Nokia E63/E66/E71 RM-437 EURO 500.21.009 v10.0 Versiyonu %100 Hack TURKCELL LOGOSUNDAN KURTULMA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür butonunu kullanabilirsek çok makbule gececek :)

aburat

Üye
paylaşım harika ama kardeş ben rom patcheri yüklemek isterken telefon gerekli uygulma izin vermedi diye bi uyarı veriyor ne yapmak lazım sana zahmet bi aydınlatıver model e 63

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım harika ama kardeş ben rom patcheri yüklemek isterken telefon gerekli uygulma izin vermedi diye bi uyarı veriyor ne yapmak lazım sana zahmet bi aydınlatıver model e 63
izin vermemesinin tek nedeni sertifika yapmadıgından dolayı kardeş.:oke:

aburat

Üye
sertifikaladıktan sonra o uyarıyı veriyor zaten sertifikalamadan önce yüklemiyor sertifika hatası diyor ayrıca x plorer den de sys klasörüne giremiyorum ayarlar tamam olmasına ragmen

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
sertifikaladıktan sonra o uyarıyı veriyor zaten sertifikalamadan önce yüklemiyor sertifika hatası diyor ayrıca x plorer den de sys klasörüne giremiyorum ayarlar tamam olmasına ragmen
hard format at telefonuna oyle dene. o da olmadı firmware guncellemesini tekrar yap. kesin olacaktır

aburat

Üye
hard format attım olmadı firmware güncellemesini nasıl yapabilirim pc suite ile güncellemek istediğimde yeni güncelleştirme yok diyor firmware yükleme yöntemi nedir?

sabricersen

Üye
süper aga

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
hard format attım olmadı firmware güncellemesini nasıl yapabilirim pc suite ile güncellemek istediğimde yeni güncelleştirme yok diyor firmware yükleme yöntemi nedir?
pc suite ile değil nemesis ya da phoneix yazılımalrı ile telefonun kodunu değiştirip yükleme yapacaksın. sitede ayrıntılıs ekılde mevcuttur. bakabilirsin kardeş. ben de oradan okuyup yaptım.:evet:

--------------- Ekleme ---------------

saolasın telefondaşım :)

drkdvl

Üye
selam dostum bişey sormak istiyorum ben pek anlamıyorum bu işlerden ama büyük ugraşlar vermişşin tbrik ederim seni. mrk ettiğim bişey var şmdi ben bu dedigin işlemleri yapıp telefona kurdum diyelim. bu benim ne işime yarayacak yani ne olarak kullanacam (gerçekten bilmedigim için soruyorum)

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
selam dostum bişey sormak istiyorum ben pek anlamıyorum bu işlerden ama büyük ugraşlar vermişşin tbrik ederim seni. mrk ettiğim bişey var şmdi ben bu dedigin işlemleri yapıp telefona kurdum diyelim. bu benim ne işime yarayacak yani ne olarak kullanacam (gerçekten bilmedigim için soruyorum)
bu telefonlar fabrikasyon çıkışlı olarak kilitli gelir elinize. bu yontemi deneyince telefonun kilitli olan sertifika yontemi açılarak maxicepte gördüğünüz tüm prgları rahatlıkla yükleyebilirsiniz. eger yapmazsanız düz telefondan farkı kalmaz.

YasirN

YasirN

Üye
hacı ben yaptım 4ay once bugun hard format atım ddm her sey gıtı yenden yapm ddm bana arkadasa cıkan uyarınn aynısı geldı sıstem ızın vermıor anlamadım eskıden yaptm smdı almıor :S nedenı nedır?

sonicorcist

sonicorcist

Üye
teşekürler

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
hacı ben yaptım 4ay once bugun hard format atım ddm her sey gıtı yenden yapm ddm bana arkadasa cıkan uyarınn aynısı geldı sıstem ızın vermıor anlamadım eskıden yaptm smdı almıor :S nedenı nedır?
Arkadaşa da dediğim gibi yazılım güncellemesi yaptıktan sonra bu işlemleri yaparsanız kesin çalışacaktır.

--------------- Ekleme ---------------

Rica ederim ...

nazif41

nazif41

Üye
elusive kardeşim çok teşekkürler yalnız madarötör arkadaşlardan ricam herşeye teşekkür etmeyi bırakıp bu tür yararlı işleri belirleyip üst konulara taşımaları:oke::bye2:

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
elusive kardeşim çok teşekkürler yalnız madarötör arkadaşlardan ricam herşeye teşekkür etmeyi bırakıp bu tür yararlı işleri belirleyip üst konulara taşımaları:oke::bye2:
Rica ederim kardeşim. gerçekten yararı oluyorsa ve moderatör arkadaşlar da uygun görüyorsa neden olmasın. büyük mutluluk duyarım. nihayetinde çalışan bir sistem benim size aktardığım.

conterulez

Üye
aynen yaptım
RM-437 EURO 500.21.009

versiyon telefonum ama hala root cert de takılıyor
tekrar sertifikalandırdım tekrar yükledim oldu msjımı görmeden düzeldiği iyi oldu sende yorulmadın :islik

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
aynen yaptım
RM-437 EURO 500.21.009

versiyon telefonum ama hala root cert de takılıyor
tekrar sertifikalandırdım tekrar yükledim oldu msjımı görmeden düzeldiği iyi oldu sende yorulmadın :islik
hayırlı olsun :)

nazif41

nazif41

Üye
arkadaşlar "installing root cert..." de takılıyorsa cihazı kapatıp açın ve tekrar deneyin ve alkış:oke:

sebofb090

sebofb090

Üye
valla sertifika bekliyorum günlerdir olsunda kurtulayım

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
olur olur. sertifika ile herşey olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt