Nokia c7 Fotograf ( Af yok diye Fotoyu kötü Ceken diyen arkadaşlar buyurun iceri)

Sponsorlu Bağlantılar

lolaman

lolaman

Üye
ikiside c5-01 ile aynı çekiyor aynı seri sonuçta :D

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
:) :) :)

synergy11

synergy11

Üye
arkadaşım video konusunda aynı değişmisn anna güncellemesi ile N8 in video moduna sürekli af eklenicek o zaman C7 için aynı şeyleri söyleyebilecekmisin çok meraklıyım :)

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Yazilimsal bir olay olsaydı c7 ye Af gelirdi anna ile :oke:

Uruloki

Uruloki

Üye
:kop2:

Ne diyeyim başka ki 250-300 tl fark diyorsunuz ilk çıktığında N8 nokia shoplarda 999tl ye satılıyordu yani o verdiğin linkte kar var unutma ve tekrar hatırlatırım 250-300 tl kamera farkı değil sadece N8 in arkasını çevirdiğinizde "Nseries" yazıyor ki bu da her şeyi gayet iyi açıklıyor sanırsam

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq

gnc01

Üye
anna gelsin n8 in fiyati düşer c7 dide oynma olmaz 'NFC'

gnc01

Üye
.....

uribaju

uribaju

Üye
anna ile c7nin çekim kalitesi yükseltilmiş bu arada..

musty522

Üye
Cok dogru söylıyorsun kardeşim destek olcagımıza köstek oluyorz :off:

----------Eklendi @ 12:42:12 ---------- Yazıldı @ 12:41:26 ----------

Bir kamera icin 350 tl fark ödenmez zengin degilim cünkü :nono:

aynen katılıyorum arkadaşım 350 tl fark verceğime gider 350 tl ye on numara fotoğraf makinesi alırım daha iyi c7 hem şık tasarımlı hemde çok hoş bi telefon n8 ile arasındaki tek fark camerası ve camera özellikleri farklı herhangi bir özelliği yok c7 diyorum bence!

----------Eklendi @ 14:31:16 ---------- Yazıldı @ 14:23:48 ----------

arkadaşlar iphonecularla ve androidcilerle zaten uğraşıyoruz bir de kendi aramızda anlaşmazlık yapmayalım sonuçta hepimiz s^3 kullanıyoruz c7 nin kamerası da n8in kamerası da mükemmel lütfen uzatmayalım :) öpüşün barışın :d:

kardeş öncelikle senin yorumuna karşılık yorum yapmamı herhangi bir mualefet olarak algılamada demişsinki iphonecularla ve androidcilerle uğraşıyoruz demişsin android felan sybian felan hikaye uğraşmaya gerek yok iphone gibi bir telefon ile yarışmak mümkün değil bir camera var telefonda akıllara zarar bir iphone 5 video su gördüm fake mi gerçek mi bilmiom ama gerçek se çok can yakacak bi telefon bi özellikler var aklın hayalin durur

mesut1979

Üye
aynen katılıyorum arkadaşım 350 tl fark verceğime gider 350 tl ye on numara fotoğraf makinesi alırım daha iyi c7 hem şık tasarımlı hemde çok hoş bi telefon n8 ile arasındaki tek fark camerası ve camera özellikleri farklı herhangi bir özelliği yok c7 diyorum bence!

----------Eklendi @ 14:31:16 ---------- Yazıldı @ 14:23:48 ----------

kardeş öncelikle senin yorumuna karşılık yorum yapmamı herhangi bir mualefet olarak algılamada demişsinki iphonecularla ve androidcilerle uğraşıyoruz demişsin android felan sybian felan hikaye uğraşmaya gerek yok iphone gibi bir telefon ile yarışmak mümkün değil bir camera var telefonda akıllara zarar bir iphone 5 video su gördüm fake mi gerçek mi bilmiom ama gerçek se çok can yakacak bi telefon bi özellikler var aklın hayalin durur

slm,arkadas o iphone 5 de gördügün cogu fonksionlar sedece bir concept asli astari yok.

gnc01

Üye
i phone tek bir telefon üzerinde yogunlaşıyor oo yüzden süper oluyor nokia ölemı zibil gibi tel üretiyor :D

gnc01

Üye
....

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Tüh be..!!!
Desene onca insan boşuna bi dünya para vermişler...
Keşke daha önce söyleseydin :(

Kardeşim n8 pahali oldugu icin c7 yi nokia alternatif olarak cıkardı ama bılmıyolarkı c7 de Nfc özelligi var yakında c7 nın fıyatı tavan yapar.

gnc01

Üye
:d:d:d

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
:) :) :)

Üst Alt