Nokia C5-03 Her türlü sorununuzu yazabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

mustafaz33

mustafaz33

Üye
12345 ti sanirim baslangictaki kod o olmazsa 1234 u dene

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Merhaba arkadaşlar, C5-03 telefonum var, ne yaptıysam bir türlü güvenlik kodunu kıramadım, hard format attım gene aynı,soft format atmama zaten izin vermiyor,Pc Suite programıyla yazılımı yeniden kurdum ama nafile, yardım edebilecek olan var mı?
Phoenix ile flash atın

• Beğen
Tepkiler: nitronster

nitronster

Üye
Cevabın için teşekkürler, fakat phoenix ile flash atınca, dead phone seçmeme izin vermedi ve öylece refurbish yaptım,düzeldi, önemli bir eksik işlem olmuş mudur ?

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Cevabın için teşekkürler, fakat phoenix ile flash atınca, dead phone seçmeme izin vermedi ve öylece refurbish yaptım,düzeldi, önemli bir eksik işlem olmuş mudur ?
Bir sorun olacağını düşünmüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: nitronster
Dexsite

Dexsite

Üye
Nokia C5-03 telefonum var mobil veriyi nasıl açıp kapayabilirim?

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Üstad-ı Hacker

Üstad-ı Hacker

Üye
Nasıl tuş kiliti koyabilirim nokia c5 03

Üstad-ı Hacker

Üstad-ı Hacker

Üye
evet güç tuşuna basınca gelen kilit aç yerine
yardım

xdenizli

Üye
c5 03 için skyp linki verirmisiniz

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
skype symbian için kapandı

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
bisey soracagim c5 03 de secrenshot alirken nasil olacak? 5800 da kamera varda bunda nasil olacak

Emrgncy

Emrgncy

Üye
bisey soracagim c5 03 de secrenshot alirken nasil olacak? 5800 da kamera varda bunda nasil olacak
Uygulamalarda telefonu sallayarak ekran görüntüsü aldığın bir uygulama paylaşmıştım, onu dene.. Mobil olduğum için link veremiyorum kusura bakma..

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Uygulamalarda telefonu sallayarak ekran görüntüsü aldığın bir uygulama paylaşmıştım, onu dene.. Mobil olduğum için link veremiyorum kusura bakma..
hangi bolume giriyor abi buladim da?

Üst Alt