Nokia Cooker V.3.3 + ''C'' Hafızasını Artırma

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 de denendimi çalışıyormu

denenmedi

- - - Eklendi - - -

uda yı nasıl yedekleyecez
ilk önce Nokia cooker ile udayı aç içindekileri masa üstüne kopyala daha sonra boyutu artır sonrada udayı tekrardan aç tedek aldıklarını aktar

- - - Eklendi - - -

öncelikle güzel konu teşekkürler.yalnız bir sorun var ben bu işlemi yaptım uda daki haritalar,sosyal ağlar,mağazayoutube office adobe vb uygulamalar silindi yani telefon acılınca uygulamar yok olmuş,ben bu uygulamarın silimesini istemiyorum .nasıl yapabilirim ???

udayı yedeklemedin ondan

- - - Eklendi - - -

rica ederim

• Beğen
Tepkiler: gardi

gardi

gardi

Üye

denenmedi

- - - Eklendi - - -

ilk önce Nokia cooker ile udayı aç içindekileri masa üstüne kopyala daha sonra boyutu artır sonrada udayı tekrardan aç tedek aldıklarını aktar

- - - Eklendi - - -

udayı yedeklemedin ondan

- - - Eklendi - - -

rica ederim

teşekkürler yedeği var elimde uda boyunu artırdıktan sonra geri atılacagını bilmiyordum sadece.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
vayy teşekkürler çok güzel anlatmışsın. Rofslardan çalıp udaya veriyoz yani. Güzelmiş. Peki core rofs2 ve rofs3 ün min. Boyutunu da n.cooker mi ayarlıyor? Modlama yaptıktan sonra rofsların durumlarına göre mi ayarlamak lazım?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler yedeği var elimde uda boyunu artırdıktan sonra geri atılacagını bilmiyordum sadece.

rica ederim

- - - Eklendi - - -

vayy teşekkürler çok güzel anlatmışsın. Rofslardan çalıp udaya veriyoz yani. Güzelmiş. Peki core rofs2 ve rofs3 ün min. Boyutunu da n.cooker mi ayarlıyor? Modlama yaptıktan sonra rofsların durumlarına göre mi ayarlamak lazım?

ewet udadan alıp core rofs2 de verebilir modlaman için yer açabilirsin... Modlarını yap daha sonra kalan boş alanı udaya ver

• Beğen
Tepkiler: gardi
yakamoz97

yakamoz97

Üye
valla usta ben E72 fw düzenlememi kendim yaptım cleaner ile gereksiz bisürü pro sildim, epey bi yer açılmıştı senin bu yöntemi bilmiyordum, bunu da uygulayınca önceden total de 249 mb olan telefon hafızası 315 mb ye çıktı :D bos hafıza da 295 mb olarak geldi flashtan sonra :) emeğine sağlık kardeş çok güzel oldu bu iş ;)

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Rofs1 rofs2 rofs3 ten aldiklarimi udaya veremiyorum Locked diyor uda için core kilidini kirdim orjinal core ile denedim yinede olmadi

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
valla usta ben E72 fw düzenlememi kendim yaptım cleaner ile gereksiz bisürü pro sildim, epey bi yer açılmıştı senin bu yöntemi bilmiyordum, bunu da uygulayınca önceden total de 249 mb olan telefon hafızası 315 mb ye çıktı :D bos hafıza da 295 mb olarak geldi flashtan sonra :) emeğine sağlık kardeş çok güzel oldu bu iş ;)

teşekkürler. Rica ederim kardeşim

- - - Eklendi - - -

Rofs1 rofs2 rofs3 ten aldiklarimi udaya veremiyorum Locked diyor uda için core kilidini kirdim orjinal core ile denedim yinede olmadi

c6 portlarda olmaz

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye

teşekkürler. Rica ederim kardeşim

- - - Eklendi - - -

c6 portlarda olmaz

ofwde denedim dediklerini harfiyen uyguladım ama aldıklarımı udaya veremedim udanın yanındaki oklar pasifti sol altta locked yazıyordu core kilidi kırık denedim olmadı kilidi kırmadan denedim yine olmadı

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
ofwde denedim dediklerini harfiyen uyguladım ama aldıklarımı udaya veremedim udanın yanındaki oklar pasifti sol altta locked yazıyordu core kilidi kırık denedim olmadı kilidi kırmadan denedim yine olmadı

demekki 5800 da olmuyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

karabay1905

Üye
Nookia cookerı çözdüm şimdi :D kendim bir kaç dosya eklemek istiyorum mesala format attığımda yeniden yüklemek yerine direk yüklensin diye ama kayıt edemiyorum erişim engellendi diyor bu erişimi nasıl açarız ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Nookia cookerı çözdüm şimdi :D kendim bir kaç dosya eklemek istiyorum mesala format attığımda yeniden yüklemek yerine direk yüklensin diye ama kayıt edemiyorum erişim engellendi diyor bu erişimi nasıl açarız ?

siscontets ile parçalayıp udaya atacaksın

jakobs21

Üye
ya rofs2 yi arttırıp udadan azaltıyorz ya telefonun performansı nası değişio rammi azalıyo

tranduy

tranduy

Üye
Great!!!! I will try product it in my country- VietNam

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
:tşk:

Üst Alt