Nokıa E63 İlginç Bir Sorun .

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cast_never

cast_never

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa E63 İlginç Bir Sorun .
arkadaslar gecen hafta telefonumu hackledim gayette basarılı oldum ve budan snra bi kac uygulama yukledim . clenar , killme , slovoed , free-isms , whatsapp yukledm telefonumu tuş kilidini kapatıp uzun sureli bıraktıgımda daha tuşlar iş görmuyor hangi tusa basarsam basım telefonun ışıgı yanmıyor . telefonu acıp kapatınca bu sorun ortadan kalkıyor . sizce telefonda virüs olabilir mi ? veya bu sonradan yukledigim uygulamalardan biri buna neden olmus olabilir mi eger yoksa farmat atıcam çünkü . bide telefonuma hafıza kartımı taktıgımda uzun bir sekilde yükleniyor die bekletiyor yükleme işlemi bittikten snrada hafıza kartınızda zararlı bir nesne bulunuyor gibisinden bişey diyor . sizce ne yapmalıyım . :hmmm

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
ilk sorun için birşey diyemicem ama ikinci sorunun çözümü xplore ile hafıza kartına girip private\10202dce klasörünün içindekileri silmen gerek ama klasörü değil içindekileri silersen sorun ortadan kalkar.

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
cast_never

cast_never

Üye
    Konu Sahibi
denicem kardeşim saolasınn . :tşk:

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
bişi değil kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
aynen

B_U_R_H_A_N

Üye
Ben E63 ü bulabildiğim tüm yöntemleri denedim ama hackleyemedim yardımcı olabilir misiniz ?
yazılım versiyonum:510.21.010

B_U_R_H_A_N

Üye
teşekkürler.

cast_never

cast_never

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşın dediği gibi private\10202dce klasöründekileri silince duzeliyor ama telefonu kitleyince yıne aynı sorunu verdi ve aynı klasörun içine bakınca sildiklerim geri gelmiş sizce ne yapmalıyım ?

nfsnihat

nfsnihat

Üye
telefona format çek kardeşim yüklediğin uygulamalar sorun çıkartıyor belli ki. Hackleme böyle sorunlara yol açmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt