[Nokia C7-00] Symbian Belle Extreme Edition Final 111.30.0609 [06.08.2012].

Sponsorlu Bağlantılar

gonulyorgunu29

Üye
niye böyle olduki

mesut1979

Üye
.....

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Teşekkürler usta kısa zamanda deneyeceğim video sorunun çözülmesini bekliyordum ama çıkarmayacakmışsın bende o sorunla idare ederim o zaman yazılımı hazırlayan ellerine sağlık. :tşk:

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler usta kısa zamanda deneyeceğim video sorunun çözülmesini bekliyordum ama çıkarmayacakmışsın bende o sorunla idare ederim o zaman yazılımı hazırlayan ellerine sağlık. :tşk:

Rica ederim dostum güle güle kullan.

• Beğen
Tepkiler: belco2 ve S.E.C.R.E.T

trontr

Üye
Eline sağlık Recep kardeş. Güzel olmuş. Yalnız kırmızı arka planlı mesajlaşma kısmını eski haline çevirmem mümkün mü yükledikten sonra??

• Beğen
Tepkiler: belco2

qwerty1266

Üye
ben sorunlarımı hemen belirtmek istiyorum :
1.telefon müzik çalarda müzik ve podcast ararken sistem hatası veriyor
2.varsayılan kilit kodu nedir açıklanmamış ?
3.telefon dün gece bu sorunların fazlasından dolayı yeniden başlatılmaya çalışıldı ama telefon açılması hatalı üreticinizle görüşün hatası verdi sim kartını çıkardığımda tüm sorun ortadan kaldırıldı .

- - - Eklendi - - -

yine de cfw için teşekkürler ancak hatalarıma bir iki ufak çözüm önerisi sunarsan çok minnettar olucam recep abi

• Beğen
Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
ben sorunlarımı hemen belirtmek istiyorum :
1.telefon müzik çalarda müzik ve podcast ararken sistem hatası veriyor
2.varsayılan kilit kodu nedir açıklanmamış ?
3.telefon dün gece bu sorunların fazlasından dolayı yeniden başlatılmaya çalışıldı ama telefon açılması hatalı üreticinizle görüşün hatası verdi sim kartını çıkardığımda tüm sorun ortadan kaldırıldı .

- - - Eklendi - - -

yine de cfw için teşekkürler ancak hatalarıma bir iki ufak çözüm önerisi sunarsan çok minnettar olucam recep abi
Bu CFW yi yüklediğinden emin misin? Yüklemeden önce hard format atın ve Hafıza kartını biçimlendirin dedim mümkünse Nokia Suiteden yedek almayın. Kendiniz alın. Bu dediklerini daha ilk kez duyuyorum sorun olarak kimse yaşamadı 300 küsür yorum var bak istiyorsan.. Kilit kodu falan koymadım ben 12345tir veya önceden sen koymuşsan odur.

- - - Eklendi - - -

Eline sağlık Recep kardeş. Güzel olmuş. Yalnız kırmızı arka planlı mesajlaşma kısmını eski haline çevirmem mümkün mü yükledikten sonra??
Yükledikten sonra mümkün değil.

• Beğen

trontr

Üye
belco2 sırayla bütün mesajları beğeniyor musun?

Kelv1n

Kelv1n

Üye
Şu msj bölümündeki kırmızı ve mavi yerleri orjinal nasıl yaparız acaba tel formatladm bkliorm yardmcı olrsanz

Kelv1n

Kelv1n

Üye
Bekliorm

oztas47

oztas47

Üye
tskler recep kardes... ßir de muzik calar sorununu halletseydin ne iyi olurdu(sarkilari gormuyor kutuphaneyi yenileyince diskte yer yok hatasi veriyor)

doctorrr

doctorrr

Üye
abi senin font ne şu an resimlerde birbirinden farklıda :s eğer nokia pure fontsa yazılımdan alacam da :D

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
Şu sıralar yoğunum hastam var en kısa zamanda isteklerinizi yerine getireceğim. @ynsemrekose Evet Nokia Harmattan Pure font.

• Beğen
Tepkiler: doctorrr

cankaan_x

Üye
vay paylaşılmış, hemen deneyelim:d:

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Peki bu CFW'yi N8'e yükler isek ne olur?

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
Recep Kardeş V10 Olmaz mı Jübile yapsan :)

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Recep Hocam İlk Önce CFW için Ellerine Sağlık Gayet Stabil Çalışıyor Fakat Ufak Bişey Soracam CFW Attığım Zaman Telefon Açılırken Güvenlik Kodu Soruyor Nokia'nın Kullandığı Kodları Denedim Olmuyor Gerci Yanlış Girsem Bile Güvenlik Kodu Ekranından Atıyor Şimdiden Teşekkürler....

adem2135

Üye
hard format sonrası guzel. Ama f.mobi entegre etmiş olman kötü olmuş güncel sürümlerin yüklenmesine izin yok. Soft format sonrası 1-Ovi store yükleniyor ama işlevselligini yitirmiş olarak sadece beyaz sayfa cikiyor. 2- hesap makinesi wigeti kaldırılıyor yeniden yüklenmeye izin yok. 3-hatalı açılış mesajı alınıyor bazen. Çalışmalar var sanki. 4-videolardan video klasörune geri donus yok atılma var. stabil değil bana göre. Yine de emek harcamissin teşekkür.

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
tskler recep kardes... ßir de muzik calar sorununu halletseydin ne iyi olurdu(sarkilari gormuyor kutuphaneyi yenileyince diskte yer yok hatasi veriyor)
Böyle bir sorun yoktu ama yeni versiyon yayınlandı tekrar dene.

Peki bu CFW'yi N8'e yükler isek ne olur?
Adı üzerinde C7-00 yazıyor. Kurtuluş abimin CFW'lerine gözatabilirsin.

Recep Kardeş V10 Olmaz mı Jübile yapsan :)
Yayınlandı Final Sürüm.

Recep Hocam İlk Önce CFW için Ellerine Sağlık Gayet Stabil Çalışıyor Fakat Ufak Bişey Soracam CFW Attığım Zaman Telefon Açılırken Güvenlik Kodu Soruyor Nokia'nın Kullandığı Kodları Denedim Olmuyor Gerci Yanlış Girsem Bile Güvenlik Kodu Ekranından Atıyor Şimdiden Teşekkürler....
Güvenlik kodun neyse yaz düzelir. Olmazsa güvenlik kodunu 12345 yap.

hard format sonrası guzel. Ama f.mobi entegre etmiş olman kötü olmuş güncel sürümlerin yüklenmesine izin yok. Soft format sonrası 1-Ovi store yükleniyor ama işlevselligini yitirmiş olarak sadece beyaz sayfa cikiyor. 2- hesap makinesi wigeti kaldırılıyor yeniden yüklenmeye izin yok. 3-hatalı açılış mesajı alınıyor bazen. Çalışmalar var sanki. 4-videolardan video klasörune geri donus yok atılma var. stabil değil bana göre. Yine de emek harcamissin teşekkür.
Bütün sorunlar düzeltildi. Flashtan sonra soft veya hard format atmaya gerek yok atmanız anlamsız zaten. Flashtan önce atabilirsiniz.

- - - Eklendi - - -

Kinetik kaydirma eklendi. Dosya yoneticisi gorunumu degisti.

Üst Alt