Nokia C7 Belle NFS Shift Çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C7 Belle NFS Shift Çalışmıyor
Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Telefonum Nokia C7-00
Need For Speed Shift oyununu indiriyorum ancak çalışmıyor.
Yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden Teşekkürler.

metboy38

metboy38

Üye
Sil yeniden kur yada sürümüne bak dostum çalışması lazım
Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Telefonum Nokia C7-00
Need For Speed Shift oyununu indiriyorum ancak çalışmıyor.
Yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden Teşekkürler.

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
ya
k.b teteklefondan giriyom herseyi karıstırdım : D benim telefon haclkı deil hacklı deil sertifika hatası veriyo ve telefondan opek anlamam o yuzdendir dimi bende pek anlamam telefondan zaten eski bi telrefon böyle bişey indirmeden veya çok kolay bi şelilde olan hack yöntemi varmı?

metboy38

metboy38

Üye
hack çok basit tele zarar vermez dostum çok ta basit bir işlem yapman gereken norton u kurmak Sonra dosya yetici kurman lazım hack işlemini iyi okuherşeyi kurarsın öle suan Benim n8 de Yok Yok dosyalar var Bende ama sana nasıl atıcam Bilmiyorum Yoksa yapardım Ben 2 dakikada hack

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
bi ara yapmaya calışmıstım ama bişey satın alma filan vardı hiç girmedim onlarabide telefona zarar gelmesi önemli deil zaten deismek istiyom kaç yıllık telefon oldu .s.s

metboy38

metboy38

Üye
Bende zaten telden sıkıldım n8 le n9 var ikisini satıp htc almayı düşünüyorum samsung yapamaz alırsan htc one s ler var çok güzel işlemci de iyi telde hafıza kart Yok 16 gb hafıza var hafıza kart iyi olmaz telefen da kasar telefonu Ben n8 de kart kullanmıyorum kendi hafıza yetiyor

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
ben sadece symbian oldugu için sevmiyom nokiayı mesela lumia var yenileri onların işletim sistemi wp onlar güzel ama bizimkiler symbian adam gibi bi uygulama oyun bulunmuyo ama android öylemi ne güzel oyunlar var o yuzden sevmiyom nokia telefonlarınıadam gibi bi oyun filan bulmak için tüm sitelere bakıyom ama bişe bulamıyom :D bi bu NFS shift var bi asphalt6 var bikaç tane daha var ama bunlarda fazla sarmıyo o yuzden sevmıyom nokiayı

metboy38

metboy38

Üye
Evet haklısın

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
linkteki dediği gibi denedim kardeşim ama nortonhack ı açınca secenekler/antivirüs/quarentine list diyo ya oraya kadar güzel bi sorun yok da resorte all diyince hata veriyo
bu nedenle de ya telefonu bozmam yada babama bi bahane bulup telefonu değistirmem gerekiyo ama telefonu bozarsan böyle yere dustu gibi bişe bulmamda lazım benim yaptıgım anlasılmamalı yani :D

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
toprak00

toprak00

Üye
linkteki dediği gibi denedim kardeşim ama nortonhack ı açınca secenekler/antivirüs/quarentine list diyo ya oraya kadar güzel bi sorun yok da resorte all diyince hata veriyo
bu nedenle de ya telefonu bozmam yada babama bi bahane bulup telefonu değistirmem gerekiyo ama telefonu bozarsan böyle yere dustu gibi bişe bulmamda lazım benim yaptıgım anlasılmamalı yani :D
ne tür hata veriyo peki ?

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Aynen hatayı söyle biz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
şimdi Q.List açıyorum 3 tane dosya cıkıyo resorte all diyorum ekrana yükleniyor gibi bişey gelıyo sonra not file bişey hatası veriyo 3 sefer tekrarlıyo o yazıyı sonra bitti diyo ama (dosya yok) demesi gerekirken hala daha 3 dosya duruyo yani bişey değismiyo

toprak00

toprak00

Üye
şimdi Q.List açıyorum 3 tane dosya cıkıyo resorte all diyorum ekrana yükleniyor gibi bişey gelıyo sonra not file bişey hatası veriyo 3 sefer tekrarlıyo o yazıyı sonra bitti diyo ama (dosya yok) demesi gerekirken hala daha 3 dosya duruyo yani bişey değismiyo
o zaman sen yüklü uygulamalardan NortonBelleRefreshHack'i kaldır ve tekrar yükle dene bakam

metboy38

metboy38

Üye
3 nun işaretli yor musun silmek icinüçünü işaretle öle yap Sen ondan işaretle miyorsun hata veriyorBirde xplover deyil y brower kullan bu daha kolay hack için dosya yönetici uygulamalar bölümünden y brower bula bilirsiny browser adıresorte all de Tamam dirmark all yazar o tümünü işaret ler sonra resorte all de siler o

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
tmm telefonun içteki camı kırıldı yani ekran simsiyah onu yaptırınca denerim
3 nun işaretli yor musun silmek icinüçünü işaretle öle yap Sen ondan işaretle miyorsun hata veriyorBirde xplover deyil y brower kullan bu daha kolay hack için dosya yönetici uygulamalar bölümünden y brower bula bilirsiny browser adıresorte all de Tamam dirmark all yazar o tümünü işaret ler sonra resorte all de siler o
ama ben bakmıştım bazı sitelere felan hiçbirinde işaretle filan yazmıyodu direk Q.List e girip resorte all de diyolardı

metboy38

metboy38

Üye
Sen Benim söylediğimi yap doğrusu odur yoksa hata verirhtc one s video larına bak pc den çok güzel telefon en kısa zamanda ben alicam artık nokia bitti Benim için

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
Sen Benim söylediğimi yap doğrusu odur yoksa hata verirhtc one s video larına bak pc den çok güzel telefon en kısa zamanda ben alicam artık nokia bitti Benim için
şimdiden hayırlı olsun dostum :) Ama biz daha para bulucaz :)

toprak00

toprak00

Üye
tmm telefonun içteki camı kırıldı yani ekran simsiyah onu yaptırınca denerim
ama ben bakmıştım bazı sitelere felan hiçbirinde işaretle filan yazmıyodu direk Q.List e girip resorte all de diyolardı
geçmiş olsun o zaman dostum :)

Üst Alt