giriyorum. Zten şimdi sınavlarımızda var ondan çok giremem yani 6 saat girdiğim zamanlar yeter mi ?

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Yok demem o ki her gün 18 saat giremiyorum bazen daha az giriyorum. Zten şimdi sınavlarımızda var ondan çok giremem yani 6 saat girdiğim zamanlar yeter mi ?
Yetmesine yeter de arkadaşım, Lumia 1020 alıp, bizim söylediğimiz saatler ile mi internet'e falan gireceksin? Senin bu konu da alacağın en güzel tavsiyeyi verdiğimi düşünüyorum standart kullanımda mutlaka günü çıkarırsın. full kullanımda dediğim gibi günü çıkaran cihaz yok..

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Yetmesine yeter de arkadaşım, Lumia 1020 alıp, bizim söylediğimiz saatler ile mi internet'e falan gireceksin? Senin bu konu da alacağın en güzel tavsiyeyi verdiğimi düşünüyorum standart kullanımda mutlaka günü çıkarırsın.fu ll kullanımda dediğim gibi günü çıkaran cihaz yok..
:tşk: anladım.

darkmaster

darkmaster

Üye
günde 18 saat internet? 24-18=6 saat kalıyor sana bu 6 saatte uyuycakmısın yemek mi yiyceksin tuvalete mi gideceksin? kendine hiç mi zaman ayırmıycaksın yoksa günler 24 saatten fazla olduda ben mi haberdar değilim bu işten :S

• Beğen
Tepkiler: osmanmert99
osmanmert99

osmanmert99

Üye
Full nette dolaşarak 3G de. 4 saat tam kullanımda interneti şarjın biter.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
günde 18 saat internet? 24-18=6 saat kalıyor sana bu 6 saatte uyuycakmısın yemek mi yiyceksin tuvalete mi gideceksin? kendine hiç mi zaman ayırmıycaksın yoksa günler 24 saatten fazla olduda ben mi haberdar değilim bu işten :S
18 saat demem biraz fazla oldu sanırım tam hesap yapmadan lafın gelişi söylediğim için kusura bakmayın. Aslında demek istediğim çok internete girerim yani şöyle diyim. Ödevimi yaparım, dersime çalışırım sonra 1-2 saat nete girerim. Yemek yerim 1-2 saat daha öyle öyle sayı artıyor. 18 saat için kusura bakmayın biraz abarttım :bilmm:

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
benim bildiğim en iyi pil performansını 720 veriyor. tabi 1020 ile kıyaslanınca nasıl bir sonuç çıkar bilemicem, bu deneyimi Ali Kemal abimiz demişti, ama o zaman da 1020 çıkmamıştı :)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
benim bildiğim en iyi pil performansını 720 veriyor. tabi 1020 ile kıyaslanınca nasıl bir sonuç çıkar bilemicem, bu deneyimi Ali Kemal abimiz demişti, ama o zaman da 1020 çıkmamıştı :)
Ne kadar az özellik ne kadar az çözünürlük ne kadar az kullanım o kadar uzun batarya performansı.

• Beğen
Tepkiler: mtoyanik ve cyborg78
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
az gider 920 kere bakarsak öyle görünüyor

cyborg78

cyborg78

Üye
N8 4 saat küsür yazyo uygulamada ama o kadar gitçeğini sanmam, kullanmama rağmen sabahtan işte saat 7:30 dan sonra, arada kapatyom (iş falan gelyo dükkanda) öğlene kadar anca işte, geniş ekran her zaman pil harcar :oke:
ha birde nokia 3110c var bende, 8 - 9 saat kesintisiz gidyo diyebilirim :p

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Bende eskiden Nokia nın şu renksiz telefonlarından vardı bir ara ama abi o neydi öyle ya 1 hafta şarj etmiyorum mis gibi.

csH

csH

Üye
18 saat :D beğendiysen 1020yi yanına bi de portatif şarj cihazları var onlardan alırsın

• Beğen
Tepkiler: csforever

Üst Alt