Nokia c7 Fotograf ( Af yok diye Fotoyu kötü Ceken diyen arkadaşlar buyurun iceri)

Sponsorlu Bağlantılar

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c7 Fotograf ( Af yok diye Fotoyu kötü Ceken diyen arkadaşlar buyurun iceri)

Arkadaşlar bu fotoyu ben cektim Biraz arşivim büyük oo yüzden tek linkten upluad ettim...:good:

Arkadaşlar indirin pişman olmassınız icinde yakın cekimde olan arşiv yaptım...:good:

Ve nokia c7 im inanilmaz foto cekiyor...:yuru

Fotograf kalitesi yüzünden n8 alanlar Bir kere tıklayıp bakın fotolara anlicaksiniz:hmmm

Video kaydıda aynı n8 ile c7 ninki...

• Beğen
Tepkiler: gnc01, pta123 ve uribaju

Dampierre

Dampierre

Üye
n8 ile makro modunda çekim yap, sonra aynı mesafeden c7 yi dene. Sonra konunu gözden geçir.

• Beğen
Tepkiler: -omer-, wratH!, nonamex ve 3 diğerleri
* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
n8 ile makro modunda çekim yap, sonra aynı mesafeden c7 yi dene. Sonra konunu gözden geçir.

Katılıyorum N8 in kamerasınn yanına yaklasamaz c7...bende c7 kullanıcısıyım ama yakın cekim konusunda 2 telefnun karşılastırılması bile yapılamaz konu kitlenmeli.....

gnc01

Üye
Evet güzel resimler...

Arkadaşlar arkadaşimiz n8 den iyi cekiyor dememişki sadece c7 nin kamerasini kötülüyenlere demiş...
Tabi n8 yakın cekim yapar ama c7 yapamıyor ama yinede iyi cekiyor hemen kilit demeyin konuya.
Yani burada ne n8 i kötülemiş neden c7 yi sorun yaratmayin adam paylaşim yapmış.

Teşekürler Arkadaşim :P:

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Türe

Türe

Üye
yanı en azından 5800 ya da x6 da ki gibi manuel odaklama konulamaz mıydı :hmmm manuel odaklama bıle hıc olmamasından daha ıyıdır :hmmm en azından yakın cekım konusunda

raikirin

raikirin

Üye
Kötü diyenlerin kaçı cihazı denemiş acaba.C7 gayet güzel çekim yapıyor.Ayrıca N8'in bu konuda donanımsal üstünlüğü var,bırakın da çeksin.

C7 versus N8 yapmayın,konunun tadı kaçar.

catdog136

catdog136

Üye
iyi çekiyor tabikide.. halen c7 yakın çekmiyor diye laf edenleri anlamıyorum ve soruyorum onlara uzak mı daha çok çekiyorlar yakın mı?

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
SilentOne

SilentOne

Üye
laa kim diosa yalan soyluyor c6-01de c7 de manyak çekiyor :D

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL ve ~N.A.W.Y~
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın bro :nono:

AмσηR@

AмσηR@

Üye
c7 gündüz çekimleri güzeldir ama yaklastırmamak gerek :)
ancak n8 kadar kamerası iyi degildir :)

serkanet

Üye
valla bende 6230 vardı vga kameralı ne kamera diyordum n8 i alana kadar sizinkide öyle bişey sanırım güzelin güzeli var bunu kabul etmek istemiyorsunuz n8 i alın 2 siyle çekim yapın bu konuyu kendi ellerinizle çöpe gönderirsiniz

catdog136

catdog136

Üye
n8de kullandım c7de uzak çekiyorsanız fark yok denecek kadar az.. Yakına gerçekten sözüm yok n8 daha iyi..

raikirin

raikirin

Üye
@serkanet
Bunu konuya açana diyorsanız belirtin,başka kimse burda C7yi N8 ile karşılaştırmıyor.

serkanet

Üye
8 mp led flash ile 12 mp xenon flash bi kamerayi nasıl az bi fark olarak değerlendiriyorsunuz

catdog136

catdog136

Üye
sen uzaklıkla flashı nasıl birbirine bağlıyorsun??

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~

serkanet

Üye
yakın ve uzak olarak değerlendiriyorum uzak çekimdede megapixel farkının olduğunu unutma oto fokussuz bi telefon ile otofokuslu bi telefon uzaktada fark eder sen bi oynatsan resmi pert edersin ama bizde handsfree :)

uribaju

uribaju

Üye
aynen benimde c7 ile cektigim mukemmel fotolar var bir gun paylasicam ..n8 in kamerasina kimse kotu demiyor .arkadas birtakim soylemlere karsilik kanit olarak c7 ile cektigi fotograflari paylasmis.hemen konuyu baska tarafa cekmeyin

----------Eklendi @ 03:35:56 ---------- Yazıldı @ 03:34:22 ----------

yakın ve uzak olarak değerlendiriyorum uzak çekimdede megapixel farkının olduğunu unutma oto fokussuz bi telefon ile otofokuslu bi telefon uzaktada fark eder sen bi oynatsan resmi pert edersin ama bizde handsfree :)

fullfocus denilen bir olay var arkadasim ;)

Dampierre

Dampierre

Üye
arkadaş fotoğraf kalitesi için n8 alanlar bir kere daha baksın gibi bir cümle kurmuş. İlk mesajda yazmadım ama c7 ve n8 in karşılaştırılabileceği iki nokta video çekimi ve uzak çekim (manzara falan). Yoksa oda içi, karanlık mekan, yakın çekim vs alır n8. Zaten c7 ile n8 arasında kalıp n8 alanlar aradaki kamera farkı için alıyor. O kadar fark olmasa kimse o kadar para vermezdi n8 e. C7 kötü demiyorum, sadece n8 ile yarışamaz. İki telefonuda kullandım, denedim yani.

aydnzara

Üye
Güzel:haha: :harika:

Üst Alt