Neden Mesaj Yazmaktan Yorum Yapmaktan Uzağız

Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
canım çay çekti durduk yere :lac:

• Beğen
Tepkiler: Genc007
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Onu bilmem. İşim görülsün diye kayıt olayım demiş 2.5 milyon üyenin çoğu . Yönetim bu durumu görüp misafire mesaj hakkı vermese , dosya linklerini görüntülemeyi mesaja bağlı kılsa
şimdi üye sayısı 6 milyon olmuştu. Harbi @Genc007 @Symbianist tuşlu yok mu sizde ? İçindeki galeri dosyalarını yedekleyelim , kapıştıralım .
@king662002 hoşgeldiniz foruma . Sizi yeniden aramızda görmek bizleri çok mutlu etti.
Mesaj yazmıyor diye üyelere kızıyoruz malesef... Öyle değil mi sayın @minoo :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Genc007
king662002

king662002

Üye
@king662002 Java programlama var sizde herhalde
yazın udemyden kurs almıstım izledim ama çok birşey geliştirmedim güvenmiyorum kendime o yüzden derslerden sıra gelmiyor ful kafa yormaya
udemy hesabım kursalarla doldu ama izlemeye vakit bulamıyorum

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
yazın udemyden kurs almıstım izledim ama çok birşey geliştirmedim güvenmiyorum kendime o yüzden derslerden sıra gelmiyor ful kafa yormaya
udemy hesabım kursalarla doldu ama izlemeye vakit bulamıyorum
Ben denemek için Jdk Neatbeans kurdum fakat Jdkyı Neatbeans görmedi bir türlü. Bu yüzden boşladım .

• Beğen
Tepkiler: Genc007
Genc007

Genc007

Üye
Deli deli deli deli gönlüm deli

Genc007

Genc007

Üye
@SoulsEagle

Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
kartala binip kartala gitmiştir :ehe

• Beğen

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt