c5-03 hacklenmiyor!

Sponsorlu Bağlantılar

tekorkmaz

tekorkmaz

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 hacklenmiyor!
merhaba c5-03 hackleyecektim.
www.maxicep.com/symbian-s60v3-destek/bir-hack-yontemi-ancak-bu-kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-554048.html
buradaki ilk yöntemle defalarca yaptım. C5-03 te geçen yaparken x plore fln yüklemedi. Ben tekrar sertifikaladım yükledm. Her şeyi yaptm sadece Rompacher + yükleyip yamayı aktifleştirmek kaldı. Rompacherı imzalamama rağmen kuramadm.
Yüklerken "güvenilmeyen sağlayıcıdan alınan korumalı nesne kurulamaz" diyor. Sis editorde sağlayıcıyı da değiştirdim olmadı ne yapabilirim?

tekorkmaz

tekorkmaz

Üye
    Konu Sahibi
v5 lere de oluyor ben daha önce 1 v5 e daha yapmştm orada daha önce hack lenmis cihazlarda da var. Sorun yöntemde değil ben bu yöntemle de yapsam rompacher ı yine kuramayacağım

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Yükleme ayarlarını kontrol ettin mi?

tekorkmaz

tekorkmaz

Üye
    Konu Sahibi
evet sertifika kontrolü kapalı yükleme tümü

Emrgncy

Emrgncy

Üye
O zaman bilgileri yedekle ve bir soft format at, hafıza kartınıda pc de yedekleyip biçimlendir..

sorun büyük ihtimalle düzelir...

tekorkmaz

tekorkmaz

Üye
    Konu Sahibi
soft fabrika ayarlarımıydı. Hard da atablrm ama ikisini de tam hatırlamyorum

Ulysseus

Ulysseus

Üye
Verdiğim linkteki hackleme yöntemini denediniz mi?

tekorkmaz

tekorkmaz

Üye
    Konu Sahibi
hayır denemedim ama dediğim gibi onu da denesem en son pach leri aktifleştiremeyeceğim. Rom pacher kurulmuyor "güvenilmeyen
sağlayıcıdan alınan korumalı
nesne kurulamaz" diyor

Ulysseus

Ulysseus

Üye

hard atmana gerek yok *#7370# ile soft atman yeterli..

- - - Eklendi - - -

Rompatcher ı yüklerken sorun yaşıyorum diyor, o konuda olsa fark etmez, aynı sorunu ine yaşar..

Görmemişim kusura bakmayın :)
Hacklemekle uğraşmayıp direk CFW yükleyebilirsin kardeşim. :) Hackli olarak geliyor zaten :)

tekorkmaz

tekorkmaz

Üye
    Konu Sahibi
tmm soft deneyeceğim inş olur

- - - Eklendi - - -

Cwf biraz sıkıntı ya bence neyse soft format atym olur heralde

- - - Eklendi - - -

teşekkür ederim

Üst Alt