Nokia C5-03 Fun Clup !!

Sponsorlu Bağlantılar

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 Fun Clup !!
Arkadaşlar Hasan Abininde onayıyla Fun Clup'ımızı açmış bulunmaktayım.Artık sorunları, önerileri,çözümleri,problemleri burdan halledebiliriz.Sorunlara sadece ben değil bilen arkadaşlar da cevap verırse çok guzel olur. :oke:

*C5-03'ün son versiyonu v20 dir.Guncellememiş arkadaşlar telefonlarından *#0000# yi tuşlayarak bakabılır ve ordan guncelleyebilir.Yine ve Nokia Ovi Suite ile guncelleyebilirsiniz.

*C5-03 Polarbit oyunlarını şuanda açmamaktadır ama bir arkadaşımız 2 oyunu yaptı.
Buyrun Linkler:
-http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazilim-destek/c5-03-raging-thunder-cozuldu-506328.html
-http://www.maxicep.com/symbian-s60v...an-polarbit-raing-thunder-c5-03te-507739.html

*Telefonunuzu Overclocklayıp hızını arttırmak için bu konuya bakabilirsiniz.(Dikkatli Olun)
-http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...zu-800-mhzye-kadar-overclocklayin-517928.html

*Telefonumuzda Kamera Tuşu yok diye uzulmeyın onada çözum var:
-http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-genel/c5-03-kullanicilari-bana-dua-edin-d-521045.html

*Facebook Widgetiniz sorunluysa şu konuya bakabilirsiniz:
-
http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazilim-destek/facebook-sorununa-1000-cozum-497641.html

*Hard Format atmak isteyenler şu konuya bakabilirsiniz:
-
http://www.maxicep.com/symbian-s60v...t-atmak-isteyenler-buraya-resimli-488543.html

*Telefonu parçalamak isterseniz :D (bence kesinlikle denemeyin tekrar toplayamazsınız)
-
http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-genel/c5-03-parcalama-d-521079.html

Sosyal Grubumuza Katılın
C5-03 Tim - Sosyal Grup

• Beğen
Tepkiler: ultrAslan.sefer, Tuba.Erva, tsunmys ve 2 diğerleri

Kingmortall

Kingmortall

Üye
yaw güncellemeye çalıştım internet paketim var ağ gecidi cevap vermiyor yazıyo :off: pc den güncellemeye çalışıyorum hata veriyor bi yardım edin arkadaşlaar yaw bide bu v 20 nin avantajı nedir

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
yaw güncellemeye çalıştım internet paketim var ağ gecidi cevap vermiyor yazıyo :off: pc den güncellemeye çalışıyorum hata veriyor bi yardım edin arkadaşlaar yaw bide bu v 20 nin avantajı nedir
senle özelden de çözum aradık da olmadı. arkadaşlar bilen varsa yardım edebilir

Joker.

Joker.

Üye
Arkadaşlar Hasan Abininde onayıyla Fun Clup'ımızı açmış bulunmaktayım.Artık sorunları, önerileri,çözümleri,problemleri burdan halledebiliriz.Sorunlara sadece ben değil bilen arkadaşlar da cevap verırse çok guzel olur. :oke:

-C5-03'ün son versiyonu v20 dir.Guncellememiş arkadaşlar telefonlarından *#0000# yi tuşlayarak bakabılır ve ordan guncelleyebilir.Yine Nokia Software Uptader ve Nokia Ovi Suite ile guncelleyebilirsiniz.

-C5-03 Polarbit oyunlarını şuanda açmamaktadır ama bir arkadaşımız 2 oyunu yaptı. Onun da linklerini paylaşıcam iftardan sonra.Sorunu olan Çekınmesın :oke:
güncelleştirme ile ilgili olan her şeyi yaptım ancak hala güncelleştirme bulunmuyor diyor .*#0000# yi tuşlayınca seçeneklerde ayarlarla sunucu profilleri varya belki benim orada hata vardır onları doğrusu nasıl olmalı söyler misiniz telefonun içindeki yazılım güncellemesi uygulamasındada gözükmüyor çıldırıyorum lütfen yardım telefondanda anlamıyorum :D fazla o yüzden sade bi şekille anlatırmısınız çözümü

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Dostum onun sunucu profıllerıyle alakası yok. *#000# de seçeneklerden guncellemelerı kontrol et deyıp yıne guncelleme bulamamıssan. nokia software uptader ile dene.
Nokia Software uptaderi indirmek için tıklayın sonra solda download now var ona tıklayın bır sayfa gelıcek orda 15 sanıye falan durun o otamatık ındırmeye basşlıcak zaten.

ahmetc503

bildiğiniz gibi vodofone 15 ine kadar bedava internet verdi c503 üm den vodofone internetle bağlanıyorum hiç bişey olmuyo 0 kb de kala kalıyo nasıl halledeceğimi bilen varsa lütfen cevap yazsın teşekkür ederim

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Kutlama yazıp 3636 ya gonderıp kutlamaya girdin mi?

Glorious52

Üye
sizlere bir şey sormak istiyorum,bildiğimiz gibi telefonu ilk aldığımızda 2GB hafıza kartı veriyor fakat yaklaşık 200MByı boştu,bilgasayara usb bağlantısı yaptığımda bir sürü dosya gördüm bu dosyalar telefonun çalışmasında önemli mi? ben bu dosyaları bir şekilde ovi suitedan yedeklesemde silsem bir sorun olur mu? telefonda boş yer olsun istiyorum :S

aspıre

Üye
son güncellemeyi yapmıyor , ünlem işareti var yanında

kankka

Üye
bende güncellemeyi ovi suitden de yapmadı :S teldende yapmıyo

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
sizlere bir şey sormak istiyorum,bildiğimiz gibi telefonu ilk aldığımızda 2GB hafıza kartı veriyor fakat yaklaşık 200MByı boştu,bilgasayara usb bağlantısı yaptığımda bir sürü dosya gördüm bu dosyalar telefonun çalışmasında önemli mi? ben bu dosyaları bir şekilde ovi suitedan yedeklesemde silsem bir sorun olur mu? telefonda boş yer olsun istiyorum :S

600 mbtını haritalar alıyo onları istersen pcye kopyala veya sil yenisi çıktı bide içinde ovi suite falan vardı istersen sil

----------Eklendi @ 19:51:38 ---------- Yazıldı @ 19:49:46 ----------

Akif C5-03 Parçalamayı Koymamışsın Onu Da Koysana Bakarsın Biri Açmak İster :D

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Ekledım parçalamayı :ehe

Arkadaşlar bu sorunu anlamadım siz bütün yöntemlerı anlattım valla nasıl olmuyor hala anlamadım :hmmm

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
fun clup hayırlı olsun bende cihazı yeni aldım batarya şu an az gidiyor başka bi sorun yok cihaz gerçekten güzel :)

• Beğen
Tepkiler: 'Patron
Joker.

Joker.

Üye
Dostum onun sunucu profıllerıyle alakası yok. *#000# de seçeneklerden guncellemelerı kontrol et deyıp yıne guncelleme bulamamıssan. nokia software uptader ile dene.
Nokia Software uptaderi indirmek için tıklayın sonra solda download now var ona tıklayın bır sayfa gelıcek orda 15 sanıye falan durun o otamatık ındırmeye basşlıcak zaten.

Nokia Software uptaderi indirdim ondada gözükmüyor deliricem yahu:vur

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
fun clup hayırlı olsun bende cihazı yeni aldım batarya şu an az gidiyor başka bi sorun yok cihaz gerçekten güzel :)
Teşekkurler dostum.Sen ramblowla temızle cihazı hep. Sonra Menü efektlerını kapat,ev ekranını temel yap.Şebekeyi de gsm moduna al.Daha çok gider şarjın.:good:

----------Eklendi @ 14:02:42 ---------- Yazıldı @ 14:02:19 ----------

Kardeş ben herşeyı soyledım telefoncuya götur ozaman.

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye

dostum pc ile uğraşma hiç ben direk cihazdan yükledim.günlük internet paketi al ve sorunsuzca indir.:good:

----------Eklendi @ 14:04:39 ---------- Yazıldı @ 14:03:21 ----------

Teşekkurler dostum.Sen ramblowla temızle cihazı hep. Sonra Menü efektlerını kapat,ev ekranını temel yap.Şebekeyi de gsm moduna al.Daha çok gider şarjın.:good:

----------Eklendi @ 14:02:42 ---------- Yazıldı @ 14:02:19 ----------

saol dostum bi deneyelim bunu :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Günde 3 kez sarja takıyorum :naughty:

Joker.

Joker.

Üye
neden olmadığını anladım benim hata para yok bu yüzden güncelleştirme için internete bağlanmıyor olabilir mi

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi