Nokia E6 Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E6 Güncelleme
Merhaba, iyi akşamlar.
Ben 2. El olarak Nokia E6 aldım ve bazı sorunları sizin yardımlarınızla eski konulardan çözdüm ve çok işime yaradı. Herkese teşekkürler.

Ama şöyle bi sorunum var. E-posta hesabi kullanamiyorum, kurulum hazirda kaliyor. Ve telefon sürümü şuan 025.007 Symbian Anna. En azından güncellemenin bir yolu varsa belki e-posta düzelir ve kişilerimde outlook hesabimda onlarda gelir. Bilen varsa ve yardimci olursa sevinirim.
Kullanalı iki gün oluyor, sabah telefon kendiliğinden kapanmış onda bir şey yoktur İnşallah. Birde tahminimce hopörlörü bozuk, sesi çok ama çok kötü. Aydınlatırsanız sevinirim.
En azından güncelliyim, belki e-posta ve hopörlörü düzelir.
Güncel+

Bir sitede bazı dosyaları buldum. En azından bunları kullanarak nasıl güncelleme yapabilirim onu öğreniyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dediğiniz konuyu inceleyip yapıcam. Çok teşekkürler.
Dün en son Nokia Software Recovery Tool'u denedim. Ama pc hata veriyor, yüklenmiyor.
E6 için Belle nasıl, telefonu dondurur mu bilmiyorum. Eğer sorun olursa Anna'ya dönülebiliyor mu?
Döndürebilirsinde Dosyaları Bulman Gerek.Recovery Büyük İhtimalle Desteğide Kesmiş Olabilirler

• Beğen
Tepkiler: dmyksllll

Üst Alt