Nokia dc 16 kullanan varsa Bi yardımcı olsun

Sponsorlu Bağlantılar

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
Nokia dc 16 kullanan varsa Bi yardımcı olsun
Benim L820 için aldım ve bir arkadaşım da L920sine aldı. Sorun şu ki; ben almadan önce araştırmıştım ve L820 ve L920'yi sıfırdan Full dordurur diyenler vardı ama L920 yi %50, L820 yi %70 dolduruyor. Halbuki bu güç kaynağı 2200mAh yani 1650mAh'lık L820'yi Full dordurması gerekmiyor mu? Yoksa ben doldurmasını mı bilmiyorum..

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Doldururken bir yandan da telefon kullanılıyorsa ondan kaynaklıdır.

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
Yok valla kullanmadım ben ama %70 dolduruyor anlamadım gitti. Memnun kalan varmı acaba❓

flutewoddy

flutewoddy

Üye
Gerçekten bu ürün tam bir hayal kırıklığı 720'yi bile en fazla %60 dolduruyor

achambo

achambo

Üye
ben çinden farklı bir tane aldım pazartesi elimde olacak 6 dolara:tebessüm: 2600 mah mış e7 de denerim

dc 16 nın doldurması lazım:hmmm

turbocore35

turbocore35

Üye
neden doldurmadıgı basit sistem açıkken arka plan gorevleri siz dersiniz hepsi. Kapalı ama bazıları kapanmıyo o guc harcıyor ondan dolayı tam fullemiyo aslında fullemesi lazım

5800

Üye
Bende var.%100 dolduruyor benimkini

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
neden doldurmadıgı basit sistem açıkken arka plan gorevleri siz dersiniz hepsi. Kapalı ama bazıları kapanmıyo o guc harcıyor ondan dolayı tam fullemiyo aslında fullemesi lazım

mantıklı:hmmm

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
Neyse aldık artık hayat kurtarıyor ya o da yeter :)

yusufguc

Üye
Bence telefonu kapatıp şarj etmeyi deneyin o zaman sonuç ne olacak bi daha bakın,yine aynı şey olursa bence iade edin ürünü, az para vermiyorsunuz sonuçta

csH

csH

Üye
ben çinden farklı bir tane aldım pazartesi elimde olacak 6 dolara:tebessüm: 2600 mah mış e7 de denerim

dc 16 nın doldurması lazım:hmmm
o çin mallarına hiç güven olmuyo bende almıştım normal batarya 2200 mah yazıyo ama benim 1300 mah bataryadan daha az gidiyo umarım seninki oyle olmaz

achambo

achambo

Üye
o çin mallarına hiç güven olmuyo bende almıştım normal batarya 2200 mah yazıyo ama benim 1300 mah bataryadan daha az gidiyo umarım seninki oyle olmaz

olsun çok kullanmam ki 15 tl verdim yanında da adaptör aldım başka bişey için

giray38

giray38

Üye
aynı telefonun bataryası gibi kullandıkça açılan bir şeydir belki 8-10 şarjdan sonra düzelmezse garantiye yolla bence

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
Garanti kağıdı çıkmadı içinden:hmmm ama fişi duruyor.

dakamon

dakamon

Üye
Telefon kapatılıp şarj edilmiyor :) telefon şarjı gördümü açılıyor :) uçak moduna alıp şarj et. Yada bi kaç sefer yada 5 6 sefer doldur boşalt yaptıktan sonra alet tam performansa geçebilir. Nasılki telefonlarımız da bi kaç gün kullanımdan sonra füzelmee başlıyorsa şarj konusunda belki onlarda öyledir.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Arkadaşlar,

Cihaz 2200mAh ancak şöyle düşünün.

Siz telefonunuzu prizden şarja taktığınızda, batarya kapasiteniz diyelim ki 1650mah. Sadece 1650mah verip %100 yapamazsınız. Telefonunuz o sürede bir miktar daha şarj kullanır. Örnek amaçlı söylüyorum 1650mah kapasitesi olan bataryayı doldurmak için (cihaz açıkken de harcadığı miktarı düşünürseniz) yaklaşık 2300mah gibi bir enerjiye ihtiyaç duyabilir.Bu benim görüşüm.

Bence DC-16 bu yüzden %100 yapamıyor, çünkü telefon şarj olurken bir yandan da harcıyor.

Üst Alt