Nokia c5-03 Tùrkce Yazilim Yükleyemiyorum!

Sponsorlu Bağlantılar

BLueDay66700

BLueDay66700

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c5-03 Tùrkce Yazilim Yükleyemiyorum!
Arkadaslr Dùn Nokia c5-03 Telefonuma Software Updater Ile Yazilim Güncellemesi Yaptim Ve Telefonun Dili Ingilizce Oldu Ve Dil Seceneklerinde Turkce Secenegide Yok.Goturdugun Telefoncular Benden Ortalama 20tl Istediler.10tl Vb gibi rakamlarada yapacak birini bulamadim ben ögrenciyim ve 20tl benim icin bùyùk para.Bilen Arkadaslarin Bana yardimci olmalarini rica ediyorum simdiden desteklerini esirgemeyecek arkadaslara TESEKKÜR EDERIM

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
telefon a flash atmayı öğrenmen gerekir .

- - - Eklendi - - -

yanımda olsan bedava yapardım sana

BLueDay66700

BLueDay66700

Üye
    Konu Sahibi
bu konu hakkında bana yardımcı olacak bir kaynak linki verebilrmisiniz?

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
öncelikle şu konuyu inceleyip programı kullanmayı iyice öğrenmelisin yapacağın şey şu programdan c503 firmware dosyasını indirmelisin NaviFirm+ v1.7 [Son Güncelleme: 17.02.2012] - Sayfa 7

- - - Eklendi - - -

sonra şu konuyu incele bu programı da iyice öğrenmelisin www.maxicep.com/modifikasyon-araclari-bilgi/phoenix-v2010-08-004-41526full-program-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342731-yeni-mesaj.html

BLueDay66700

BLueDay66700

Üye
    Konu Sahibi
söylediklerinizi yapmaya çalışacağım yardımınız için teşekkür ediyorum

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
unutma telefonun rm kodu 697 . Ve de şu firmware dosyalarını indirdikten sonra rm-697 isimli klasör açıp oraya atacaksın. Sonra klasöru phoenix i kurduğun dizin de products klasörune atacaksın sonra flash işlemine geçeceksin

- - - Eklendi - - -

umarım yardımcı olur

BLueDay66700

BLueDay66700

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ediyorum

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
rica ederim dostum:)

BLueDay66700

BLueDay66700

Üye
    Konu Sahibi
Kardsm yardimlarin icin sagol ama ben halledmedm bunu program hata verip duruyo

BLueDay66700

BLueDay66700

Üye
    Konu Sahibi
gazasdwe en blyonmu kardeş nasıl yapılacagını

Joker.

Joker.

Üye
öncelikle şu konuyu inceleyip programı kullanmayı iyice öğrenmelisin yapacağın şey şu programdan c503 firmware dosyasını indirmelisin NaviFirm+ v1.7 [Son Güncelleme: 17.02.2012] - Sayfa 7

- - - Eklendi - - -

sonra şu konuyu incele bu programı da iyice öğrenmelisin www.maxicep.com/modifikasyon-araclari-bilgi/phoenix-v2010-08-004-41526full-program-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342731-yeni-mesaj.html
NaviFirm kapatılmıştı ben mi yanlış hatırlıyorum :hmmm

Üst Alt