Nokia c7 Fotograf ( Af yok diye Fotoyu kötü Ceken diyen arkadaşlar buyurun iceri)

Sponsorlu Bağlantılar

gnc01

Üye
Bu Dosya 20 mb kazanabılırmkı oo kadar bendemı gırsem ne yapsam bu işe :D

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Yok arkdaş para filan kazanmadım ama ögretırsenız kazanırım :D

kraldost

kraldost

Üye
sıkıntı yapmayın beyler c7 anna sürümü kamerası süper olmuş yükleyin göreceksiniz

catdog136

catdog136

Üye
ya şimdi farkettim c7 kamerasına zoomsuz bir foto çekiyorum sonra fotoğraflardan yakınlaşıyorum görüntü bulanıklaşıyor neden böyle oluyor anlamadım :/ bide 8 mp ile çekti mi diye bakıyorum defalarca :/

PriZm

PriZm

Üye
ya şimdi farkettim c7 kamerasına zoomsuz bir foto çekiyorum sonra fotoğraflardan yakınlaşıyorum görüntü bulanıklaşıyor neden böyle oluyor anlamadım :/ bide 8 mp ile çekti mi diye bakıyorum defalarca :/
yakın mesafemi çekiyorsun uzakmı?

rafet383838

rafet383838

Üye
bu anna yuklendıkten sonra kamera dahamı ıyı olcak acaba ?

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
catdog136

catdog136

Üye
ilginç uzakta iken bulank çıkmaması lazım :|hangi versiyon yüklü? kamera kalite ayarı en sondamı?
evet ve ne mod ne pro yüklü. Zaten kamerada bi bulanıklık var sanki.. Yatay çizgiler çıkıyor hafiften, kapalı ortamda çekmeye çalıştığımda.. İlginç.. Çözemedim bir türlü sorunu..

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
evet ve ne mod ne pro yüklü. Zaten kamerada bi bulanıklık var sanki.. Yatay çizgiler çıkıyor hafiften, kapalı ortamda çekmeye çalıştığımda.. İlginç.. Çözemedim bir türlü sorunu..

Kardeşim mercegini temizlesen iyice bir belki toz filan vardır :)

PriZm

PriZm

Üye

yatay çizgiler çıkıyorsa lens kırılmış olabilir:(

FastBreaker

FastBreaker

Üye
bu fotoğraflar mı mükemmel ? hah azcık yakınlaştırıyorum hemen piksel piksel ayrılıyor. Üstelik yakın çekimlerin de başarılı değil araba teybi ve reçel kasesi bulanık.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
bu fotoğraflar mı mükemmel ? hah azcık yakınlaştırıyorum hemen piksel piksel ayrılıyor. Üstelik yakın çekimlerin de başarılı değil araba teybi ve reçel kasesi bulanık.

Araba teybinı cekerken elimi titrettim... Kase zaten orjinalde bulanık bro :)

FastBreaker

FastBreaker

Üye
kardesim pardon ben sadece ilk sayfayi okudum obur sayfalarda aciklama yapmislar. ben n8le karsilastirildigini sandim :)

catdog136

catdog136

Üye
bende lenste bir sorun olduğunu düşünüyorum ama vermem daha garantiye kamerayı ayda yılda bir açıyorum 30 gün beklemeye değmez :D

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
kardesim pardon ben sadece ilk sayfayi okudum obur sayfalarda aciklama yapmislar. ben n8le karsilastirildigini sandim :)

Önemli degil güzel kardeşim :)

----------Eklendi @ 14:36:38 ---------- Yazıldı @ 14:35:41 ----------

bende lenste bir sorun olduğunu düşünüyorum ama vermem daha garantiye kamerayı ayda yılda bir açıyorum 30 gün beklemeye değmez :D
Yakşıklı izmirlim garantisi bittignde dersnki keşke yaptırsaydım daha önce :D:D:DD: cunku ben leptopta öle olmuştum garantiye vermemıştım zorsunmuştum şimdi garantısı bıttı pc bozuk masraf büyük ne yapcam bılmıom :D

• Beğen
Tepkiler: FastBreaker

Üst Alt