Nokia C6 - Ekran Açılmıyor Yardım Lütfen !

Sponsorlu Bağlantılar

SeaStar___

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6 - Ekran Açılmıyor Yardım Lütfen !
Arkadaşlar telefonu yılbaşında almıştım. Bu zamana kadar sorunsuz çalışıyordu. 4-5 gün kadar önce telefonun ekranı kapanmaya, ortadaki tuşa bir kaç kere basınca geri gelmeye başladı. Pazar günü de bu olay oldu ama ekran geri gelmedi. Bataryayı çıkarıp taktım, telefonu açtım ancak ekran geri gelmedi. Tekrar aynısını yaptım ama yine olmadı biraz bekledim ekran geri gelmişti pin kodunu girdim, oldu. Akşama kadar da bir sorun çıkmadı. Akşam sarjı bitti kapandı, sarja taktım. Bir daha da açılmadı zaten. Açılıyor yani titreşim oluyor, sonra açma-kapama ve ortadaki tuşun ışıkları yanıyor. Hatta alarm bile çalıyor ama ekranda hiçbir ışık vs. yok. Bi gün boyunca bataryayı takmadan bile beklettim, hafıza kartını çıkarttım ama işe yaramadı. Bir teknik servisi aradım onlarda getirin bakalım dediler sadece doğal olarak. Telefonu teknosa dan almıştım. Servise vermeden düzeltmemin bir yolu yok mu acaba ? Yardımcı olursanız sevinirim. :ağlarım: Teşekkürler şimdiden.

gurcu_selim

gurcu_selim

Üye
Dostum inşallah donanımsal bir sorun yoktur.Servise götürmeden önce bi format atmayı dene telefona.Yazılımsal bir sorunsa belki düzelebilir.Format atmak için sol shift tuşu+ space+ silme tuşu + kırmızı tuş a basılı tutup açılana kadar bekle.Umarım işe yarar.

SeaStar___

Üye
    Konu Sahibi
Sadece shift'e basmamla açıldı çok teşekkür ederim gerçekten.

cepanokia

cepanokia

Üye
sen yine de teknik servise götür o şekilde çözülmez yine yapar aynısını..

Üst Alt