Nokia C601 Cfwli Cihaza Garanti Bi Şey Der Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

ılgınbursa

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C601 Cfwli Cihaza Garanti Bi Şey Der Mi?
Arkadaşlar telefonumun camı kırıldı ama telefonda bi problem yok mesaj yazıyorum konuşuyorum sadece ekran çatlak işte neyse ben bunu garantiye teleservicene vereceğim fakat cihazda hakan abinin cfw yüklü bu şekilde göndersem sorun çıkar mı?Yardım lütfen

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
hiçbir sorun olmaz ancak cihazın garanti dışı işlem görür ortalam ücreti de 85tl civarı tutar.

ılgınbursa

Üye
    Konu Sahibi
o sorun değil teşekkür

• Beğen
Tepkiler: Makale_Helvetia
ARM_TR

ARM_TR

Üye
Garantisi Gidecek Ama Bişi Demezler

ılgınbursa

Üye
    Konu Sahibi
hiçbir sorun olmaz ancak cihazın garanti dışı işlem görür ortalam ücreti de 85tl civarı tutar.

teleservice bugün cihazımın garanti dışı tabi onu biliyorum sıkıntı yok yaptıracaktım 100ü geçmezse neyse cihaza 460 tl istediler tamir için bende küfür ettim cihazın kendisi 460 tl etmez diye iade istedim birde kvk ya vereceğim bakalım onlar ne diyecek

ARM_TR

ARM_TR

Üye
teleservice bugün cihazımın garanti dışı tabi onu biliyorum sıkıntı yok yaptıracaktım 100ü geçmezse neyse cihaza 460 tl istediler tamir için bende küfür ettim cihazın kendisi 460 tl etmez diye iade istedim birde kvk ya vereceğim bakalım onlar ne diyecek
Adamlar Deli Olmalı. Bende Bunu Yaşadım Telefonumun Ekran Değişimi İçin 500 Lira Verdim Ama Sen İyiki Yapmamışsın

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
sorsaymışsın 460 liraya neler dahilmiş..benim anladığım belirli bir fiyat politikaları yok..yutturabildiklerine sallıyorlar işte..kvk tamamen bıraktı nokiayi galiba ücretli de onarım yapıyor mu bilmiyorum.genpa yapıyor ama.

ARM_TR

ARM_TR

Üye
Zaten Kullanıcı Hatası Dedinmi İş Bitiyo

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
kullanıcı hatası olarak da göstermek için ellerinden geleni yapıyorlar zaten :)

ARM_TR

ARM_TR

Üye
kullanıcı hatası olarak da göstermek için ellerinden geleni yapıyorlar zaten :)
Haklısın Adamın Verdiği Telefon Serisi Bozukmuş Kendi Kendine Reset Atıyodu Telefon Değişene Kadar Kullanıcı Hatası Bahanesiyle Para Ödedim Boşu Boşuna :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bankoda duran kadınların ve müşteri hizmetlerindekilerin günahı yok Aslında..bütün pislik oradaki teknisyenlerde ve bunlara göz yuman üst yetkililerde..bölüm müdürleri müdür yardımcıları genel müdür vesaire..

Üst Alt