Nokia c5-03 Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c5-03 Sorun
Telefonu alalı 2 gün oldu. 2 kere kapanıp açıldı. Bikerede dondu. Telefon hafızası dolu olduğu için mi. Yoksa telefonda mı problem var telefonu mu değiştiriyim.

Konuyu yanlış yerde açmış olabilirim. Kusura bakmayın.

maxirabit

maxirabit

Üye
Garantiye ver uğraşmana deymez.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Öylesine güçlü bir donanımı olan telefonu dondurmak çok zor açıkçası.Bana kalırsa içine uyumsuz veya zararlı virüslü dosyalar attın.:sopa:

umutersoy

Üye
Merhaba Emre Bey,
Önemli bilgilerinizi yedekledikten sonra
bilgisayar ortamında hafıza kartını ve *#7370# kodu ile cihazı formatlamayı deneyebilir misiniz?
Umut Ersoy - Marjinal Porter Novelli Nokia Ekibi

ecrasniann

Üye
bende 2 gün önce aldım 450tl ye. hb den. gps ile uğraşırken 2 kez resest attı. ekran önce kararıyor, ardından açılıp kapanıyor. sanırım işletim sisteminin baştan yüklenmesi gerekiyor bu problemin çözülebilmesi için. bakalım çok sıklaşırsa garanti ye gitcek.

Burak

Üye
dostum yenı telefonla ugrasırsan ılk gunden reset kacınılmaz olur.

hoss

hoss

Üye
ben sana alma demistin dinlemedin

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
O paraya alınıcak en iyi telefon.Wifi GPS ve dokunmatik ekranlı zor telefon bulunur o fiyata.Uyumsuz veya virüslü dosyalar attıldı telefona problem bundan kaynaklanıyor.:oke:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Ver garintiye olmazsa hakem heyetinden belge al değişim veya para iadesi iste:yuru

faruk0066

Üye
c 5 03 cogu ayni bnde o fiyata onu buldm fakat kendi uygulamalrnı calıstırmakta zorlanıyo :angry::angry:

nonamex

Üye
Öylesine güçlü bir donanımı olan telefonu dondurmak çok zor açıkçası.Bana kalırsa içine uyumsuz veya zararlı virüslü dosyalar attın.:sopa:

128 mb ram - 600 mhz islemci - GPU olmadigi icin ekstra yuk biniyor birde islemciye.. Cok gucluymus gercekten..
O kadar Nokia almayin, donuyor reset atiyor sorunlu diyoruz. Yine gidip Nokia aliyorsunuz.. Nokia'nin en iyi telefonu N8, gunde 2-3 kere reset atiyordu..

mailis1980

Üye
2 tane program indirdim tel hafizasi dolu diyo bu ne ya hem bellek kartına atiyom tel hafizasin da ne var ki dolu diyo(nokia c5-03)

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Bendede aynı sorun oluyordu güncelledim.Artık donmuyor.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt