[Nokia C7-00] Symbian Belle Extreme Edition Final 111.30.0609 [06.08.2012].

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Ayarlar>Bağlantı>NFC>Kapalı yapmayı unutmayın. Bundan sonra güncelleme veya Cfw çıkartmayacağım. Ben şunu anladım; ne yaparsan yap hiç kimseye yaranılmıyor. Sağlıcakla kalın.

dostum C7 kullanmasam da çalışmalarını takip ediyorum..herkesin beğendiği %100 memnun kaldığı bir iş çıkartmak oldukça zor.birinin istediği birine uymaz.birinin sevmediğini başkası sever. sen ortalama güzel bir iş çıkartmışsın beğenen yükler beğenmeyen orjinali kullanır. N8 de Kurtuluş abi, C6-01 de Aydın abi ve C7'de senin sayende telefonlardan maksimum verimi alıyoruz.bu yadırganamaz ve bu yazılımları yükleyen herkes harcanan emeğe saygı duymak zorunda.Çalışmalarında başarılar dilerim dostum..

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi

dostum C7 kullanmasam da çalışmalarını takip ediyorum..herkesin beğendiği %100 memnun kaldığı bir iş çıkartmak oldukça zor.birinin istediği birine uymaz.birinin sevmediğini başkası sever. sen ortalama güzel bir iş çıkartmışsın beğenen yükler beğenmeyen orjinali kullanır. N8 de Kurtuluş abi, C6-01 de Aydın abi ve C7'de senin sayende telefonlardan maksimum verimi alıyoruz.bu yadırganamaz ve bu yazılımları yükleyen herkes harcanan emeğe saygı duymak zorunda.Çalışmalarında başarılar dilerim dostum..

Allah razi olsun keske herkes senin gibi olsa hastam var o sikisiklikta anca bu kadar oluyor. Tesekkur ediyorum.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
allah acil şifalar versin dostum..takılma boşver memnun kalandan 3e 5e bakmayandan helallik alıyorsan bu bile yeter..

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
Hocam Teşekkür ederiz eline sağlık yalnız bir soru şuan telefonda 0610 var senin yazılımı nasıl atabilirim versiyon düşürme konusu var onları indirdim denedim daha önce olmadı

rmxman

Üye
hocam merhabalar bu flashı 3. seferdir deniyorum ama flashı attıktan sonra tel acılıyor ama 4 5 defa sadece nokia yazıo ve ekran sıyah kalıyor başka bi flashı deniyorum sorunsuz açılıyor bu gün sizin sadece rfs 2 sfs3 uda mod larınızı alıp başka bi flastan sadece geri kalan dosyaları birleştirerk flasladım tel açıldı bunun sebebi ne olabilir??

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
allah acil şifalar versin dostum..takılma boşver memnun kalandan 3e 5e bakmayandan helallik alıyorsan bu bile yeter..

Dedemi kaybettim yinede sağol duaların için Allah razı Olsun.

- - - Eklendi - - -

Hocam Teşekkür ederiz eline sağlık yalnız bir soru şuan telefonda 0610 var senin yazılımı nasıl atabilirim versiyon düşürme konusu var onları indirdim denedim daha önce olmadı

Forumda detaylı anlatım mevcut Yakup abinin konusundan yapabilirsin.

- - - Eklendi - - -

hocam merhabalar bu flashı 3. seferdir deniyorum ama flashı attıktan sonra tel acılıyor ama 4 5 defa sadece nokia yazıo ve ekran sıyah kalıyor başka bi flashı deniyorum sorunsuz açılıyor bu gün sizin sadece rfs 2 sfs3 uda mod larınızı alıp başka bi flastan sadece geri kalan dosyaları birleştirerk flasladım tel açıldı bunun sebebi ne olabilir??

1 çeşit flash var başka flash derken? Ben zaten gerekli dosyaları verdim sizlere size sadece flash atmak kalıyor.

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
Başınız Sağ olsun ,Allah (c.c) Bu Mübarek Ramazan Ayı Yüzü Suyu Hürmetine Mekanını Cennet sizleri de Şefaatçısı eylesin ,

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Başın sağolsun dostum nurlar içinde yatsın.Toprağı bol olsun

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun Allah razı olsun.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
başınız saolsun yorum yapamasamda modunuzun tüm güncellemelerini kullandım ALLAH ellerinizden razı olsun dedenizin mekanı cennet olsun. gerçekten çok ama çok başarılısın seni yorumlar yıldırmasın yaptığın işten keyif alıp almaman bu işi en iyi şekilde yapıp yapmadığına inanman önemli bence ki yapıyorsun hemde şahane yapıyorsun gerçekten çok harikasın ellerin dert görmesin teşekkürler.

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
başınız saolsun yorum yapamasamda modunuzun tüm güncellemelerini kullandım ALLAH ellerinizden razı olsun dedenizin mekanı cennet olsun. gerçekten çok ama çok başarılısın seni yorumlar yıldırmasın yaptığın işten keyif alıp almaman bu işi en iyi şekilde yapıp yapmadığına inanman önemli bence ki yapıyorsun hemde şahane yapıyorsun gerçekten çok harikasın ellerin dert görmesin teşekkürler.

Cümlemizden Allah razı olsun. Teşekkür ederim.

fthcsgn

Üye
recep abi öncelikle başın sağolsun...sonunda yükleyebildim phonixle uğraşmama rağmen.. ilk kez cfw attım gerçekten harika olmuş abi eline yüreğine sağlık

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
recep abi öncelikle başın sağolsun...sonunda yükleyebildim phonixle uğraşmama rağmen.. ilk kez cfw attım gerçekten harika olmuş abi eline yüreğine sağlık

Sağol kardeşim Allah razı olsun. Rica ederim güle güle kullan.

selmans

selmans

Üye
Başın sağolsun Recep kardeş çalışmalarından dolayıda çok teşekürler

electroizm

Üye
cfw gerçekten süper olmuş eline klavyene sağlık. sonunda yükleyebildim sayende. tercihlerde genel yerine recep eklenmiş değiştirme şansımız varmı

gonulyorgunu29

Üye
başın sağolsun kardeşim

ayefe09

ayefe09

Üye
çalışmaların için Allah razı olsun cfw gerçekten güzel. Sayende c7 miz daha güzel oldu. Çalışmalarında başarının devamını dilerim. Ayrıca başın sağolsun, Allah günahlarını affetsin inşallah.

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
çalışmaların için Allah razı olsun cfw gerçekten güzel. Sayende c7 miz daha güzel oldu. Çalışmalarında başarının devamını dilerim. Ayrıca başın sağolsun, Allah günahlarını affetsin inşallah.

Sağol. Allah razı olsun.

tempestshine

tempestshine

Üye
Vay be cfw'ye bak.Avkon2ler widgetlar tek kelimeyle şahane

Üst Alt