Nokia E63/E66/E71 RM-437 EURO 500.21.009 v10.0 Versiyonu %100 Hack TURKCELL LOGOSUNDAN KURTULMA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HyPeROpTiK

Üye
Arkadaşım ben bir şey sormak istiyorum Bnede E66 var Nokianın sitesinden güncelleme yaptım suan ki yazılımı
510.21.009
19-03-2011
RM-343
Nokia E66 -1(02) eksi bir 02 ne oluyor bilmiyorum neyse
1.şimdi somak istedigim bu güncel versiyonumu
2Böyle sormamın nedeni E66 da bir arkadaş yükleme yaparken bu versiyonda yukleme yapamamış galiba sende ona
EURO 500.21.009 v10.0 Versiyon bu versiyonu yükle demişsin
iyi ama bu versiyonu Nokianın yabancı sitesine girip ordan mı yükleyecez yabancı olması için kafam karıştı valla Birde ben bu yeni versiyonu yükledigimden beri Telefonumda bir agırlaşma oldu benim haricimde E66 olupta aynı versiyonu yükleyip telefonu agırlaşan var mı acaba Biraz uzun oldu ama sormak istedigim buydu son birşey daha OPDA telefonumuzun seri numarasını veripte sertifika almakla sakat bir iş yapmış oluyormuyuz teşekkürler...

19952010

Üye
Olmuyor

1144

Üye
uygulama erişimine izin verilmedi hatası alıyorum. Progrmı sertifikalandrdm halbuki

pesimistick

pesimistick

Üye
Allah senden razı olsun kardeşim sonunda bende hackledim:)

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
Allah senden razı olsun kardeşim sonunda bende hackledim:)

aslında basit bir yöntem ama dikkatli inceleyip halletmek lazım. biraz daha dikkatli incelerseniz cihazınızı istediginiz gibi yaparsınız. işinize yaradı ise ne mutlu bana

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
şifre istiyor arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt