Nokia C6-00 160 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dldodo

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6-00 160 TL
telefon arızalıdır arıza nerede tam olarak bende bilmiyorum 3-4 aydır çekmecede duruyrodu yeni telefon almıştım zaten htc onu kullanıyordum telefonun ekranına görüntü gelmiyor ama telefonun tüm işşlevleri çalışıyor dokunmtaiği filan çalışıyor telefonun menüsünü ezbere bildiğimden telefonu açıp müzik açıyordum yada alttan klavyeyi çıkarıp birini arıyordum telefon almadan önce yeni masrafa girip yaptırmak istemedim yeni telefon almak istedim onun içinde htc alıp kendime bir kenara attım bu nokiayı telefonun ana ekranında oyle fazla cızık yoktur hor kullanılmadı dokunmatık ekranında bıraz cızık var gıbı kasasında fazla ezılme cızılme yok cok kucuk seyler var klavyesı zaten sıfır duruyor hıc bı yerınde boya kalkma olayı yok tuşlarında filan birde ekranın ustunde ki açma kapama tuşlarında menu tusundada hiç bir boya kalkması yoktur telefonu bende parçalara ayırdım arızasını bilmediğimden dolayı yedek parça olarak kullanılır diye ama büyük ihitmal arıza filmde ekranda değil film de 100 liraya yaptrılıyor en fazla. Ucuza veriyorum telefonu birde yanında ekstradan bir arızalı film veriyorum yanı 2 tane c6-00 filmi olucak Önceden de böyle bir arıza olmuştu ekrana görüntü gelmemişti kızılayda telefon borsasında 150 lira verıp ekran + fılm degıstrdım 5-6 ay sonra yıne aynı arıza oldu adamlar dandik film taktıkları için arıza verdi büyük ihtimal orjinal filmi ve değiştirilen film var toplamda 2 tane c6-00 filmi var

birde telefonun 2013 nisan ayına kadar garantisi vardır isteyen kutusunuda yollarım garantisi faturası durmaktadır 720 liraya electroworld gordion ankaradan almıştım 2011 nisanda... yanında 1 gb micro sdsıde var isteyen şarj aletinide yollıyabilirim kulaklık yollıyamıcam kayboldu ne yazık ki ...

siteden mesaj atarak ulaşabilirsiniz ya da telefonum buyrun:0501 911 04 06

110 liraya veriyorum bu fiyat kaçmaz telefonu alıp kullnıcaklar için sesleniyorum sadece film değişceksiniz sorunsuz kullanırsınız sonra başka arıza yoktur her fonksionu çalışıyordur yada telefoncular için sesleniyorum yedek parça olarak kullanırsınız tamir işlerinde bu fiyata bu alet kaçmaz

110 LİRAYA DÜŞTÜ KAÇMAZ

dldodo

Üye
    Konu Sahibi
günceel

Black-killing

Black-killing

Üye
Arızayı garanti yapmadı mı ?

dldodo

Üye
    Konu Sahibi
garantiye yollamıştım ilk arıza çıktığında uçuk bir fiyat istemişlerdi garanti dışı diyip yollamışlardı işlerine gelmemişti büyük ihtimal sonra kızılayda yaptırdım flmde arıza çıkmıştı 150 lira verip film + yeni ekran taktırıp kullanmıştım 6-7 ay kadar sonra kızılaydada herhalde sahte film tarzı birşey tktılar yine arıza verdi sonra

- - - Eklendi - - -

buarada 110 liraya veriyorum bu fiyat kaçmaz telefonu alıp kullnıcaklar için sesleniyorum sadece film değişceksiniz sorunsuz kullanırsınız sonra başka arıza yoktur her fonksionu çalışıyordur yada telefoncular için sesleniyorum yedek parça olarak kullanırsınız tamir işlerinde bu fiyata bu alet kaçmaz

dldodo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 90 liraya veriyorum bu kadar fiyatada kaçmaz nakite sıkışığım alıcı yokmu hala 90 liraya bile?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt